96
Super-Bikes: Riding Challenge
  • Istencsászár
    #1
    Valaha elkészített legjobb motoros-szimulátor? ultrarealisztikus fizika, környzetet?

    Nekem erős fenntartásaim vannak leginkább a ps2ő portolás felől... majd meglátjuk..

    Képek, video
  • Zséé
    #2
    nemcsúnya :)
  • bld
    #3
    tetszik, már régóta várok egy iylen játékra bár városban lenne az igazi döngetni:)
  • M@TriX
    #4
    a Test Drive Unlimitedben lesznek motorok is., nekem inkább az jön be...
  • JohnnySmith
    #5
    Komoly?? Test Driveba motorok is ??? Nekem ez új info :D
  • Istencsászár
    #6
    majd a fizika és a realitás dönt...
  • M@TriX
    #7
    az igaz, hogy a Milestone csinálta pl az Alfa-s játékot is amiben speciel az autóknak nagyon jó mozgásuk volt, de PS2-re is megy a cucc és én speciel már 1000x hallottam, hogy reális fizika meg stb. gondolom nem kell mondaom. szóval optimizmus jó dolog, aztán majd meglátjuk.
  • Istencsászár
    #8
    Test Drive is konzolra készül eslősorban szvsz az sokkal szebb lesz, de a fizika? majd kiderül... inkább na csillogjon de legyen realisztikus.
  • zoolee
    #9
    Ja és egy picike tuning is el férne a gameban !
  • JIRZSI
    #10
    Hát igen sajnos Nekem is fenntartásaim vannak, első ránézésre Arcados MOTOGP hangulatom támad, pedig már illene egy jó kis SuperBike szimulátort csinálni megint, legalább olyat mint régen a EA Superbike sorozat volt. Nekem a SBK 2001 tetszett a legjobban.

    Sajnos a PS2 miatt valószinűleg ez is Arcade lesz, de remélem tévedek.
  • Kaszi46
    #11
    újabb reménycsillag ragyogott fel

    csak ezek a nagy szavak....általában ez nem jó előjel:(
  • [HUN]FaTaL
    #12
    hátha lesznek benne 125ösök is:D
  • fernando torres
    #13
    huu MV Agusta rulz..
  • Rohamoszti
    #14
    Sziasztok!:D Csak Mc agusta?de káááááájjj amugy mikor jön ki?:D Én nagyon bizom benne hogy fizikailag csucs lessz szal 1 esbe nem lehet badlogázzal indulni meg ilyenek szal kiváncis leszek rá:D
  • Rohamoszti
    #15
    Remélem több motor lessz mint csak az MV Agusta:D
  • Istencsászár
    #16
    Képek
  • Istencsászár
    #17
    Ma a Black Bean bejelentette, hogy elindították a Super-Bikes Riding Challenge teljesen felújított weboldalát. A játékban 41 tökéletesen lemodellezett és fizikailag pontos motorkerékpár fog szerepelni, olyan gyártóktól mint Ducati, MV Agusta, Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha és Triumph, valamint néhány ritka és egzotikus masina. Az új oldalon egy videót, egy képernyővédőt, néhány képet és információkat találhatunk a játékról

    HSW

    Super-Bikes Riding Challenge teljesen felújított weboldala
  • Istencsászár
    #18
    Képek
  • Tufa
    #19
    Új videó
  • Tufa
    #20
    kijött!
  • Kaszi46
    #21
    yoyoyoyyoyyoyyo imát mormol amíg meg nem szerzi, hogy tényleg pöpec játék legyen!
  • Kaszi46
    #22
    Super.Bikes.Riding.Challenge-iTWINS 2.1 GB---> ez lenne az ugye? 5 seeder 234 leecher, pár imát elmondhatok amíg lejön:P
  • Tufa
    #23
    énis ezt töltöm csak én inkább fizetős oldalról, legalább jön 370el :P
  • grebber
    #24
    Várom a beszámolokat!
  • Tufa
    #25
    Kipróbáltam, nem rossz játék bár eléggé fura is egyben. Abban jó hogy mindegyik motornak egyedi hangja van és majdnem hasonlít is az igazira, ugyanakkor mégsem akkora újdonság mint a motogp sorozat volt. A gép látványosan csal (amig én 60al is alig tudok bevenni egy kanyart, ők megteszik ezt 90-120al is akár).
    Rossznak nem rossz, egy pár órára leköti az embert.
  • Tibor
    #26
    képet, mert nekem még 1h30perc kell hozzá
  • Tufa
    #27
    törölt hozzászólás
  • Istencsászár
    #28
    Ez mind1, fizika??
  • Tufa
    #29
    Szerintem szar de lehet hogy csak szokatlan a motogp után és baromi jó.
    Sebbeség érzet viszont nem sok van..
  • Tufa
    #30
    Egyébként egy az egyben Evolution GT. Ugyanazok a lehetőségek, "kihívások" csak itt durvábban csal a gép sajnos.
  • Kaszi46
    #31
    nemáááá:() lejött már nekem, is de asszonypajtás keresztbehúzta a számításaimat, így csak este tudom kipróbálni.
  • Lyan Kyj
    #32
    Nekem sem jött be:(((
  • kvanta
    #33
    sajnos el kell keserítenem mindenkit. Köze nincs az SBK 2001 színvonalához. Egy olcsó árkád játék. Pedig nagyon nagyon vártam... csalódás
  • neptum
    #34
    ez nekem nem akar elindulni azt akarja álandoan hogy rakjam fel ujra ujra rakom és megint egy hibaüzit irki
  • GubiPapa
    #35
    Valaki Cracket lécci
  • Istencsászár
    #36
    Szóval a fejlesztők szerint "Valaha elkészített legjobb motoros-szimulátor, ultrarealisztikus fizika, környzetet"

    Ennek reményében inditottam el remegő kézekkel ezt a játékot...
    Gyors grafikai állítás, de mivel ps2 konverzióról van szó igy sok lehetőség nincs, valami HDR emuláció meg élsímítás felrakása után a játék elindult.

    A menü izig vérig konzolos, se egér se semmi. Gyors free ride opcio, motor, pálya választ és start.

    A grafika nem valami szép, lowpoly, sivár és kockás. A modellek randák igy 2006ban már, túl szögletesek. A hangok egy közepes max. Nade milyen a fizika? mer hát ha az jó akkor kit érdekelnek a külsőségek... A fizika az NINCS. Egyszerűen vicc, köze nincs a valósághoz, itányítás botrányosan rossz... Érdekes hogy a játék mintha akadna, de ez nem akadás mivel fps nem esik le, hanem ilyen akadozott, és hiányos lenne az animáció? ilyet max a motogp 1ben láttam, de még az is jobb volt... De lehet csak az én gépem nem tetszik neki, bár másoknál is ugyan ez a hiba jött elő teljesen más masinán.

    Ez az egész gém egy budget kategóriás összehányt maszleg... talán 1 pozitív oldala van hogy a pályák nemrosszak, de ha nincs mivel rajtuk menni akkor sok értelme sincs...
  • hiba
    #37
    hat akkor ez is csak egy konzol humbuk...
  • GubiPapa
    #38
    Valaki tudna adni cracket Super-Bikes Riding Challenge-hez?
  • Kaszi46
    #39
    nem is kell hozzá!
  • GubiPapa
    #40
    De nem megy
    kiírja,hogy kell hozzá dvd .
    Ilyenkor mit tudok csinálni?