36
Magyarország agyhatalom
  • REALista
    #1
    Szasztok!Mi a véleményetek a műsorról?Én az önműködő WC kefére simán megadtam volna a a 20 milla támogatást!:)
  • Serpa
    #2
    hogy mi a véleményem?
  • REALista
    #3
    A kereső nem adta ki mert egybeírtam!
  • Vaxi
    #4
    fórumkeresőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!!!!
  • REALista
    #5
    Írd be hogy Ecopoly vazzeg!
  • Vaxi
    #6
    ilyenkor érdemes külön, és egybe is rákeresni. jobb mint még1 büntetőpont.
  • REALista
    #8
    Nem mondasz hülyeséget!
  • Vaxi
    #9
    bár most neked van igazad, mert a műsor neve ez, nem külön. Szal...
    hátnemtom. az előbb volt :D
  • Grusi
    #10
    Szerintem is REAListánál a pont, külföldön és itthon is így írják a műsor nevét.
  • Fülüke
    #11
    Nem akarok beleszólni, de itt már van egy. Sry.
    Eco poly
  • Mersant
    #12
    kötekedés helyett inkább elmesélhetnétek mi volt a tegnapiban, mert sajnos nem láttam....thx.
  • Dzsega #13
    semmi Xtra. volt az a nőcsábászos nah az valami hihetetlenszarvolt, 20MFt akart arra hogy egy olyan jellegű céget csináljon mint ami a randiguruban volt, de sztem nagyon nagy volt az arca és eléggé bunkó is volt. oszt volt egy kiscsaj aki birkákat akart tenyészteni az kapott is pénzt asszem 12MFt-ot, nah ő mindent szépen elmondott hogy hogyan meg miként és ami a zsűrinek igazán teccet az az volt hogy azt mondta erre szeretne pénzt mert ezt szeretné csinálni szeretné ha ez lenne a munkája. Volt a wc kefemosó amit meg sem hallgattsk mert hogy annak kellene még1 vízvezeték mert magától mosná ki a wc kefét, erre az 1ik azt mondta hogy 800Ft lehet venni egy teljesen új wc kefét, akkor volt egy pasi aki olyan telefonos ügyfélszolgálatot szeretett volna ahol tolmácsok dolgoznak, jó volt az ötlet csak semmi konkrétot nem tudott mondani semmi konkrétumot ezért utasították el, ja meg volt egy olyan aki egy lexikont akart létrehozni, csak szörnyen rosszul adta elő, olyan weblapot akart ahol ha rákeresel hogy nyakkendő akkor kidobja hogy az milyen hogy néz ki, hogyan kell megkötni, és mellesleg lenne egy hirdetési része amiből jönne be a pénz. asszem röviden tömören ennyi.
  • Mersant
    #14
    köszönöm szépen...
  • PBence
    #15
    mersant: Te véletlenül nem vagy tag a 6600sectoron?
  • Mersant
    #16
    nem, az valaki más lesz ...:-)
  • PBence
    #17
    oksa :) a csajjal viszont az lesz a gond, h megfelelő támogatás nélkül bele fog bukni ebbe az egészbe. lehet hogy van szakmai hozzáértése, de a dolog üzleti része... hááát, az nem éppen ugy nézett ki mintha a kenyere lenne.
  • Tinman #18
    A tegnapi mezőgazdász -azt hiszem Noéminek hívták- hölgy előtt meghajlok! Ez igen! A sok öltönyös prezentáló barmot porba alázta. Ha minden üzletember csak fele ilyen gerinces lenne, mint ő volt akkor ez az ország rég nem ott tartana ahol.
    Bér szerintem többre is képes lenne, mint birkákkal foglalkozni kint a tanyán, de ha ő ezt szeretné...

    Hát mekkora röhej volt a bajszos csóka aki fel sem fogta, hogy miről is beszél?
    Egy olyan adatbázis létrehozása amiben "minden" benne van, le van írva, meg van mutatva, ráadásul ez videofájlokról regélt felfoghatatlan mennyiségű tárterületet és qrva gyors és hatalmas szerverparkot igényel.
    Ahogy az egyik tag mondta: "google" -a barátod.
  • ngcsnet
    #19
    Danióra nyitott már neki topicot.
  • armageddon666
    #20
    Csak szarul irta be a cimet ugyhogy ez nem REALista hibája... azt meg irtátok hogy ilyenkor kell elválasztva keresni... no de ki gondolja hogy vki igy irja a nevét "Eco poly"??? és hagyjátok már szegény uj topicot nyitókat.... mellesleg ide már 2* annyian irtak :D
    ---------------------
    ON:
    Én is nézném de sajnos későn van suli miatt igy nemtom nézni :(
  • Pharaoh
    #21
    Támogattak most valami ötletet?
  • Nuki
    #22
    azért a vécé-kefe-öblítősnek adhattak volna eséjt XD
  • REALista
    #23
    Vagy legalább pár millát!
  • Nuki
    #24
    azz :D
    de annak mire kellhetett volna mégis a pénz? :)
  • Grusi
    #25
    Azért valljuk be, a birkatenyésztő hölgy volt tegnap az egyetlen "nem elmebeteg" arc, a többiek mint ilyen álomvilágban élő szerencsecsináló volt, tipikusan olyan emberek, akiknek máskor csak egy félperces szerda esti Fókusz-riport jut, mert két év alatt megint 3100 teljesen haszontalan dolgot találtak fel. Magyarul munkanélküliek. :)
  • GregSB
    #26
    A riksás se volt hülye, neki már van egy működő cége (www.riksa.hu), ha több konkrét adattal megy oda (reklámprintek pontos ára pl) akkor belementek volna.
  • REALista
    #27
    Ja ő csak egyszerűen elszúrta a lehetőséget!!!
  • moralosan
    #28
    Az RTL honlapján meg lehet nézni mindegyik próbálkozást.

    Egyébként az a birkatenyésztős nem fog sokat kaszálni... Kiszámoltam amikor néztem a műsort, asszem olyan 100ezer forintokat fog keresni a befektetés utáni 1-2 évtől, bár már nem emlékszem annyira.
  • Thanatos
    #29
    szvsz épp azért mentek bele mert kaszálni nem fog de kockázat se akkora..., ergo majdnem tuti bevétel még ha kevesebb is, leglaábbis szerintem...
  • moralosan
    #30
    nos igen :)

    durva volt az első adásban az 50milliós meg a 200milliós kérés... Nem hiszem, hogy 2-3, max 5 milliónál többet fognak adni "á béfektetők".
  • ngcsnet
    #31
  • Grusi
    #32
    Neked meg ugyanekkora betűkkel javaslom a visszaolvasást, már megtárgyaltuk ezt. A másik egy danióra-topik, ráadásul el is van baszva a cím, tehát ez az igazi. :)
  • REALista
    #33
    Tegnap miért nem volt Ecopoly?Az Anaconda volt helyette!
  • REALista
    #34
    Ja már látom ma lesz 22:55-től!
  • bertino
    #35
    ez gecc mekkora lol műsor xD
  • Sly06
    #36
    vazzeg mekkora tré egy banda :) csak kacagni lehet ezeken a nagy biznyicmeneken