84
Stronghold Legends, a híres sorozat folytatása
  • arpad vezer
    #1
    Sziasztok!

    2006. február 13-án a 2K Games bejelentette a Stronghold sorozat folytatását, mely a Stronghold Legends nevet kapta, és immár a sorozat 4. része. Az új rész teljesen különálló, a Gmestar.hu szerint akár már idén ősszel megjelenhet. A Stronghold 2 továbbfejlesztett grafikus motorját fogja használni a játék.
    A játékban Arthur király bőrébe bújhatunk, így feltűnnek a Kereksztal lovagjai, sőt Drakula gróf és a német Siegfried is.
    Három kampány, 24 teljesen új küldetés.
    Eddig nagyjából ennyit tudni róla.

    Forrás: Gamestar.hu

    A következő idézet a fireflyworlds.com -on olvasható:

    13th February 2006 - Stronghold Legends announced!

    Firefly Studios and 2K Games are pleased to announce Stronghold Legends, the next installment in the Stronghold series.

    You can read details of the announcement over at Take 2 Interactive's website.

    A játék weblapja >>>
    A fejlesztők oldala >>>
    A kiadó oldala >>>

    Képeket és további infókat az IGN oldalain találhattok ide kattintva!


    Jó szórakozást a játékhoz!

    Árpád vezér
  • REALista
    #2
    A legelső Stronghold még jó volt ezek már undorítóak szvsz!
  • Atomreaktor
    #3
    úristen ez télleg gyalázat:( pénzéhes köcsögök... no comment
  • prezi
    #4
    sárkány fujöá !4
  • arpad vezer
    #5
    Egy szép kis sárkány a játékból:

  • Csuhai G
    #6
    a grafika...
  • arpad vezer
    #7
    Még néhány képet találtam:



    Ez valami jégvár vagy nemtommi:



    Ez meg egy lovag (valószínű nem ingame kép):



    Mondjuk a képek alapján, már nem kell sokat dolgozni a játékon. Reménykedjünk.

    Forrás: fireflyworlds.com

    Árpád vezér
  • Csuhai G
    #8
    Undorító!
  • arpad vezer
    #9
    Mi van vele?
  • Gerbill
    #10
    Sajnos úgy látom már teljesen átmegy fantáziavilágba. Úgy néz ki váltok a Total Wat sorozatra. Annak is kijön addigra az új része(Medieval 2TW).
  • Csuhai G
    #11
    Az egyik gondom, hogy ennek a grafikája - mint már mondtam - ocsmány, és az amit Gerbill mondott. Ez már teljesen átmegy Fantasy világba! Szerintem nem kellett volna...
  • arpad vezer
    #12
    A grafikája nem a legjobb, de nekem tetszik.
  • Hmuda
    #13
    Látszik ti se ismertétek az eredeti Strongholdot, akkor nem fikáznátok ilyen nagy vehemenciával (a mellesleg még meg se jelent játékot :P ). Ez a középkori mitológia téma még egészen lájtos az eredetihez képest (ami vérbeli DnD volt ugyebár).
  • Kandurex
    #14
    Nem a legjobb? Egészen visszafogott meghatározás.
  • arpad vezer
    #15
    Ki nem ismerte az eredetit???

    A sima Strongholdtól kezdve a Stronghold Crusaderen át a Stronghold 2-ig mindegyik megvan és mindegyikkel játszottam.
    És a Stronghold sorozatban az a jó, hogy szinte ez az egyetlen olyan játék, mely a középkorban játszódik, stratégia, és várakat lehet benne építeni.
    Ez van ezt kell szeretni. És szerintem nagyon jó game.

    Áv
  • Hmuda
    #16
    Ismétcsak: ha ismertétek volna az EREDETIT akkor nem lenne ekkora "divatfikázás" egy meg se jelent játék miatt.
  • Gerbill
    #17
    Én játszottam a Stronghold 1-el, a Crusaderrel és a 2 demojával, de szerintem ez nem fantasy. Te valami másról beszélsz, vagy nem tudom. Szerintem csak a neve ugyan az. Szörnyekkel sehol nem találkoztam az egész játékban
  • Gerbill
    #18
    Ez nem divatfikázás, mert ha mégiscsak az volna az eredeti(amit nagyon kétlek) és mondjuk ismertem is volna, akkor sem tetszene ez jobban mivel ez már tiszta Fantasy környezetben fog játszódni, amit utálok
  • arpad vezer
    #19
    Igen, igen, a sárkány elég furcsa...
  • Gerbill
    #20
    A Stronghold 2 hivatalos leírásában az szerepel hogy ez a Stronghold sikerszéria 3. darabja... (Stronghold, Stronghold Crusader, Stronghold 2). Amit te linkeltél be az valami más, valószínűleg nem védették le a nevet és újra felhasználták.
  • m peti
    #21
    Imá imá imá do hoóm a Stronghold összes részét!!!
  • arpad vezer
    #22
    Igazad van, mert ezt a játékot, ami be van linkelve én sem ismerem.
  • arpad vezer
    #23
    Na végre valaki pozitív véleménnyel!
  • Csuhai G
    #24
    "sikerszéria"... :DDD
  • arpad vezer
    #25
    A kézikönyvekben mindig dicsérik a játékot.
  • grebber
    #26
    14 új kép
  • Gerbill
    #27
    Megjelent a demo.
    Demo
  • Gerbill
    #28
    Néhény saját kép:
    A demoban egy pályát lehetett kipróbálni(+tutorial), amelyben a fő cél a rejtélyes kőkör elfoglalása és megtartása amíg be nem telik a bal felső sarokban a jelünk körül a színes csík.

    Még nem jöttem rá hogy hogyan, de sárkányt is lehet nevelni(a képen az ellenség sárkánya látható).
  • Gerbill
    #29
    A sárkányt csak rövid ideig lehet használni utána eltűnik, de ha engem támad a sárkány akkor igencsak hoszúnak tűnik az a pár perc is, mert elég nagy pusztítást lehet vele csinálni.

    A sárkányon kívül vannak még vérfarkasok, és hatalmas denevérek, amelyek a kiszemelt ponton becsapódik és az ott állomásozó egységeket fellöki és gyengíti(akár saját akár ellenség, szóval ha a mi embereink csatáznak az ellenséggel és ott csapódik be akkor mindenki repül)
  • Thanatos
    #30
    hátő..., most hogy kijött nekem csak ugy tünt fel hogy van iylenis..., izé..., én aszsem kihagyom :/
  • Sanko
    #31
    de kát, hogy ez is olyan 3D-s cucc lett mint a tobbi tucat játék...
    nekem nagyon tetszett a "rajzos", grafika...ez meg tul durva és nagyon terheli a gépet, amúgy nem rosz a játék, de ez már más.....
  • Thanatos
    #32
    már stronghold 2 is ilyen volt... :)
  • zsotee
    #33
    Üdv!
    Az 1.1-es patchez tudna vki egy linket adni?
    Köszi!
  • 6600GT
    #34
    hy! ez már sokkal jobb mint az elödjei,és nem is szaggat pedig a 2.része akadt!jók benne ezek a lények
  • meril
    #35
    Rohadt jó Játék! Nekem nagyon tetszik! A grafika sokkal jobb!!!
  • tpM
    #36
    Hát jó game lenne ,de ezek a lények.....
  • pihi
    #37
    csacsa, vki vmi Helpet hozza nemtud?:D h mi mire valo vagy ienek?
  • Devids Pro
    #38
    játékon belül van tutorial
  • rocmen
    #39
    csá
  • pihi
    #40
    Szovetseg nincs a jatekban?:S