15
Kings Quest 8 Mask Of Eternity
  • Fülüke
    #1
    Gondolom ismeritek a játékot, néhányan. Szerintem jó játék. A King's quest sorozatból ez a legjobb. Mondjuk a többivel nem is játszottam.
    Képek a játékból:




  • Fülüke
    #2
  • Bucser
    #3
    HOgy mondhatod hogy ez a legjobb ha a többivel nem játszottál???


    Egyébként az utolsó részek point and click kalandjátékok voltak nem ilyen hack and slash marhaságok... Szép rajzfilmes grafikával... Hol van az már hogy igényes játékokat csinálnak?
  • Hustler_hu
    #4
    Kings Quest brand megcsufitása volt ez ... azóta sem csináltak még 1-et akkora bukás volt ...
  • Gladiator
    #5
    játszottam vele, kb. 3/4-ig eljutotatm, de kurva zavaros lett, azt se tudtam merre mi mennyi. ugyan az mint a drakan. eleinte király, aztán azt se tudtam már a végére, hogy mi van.
  • Fülüke
    #6
    Hát az igazat megvallva tényleg zavaros egy kicsit.
  • Fenrir
    #7
    Azt sem tudod, hogy mit beszélsz, mi?
  • Fülüke
    #8
    Mért te tudod?
  • Fenrir
    #9
    Én tudom. Hülyeségeket.

    Ezt már egy másik témában egy másik játéknál is eljátszottad. Ott valamit éppen lehúztál, írtunk róla pár pozitív véleményt és rögtön 180 fokos fordulatot vett a nézeted.

    Előbb gondolkozz, utána írj...
  • Bucser
    #10
    #1 HSZ: "A King's quest sorozatból ez a legjobb. Mondjuk a többivel nem is játszottam."

    #6 HSZ: "Hát az igazat megvallva tényleg zavaros egy kicsit."

    Ez a kettő kicsit nincs összhangban... MIhez képest zavaros vagy mi ez? először azt írod hogy a legjobb de a többivel nem játszottál aztán meg hogy a történet zavaros.. pedig minden Kings Quest legnagyobb erénye a sztori volt és te ezek közül a legjobbanak kiáltottad ki. Akkor most a legjobb vagy zavaros a sztori??

    HA elvesztetted a fonalat, hogy melyik véleményt kövesd szólj^^
  • Fülüke
    #11
    Látom nem értesz. A King's Quest sorozat lényege elvileg a zavarosság, és ez benne a szuper. Megszerzem a többi részt is belőle, hogy tudjak többet róla.
  • Fülüke
    #12
    Még képek, hátha valaki kedvet kap a játékhoz:






  • Bucser
    #13
    Bocs de ekkora hülyeséget régen mondtak nekem... Az egyik legjobb történeti alappal rendelkező sorozat:) ÉS a lényege a zavarosság?? mintha azt mondanád,hogy a Day of The tentacle zavaros:D vagy a Police Quest első részei:)


    Bár szvsz ezektől a képektől senki nem fog kedvet kapni hozzá sajna:( inkább a régiekekről kellenének képek:D pl a 7 álomszép volt szerintem:)
  • Timbo
    #14
    http://retrogames.intranet.hu/

    Itt jó pár kings Quest -et lehet találni
  • Bucser
    #15
    Az undredogs-on meg mindet:D