130
Telefonos játékok a TV-ben, van egyáltalán megoldás?
  • SonicBoom
    #1
    Lehet hogy naiv vagyok, de van egyáltalán megoldása egynémelyik feladatnak. Pl. amikor kiraknak a képernyőre egy rakás számot oszt add össze. Szeretem azt hinni, hogy nem vagyok totál hülye, de akárhogyan számolom, nem jó, mármint a kedves műsorvezető szerint, mert figyelem mit mondanak a betelefonálók és úgy tűnik megoldhatatlan.

    Vagy csak rossz logikával közelítem meg, de akkor a kérdést kellene másképpen feltenni. Törvényes ez?

    Én magam még sosem telefonáltam, de figyelem ezeket egy ideje, mert útálom ha az embereket hülyének nézik.

    Valaki?
  • REALista
    #2
  • Davidus
    #3
  • REALista
    #4
    Az egész egy nagy átverés!!!Pl:Amikor kiraknak egy csomó pénzt és számoljuk össze az értéküket akkor az az átverés hogy néhány pénzérmén megváltoztatnak vmit amit Tv-n keresztül látni sem lehet a felbontás miatt!
  • Jagi
    #5
    Ez az egész egy nagy sz*r... kiakadok tőle! :DDDDD
  • Csacsi
    #6
    Megvárják míg elég pénz összegyűlik a telefonálóktól, és akkor aki a következőt mondja, az biztos jó :D
  • Fülüke
    #7
    Felkéne venni videóra az egyik megoldhatatlan feladványt, a családban van egy matek zseni az kiszámolja. Felhívni, valahogy bekerülni a játékba és ha nem az az eredmény pedig már 600000000000 kvadrilliárdszor átszámoltuk, akkor megmondani a szerkesztőségnek, hogy mért vágják át ennyire a jó népet. Ők erre biztos azt mondanák hogy rosszul számoltam. Ekkor jönni azzal, hogy felvettem videóra, és átszámoltattam egy 2 diplomás atom fizikából doktorált tanárral. Lehet, hogy akkor azt mondanák hogy adnak egy kis pénzt ha nem mondom el senkinek. Én ezt a telefonos beszélgetést is felvenném és ezzel is megzsarolnám őket, tehát én így is, úgy is jól járnék, csak ők nem, mert az egész végén küldeném az ORTT-nek. Biztos van erre vonatkozó törvényük is.
  • FLeK0
    #8
    nem csalnak, csak az emberek butak. altalaban a kerdesben van, hogy hogyan kell kiszamolni, vagy jobban meg kell nezni a kepet.
  • EOX
    #9
    Átverés! Itt egy bizonyíték, nem csoda hogy nem találta ki senki, a megoldást is csak kb 1 másodpercig mutatták:)
  • RelakS
    #10
    nekem 1-el kevesebb jött ki, de ha jól megnézitek, a telefonszámot pl rosszul bontották fel
  • EOX
    #11
    Jaja, mintha két nyolcas helyett nullák lennének
  • gabber_saviola
    #12
    ejha
  • Gabe18
    #13
    Én azokat szeretem amikor valami szöveget kell összeolvasni.Kb egy 10 éves gyerek egybeolvassa,de őket felhivja valaki és bemond valami teljessen értelmetlen hülyeséget.Na most lehet hogy az emberek hülyék,de ennyire talán mégse.Ugyhogy számomra egyértelmű hogy ilyenkor a szomszéd szobából kapcsolnak valakit,aki aztán bemondja hogy "Józsi vagyok" és az értelmetlen megoldást.
    Aztán jön a szörnyülködés hogy jaj nem jó,na meg a nézők ingerlése hogy "nézzék van még esély,gyorsan hivjon,telefonáljon,hiszen maga tudja".
    Egyszerűen undoritónak tartom ezt az egészet,de hogy egyre több ilyen van, azt mutatja jól lehet vele lehuzni a népet...
  • REALista
    #14
    Átverés vazzeg!Érdekes hogy a 2004-ből számít a 2, 20, 200,2004 és a 4 viszont a telefonszámból nem számolják a 856-ot és 85-öt!Ez kész vicc!BEKAPHATJÁK!!!!!
  • gabber_saviola
    #15


    ezt nektek -.-
  • Aspyrin
    #16
    Bizony érdekes arca van
  • DJ Skyline
    #17
    sosenem szerettem őket...pláne ami a VIVA-n megy az a virítom vagy mi a genyó...az valami őrület!
  • Glpetyus
    #18
    Ezt minek engedik kamera elé ?
  • Cat #19
    homáron olvasgassatok sztorikat

    1. ez csak azért van, mert a csatornának van kihasználatlan ideje, amiből igy pénzt csinálhatnak
    2. átverés az egész, a pénzt nem kapja meg senki, nem létezik
    3. a betelefonálok többsége belső dolgozó
    4. hiába vár 50 ember, aki tudja a megoldást, nem kapcsolják be, hanem várakoztatják az emelt díjas telefonvonalon.
  • cseri001
    #20
    mint egy vízbefúlt nyúl... és elnézést a nyusziktól!
  • Vlala #21
    Pontosan... Megnyerheted a két millát, ha piros sapka van rajtad, és van egy zöld leguán a hálószobádban.

    Cat #19:

    Igen, de néha mégis nyer valaki: olyan, mint az "itt a piros, hol a piros?"-ban a "játékmester" beépített sógora.
  • akyyy
    #22
    petíciót kéne írni erre, és benyújtani az ORTT-nek hogy szüntesse be....mert tényleg borzasztó zavaró az ilyen telefonálós műsor.
  • Vlala #23
    Sanna ebből van apénz, és egyre több helyen van. Az ATV, RTL még nem lenne akadály, de hogy a Viván 9-10 között ezt kell nézni, és már a Spektrumra is bepofátlankodtak, az már sok.
  • DJ Skyline
    #24
    ja,akkor én is nagyot néztem, mikor a Spektrumon is ilyesmi műsor ment!
  • forza milan
    #25
    Mind1 egy nagy Lol,egy agybaszó csaj vagy buzigyerek dumál benne,mindig elpofázza a számot,meg eljácca a nagyhalált,hogy hivjámá,hivjámá....Osz a sok fasz hivja,oszt 300ft-ot sokszor kibasz az ablakon arra,hogy még nemis került be.......Ennyi az egész,FASZOM KIVAN ezekkkel a barom müsorokkal!NAH!Véleményem!:D:P
  • akyyy
    #26
    éppen ezért lehetne ezeket kitiltatni. Nem teccik anépnek, buttíják az embereket, ebből már simán ki lehetne indulni az ortt-nél hogy ezeket betiltsák.
  • forza milan
    #27
    És sokszor nincs megoldás sztem....Eccer 3 adáson keresztül ment ilyen pénzszámlálós szar....
  • akyyy
    #28
    jah amúgy érdekes, mivan ha én elmek a pannonhoz, csinálok egy előfizut, kész is van, de kérem, hogy a számom és az adataim titkosított legyen. majd játszok egy ilyen sms-es beküldőssel, honnan tudják hogy ez az én számom? főleg mikor a űsor végén kiírják a nyertes nevét és városát....

    tuti hogy nem fogják felhívni
  • Vlala #29
    Na igen...Általában ilyen Szabó Jánosok szoktak nyerni Budapestről. :)
  • DJ Skyline
    #30
    esztike,meg mikike mondja néha,hogy aki mobilról hív az kapcsolja be a sajátszám elküldését!:D
  • RelakS
    #31
    A 25 miért lett likvidálva? :D
  • ngcsnet
    #32
    nincs
  • SonicBoom
    #33
    Naná az ember sejti, hogy csalás, de ennyire átlátszóan hülyének nézni az embereket...Engem kifejezetten dühít! (Itt most lehetne filozófiai vitát nyitni, hogy milyen sok hülye van, de most nem ez a lényeg)

    Az meg tényleg vicces, hogy kiraknak egy marék pénzt, legalább 4 darab 100 Forintos van ott jól láthatóan, plussz az apró, azt erre a telefonáló azt mondja 165 Ft!!! Te melyik csatornát nézed baz+!!??

    Egyszer (de csak egyetlen egyszer) láttam, hogy kiírják a megoldást, de köze nem volt a képen látható dolgokhoz, ennek ellenére a telefonáló eltalálta. Akkor ennyi erővel modhatták volna, hogy gondoltunk egy számra 1 és 1000 között, aztán találd ki! (ez nyilván csak beetetés volt meg egy beépített ember, de tanulságos)
  • REALista
    #34
    Huu vazzeg mi megy most a Spektrumon!
  • passatgt
    #35
    Az szokott idegesíteni,amikor mondja a műsorvezető h hallo hallo,aztán közbe 4 percet késik a hang mire meghallja a játékos
  • CattiBrie
    #36
    1
    1
    50
    1
    14
    4
    100
    1
    1
    2
    20
    200
    2004
    4
    2
    1
    10
    1
    100
    6
    65
    5
    5
    56
    6
    5
    58
    8
    1
    = 2732

    persze először így néztem

    14
    2004
    2
    65
    -856
    -858
    1
    1
    50
    1
    14
    4
    100
    1
    1
    2
    20
    200
    2004
    4
    2
    1
    10
    1
    100
    6
    65
    5
    5
    56
    6
    5
    58
    8
    1
    = 3103, de ebbe még nincs benne a "száz"
  • Ch_Slater
    #37
    jah abban meg az a lényeg, hogy vannak pénzek amin megváltoztatnak valamit (pl. az 50-esen a madár karma alá bekerül egy kis kosz) és felteszik a kérdést, hogy : "hány JÓ magyar forintot látunk a képen"
    Aztán döntsd el a centis pixeles tv-n hogy melyiken milyen minta van...
  • CattiBrie
    #38
    mármint kihasználják a tévéadás minőségét?

    (márminthogymertugye nagyon rossz a tévéadás minősége)
  • REALista
    #39
    ja még régen mondta is hogy az egyik 20 forintoson az F betűt felcserélték!Ezt persze nem lehetett láttni még akkor se ha az embber tudta mit kell néznie!
  • tigeroo
    #40
    Ez a szőke démon a képen én vagyok. Jó mi?

    aztakurva :lllllll