1451


  • Jeff Gordon
    #1
    Minden nagy f1es csapatnak van már topicja. e nagymúltú nagyszerű csapatnak azonban még nincs. Bármilyen Williams rajongót szivesen látunk/látok itt. Akik szidni akarják a ezt a csapatot máshol tegyék... thx
  • gordon 24
    #2
    Akkor én nem szídom, igaz nem a kedvencem. Mondjuk amióta nem ott van a Montoya már sokat nőtt a szemembe!!! (fú azt a gyereket de nem birom)

    Sok sikert a totyikhoz!!!!!!!!!
  • Jeff Gordon
    #3
    KÖSSZ szépen a kívánságot, remélem nem zárják be. meghát csak akad néhány williams fan az országban... Montoyát én se bírom túlságosan, állítólag a mekitől is kifogják tenni...
  • Snecie Smicie
    #4
    Miért nem a Hendrick Motorsportnak nyitsz inkább topikot
  • gordon 24
    #5
    tényleg!!!! nyitsz, vagy nyisak?
  • Snecie Smicie
    #6
    hát, nekem mindegy.
  • gordon 24
    #7
    Ja bocs a a Jeff gordontól kérdeztem nyit-e!!

    De jó ötlet:
  • Jeff Gordon
    #8
    Mert ezt a csapatot is szeretem az f1ben. Egyébként ha NASCAR akkor Hendrick Motorsport. egyértelmű
  • Jeff Gordon
    #9
  • Jeff Gordon
    #10
  • Fyrex
    #11
    sztem fölöslegesek az ilyen topikok mert van f1es topik nah de sebaj, sok sikert azér a topikhoz, jó ez a csapat ;)
  • Jeff Gordon
    #12
    igen én is így gondolom, de szerintem a "nagycsapatoknak" lehet(ne) külön álló topicja is. pl. Ferrarinak van. McLarennek van. Renaultnak van.
    csak remélem többen leszünk és akkor beindul itt is az élet. egyébként futamok alatt biztos nagyobb lesz itt is a nyüzsgés.
  • Tigristank
    #13
    Az idén idáig viszonylag jól szerepeltek, csak kár, hogy a kocsi gyakran meghibásodott pl. tönkrement a motor stb...
  • Tigristank
    #14
    Az sem utolsó szempont, hogy ebben a csapatban versenyzik Nico Rosberg, aki a jövőben biztos hogy híresebb versenyző lesz. Az is megtörténhet, hogy már jövőre leszerződteti valamelyik nagy csapat. Ti mit gondoltok erről?
  • gordon 24
    #15
    Hát elég komoly versenyző, szerintem is van esélye, hogy nagy csapathoz kerüljön.
  • JGTC
    #16
    Yeaahh Jó autó jó sofőr...

    [Hatalmas Webber fan]
  • Jeff Gordon
    #17
    igen igazad one. egyébként szivesen látunk itt. cikket képet érdekességet egy szóval bármit nyugodtan betehetsz, amiről lehet jót beszélgetni. majd lesz banner is csak meg kell csinálnom.
    ez a pangás csak átmeneti (nem szeretném és nem is fogom hagyni hogy ez a topic a Red Bull Racing sorsára jusson), valószínűleg futamokkor nagyobb lesz a nyüzsgés... én mindenestre itt leszek
  • Jeff Gordon
    #18
    Igen idén valóban jól mennek, gyakorlatilag az élmezőnyhöz tartoznak, amit sokan a Cosworth V8asok terén lévő nagyobb tapasztalatának tudnak be. Egyébként ezt Jaques Villeneuve is megjegyezte, hogy a szezon eleján kéne a csapatnak (Williams) valami jó eredményt produkálni, mert később a gyáriak lefogják körözni őket. hát nemtudom, meglátjuk... mindenestre egyik kezdet sem könnyű, márpedig a Williams és a Cosworth még csak most kezdték együttműködésüket.
  • Jeff Gordon
    #19
    Ohh ha már itt tartok, egyesek szóba hozták, hogy a Williams 2007-től Toyota erőforrásokra cserélné a Cosworthot... mindenestre ezt korai lenne még elhamarkodni...
  • Jeff Gordon
    #20
    Nico Rosberg valóban kivételes pilóta, már most sokan szeretik(köztük millió nő nemű szurkoló) és már állítólag(hogy a pletykák szintjén maradjunk) a McLaren csapat ki is szemelte a 2007-es esztendőre Alonso mellé...
    csak aprócska probléma,hogy Rosberget hosszútávú szerződés köti a Williamshez...
  • Jeff Gordon
    #21
  • gordon 24
    #22
    Az azért nem biztos hogy jó lesz!!

    Nem valami fényes edig a Toyota karierje.
  • Jeff Gordon
    #23
    az igaz. de tavaly elkapták a fonalat néhány versenyen, bár most elkövettek egy hibát, kirúgták a F1 berkekben elismert tervezőjüket Mike Gascoynet.
  • Jeff Gordon
    #24
    nagyon szépre sikerült a tavalyi kocsi... lesz majd az ideiről is kép
  • gordon 24
    #25
    Mindenesetre valamit kéne már lassan kezdeniük, mert igy csak a pénz fogy, eredmény meg?
    Ráadásul több fogy mint a ferrarinál,vagy a renaultnál, vagy a meclarennél, és ők azért topp-on vannak.

  • Jeff Gordon
    #26
    Igen, valóban nem ártana. Bár én már szeretném a Williamst is az élmezőnybe látni... én az élen egy Williams, McLaren, Ferrari háramst látnék szivesen, mint anno a régi szép időkben...
  • gordon 24
    #27
    Jó lenne az biztos, csak az a baj hogy abból a régi nagy hármasból már csak a Schumi-van. A Haki DTM-ezik a Villnouve pedig hát???
    Na mindegy, talán a Raikonnen,Schumi,Rosberg hármas még összejön.
  • JGTC
    #28
    Gascoyne a Williams-nél?

    Webber kapta a Bandini-díjat
  • Snecie Smicie
    #29
  • Jeff Gordon
    #30
    kössz szépen. nagyon szép.
  • Jeff Gordon
    #31
    Mikeal szerintem mindenképp jól járnánk... és szerintem maradni kéne ennek a felállásnak. Webber és Rosberg jó páros, pont olyanok mint Starsky és Hutch.
  • gordon 24
    #32
    Szerbusz, vissza tértél?
  • Snecie Smicie
    #33
    Rosberg hosszútávon szerződött, viszont Webbert lehet elviszi a Renault.
  • Jeff Gordon
    #34
    igen ez igaz. ha webber megy akkot kiváncsi leszek ki jön a helyére. egyébként 2005ben hakkinen majdnem visszatért az f1be a williamshez.de button ügy miatt nem jött létre a megállapodás, hát... nagy kár...
  • JGTC
    #35
    a renaultnál teljesen új páros lesz?
  • Snecie Smicie
    #36
    Jogos a kérdésed, mindenesetre Fisichella biztosan marad..
  • Jeff Gordon
    #37
    ez egy jó kérdés. az f1ben marad biztos, dehogy a renónál-e az szerintem nem biztos, gondolom nagyban függ az idei teljesítményétől a jövőbeli szerződése.
  • Jeff Gordon
    #38
    williams már annyi féle színben pompázott. szerintetek melyik volt a legszebb? én ismerem őket, de ha gondoljátok képpel is illusztráljátok
  • Snecie Smicie
    #39
    99-es Winfield-féle
  • gordon 24
    #40
    Igen igen!!!!!