24
Nokia 9110
  • Web mester
    #1
    Hali!

    Tegnap vettem egyet, nagyon szép állapotú ez már a második 9110em, (az elsőnek 100 hibája volt...)
    Akit széntén érdeklik a régebbi komcsik, az nyugottan írjon ide, lesz téma bőven.
    Akinek progis CD kell 9000/9110/9210(i) hez szóljon.
    Üdv:

    @d@m (a fórum megnyitója/ webmester közeli rokona )
  • BiG G
    #2
    Igazán nem tudom mi értelme van minden telefontípusnak új topikot nyitni... Kellene egy Nokia 6000-res, és ilyen mintára felosztani a telókat, így semmi érteme nincs a dolognak :C
  • Vlala #3
    Engem érdekelne! ( a komcsi szón kicsit meglepődtem, de csak a tisztánlátás kedvéért ez a kommunikátor becézése, ugye? :]:]:] )

    Pár kérdés, ha már itt vagyok :)

    Úgy kb. mennyi mostanában a reális ár ezekért?

    Ez már a színes kijelzős?

    Milyen különbségek vannak a 9110 és a 9110i között? (Tuodm, keresőben megtalálhatnám a "hivatalos" verziókat, de tapasztalatok alapján töbet tudok meg róluk, mint a reklámokból.)
  • Fido4life
    #4
    Te miért is kaptál büntető pontot ?
  • schrank
    #5
    könnyű más ...szával kaszálni a csalánosban csinálj magadnak saját logint ne a testvéredét baszd szét
  • Taranov
    #6
    9210(i)-hez éppenséggel engem érdekelne progis CD, már régóta ilyen gépem van.

    Köszi előre is
  • Web mester
    #7
    És te?
  • Web mester
    #8
    Egy E-mail cimet vagy egy MSN-cimet agyál és küldök progikat!
  • KILROY
    #9
    Itt voltam zárás előtt.
  • Vlala #10
    1. ezt nem díjazzák, 2. van, akit érdekel a kommunikátor, mert tök ügynökös kinézete van tőle az embernek. :):):)
    Viccen kívül, engem tényleg érdekel egy régebbi, az újak megfizethetetlenek.
  • Vegas
    #11
    bunkok vagytok ://
  • bertino
    #12
    a kutyát nem érdekli, hogy nem díjazzák :)
  • Web mester
    #13
    A 9110 és a 9110i között csupán a két sáv a külömbség. A 9110 az csak 900 MHzen megy, míg a 9110i az már 900 és 1800 MHz -en egyaránt műxik. Ennyi a külömbség.
    Üdv!!
  • ZilogR
    #14
    Hali! Engem is érdekel ez a téma! Ha küldök privátban egy email-címet én is megkaphatom a programokat? Sőt, ha már CD, akkor küldhetek postacímet is és ha elpostázod a CD-t cserébe küldök én is postai úton vmit (mondjuk 3 üreset ;) ).

    Érdekelne, ez a GEOS oprendszer ugyanaz a GEOS, ami a Commodore-64 -en hasított annak idején? Én még azzal szövegszerkesztettem a hőskorban... :)

    Jut eszembe: szövegszerkesztő és grafikont rajzolni tudó táblázatkezelő van-e 9110(i) kommunikátorra, ami kompatibilis természetesen Word és Excel-lel?

    Mennyiért lehet manapság egy ilyen eszközt beszerezni? És mennyi a reális ára? :) Ha valaki tudna nekem egyet adni, szívesen kiadok érte 7-8eFt-ot - azt hiszem ennél nem érhet sokkal többet (a hasonló kategóriás Palm-ok kb 3-5eFt-ot kóstálnak, ez pedig egy telefonnal több ;) )


    Várom a válaszokat!

    -=ZR=-
  • Web mester
    #15
    Az áruk 9-10.000 Ft. Elég okos tellák. SAnos ez még nem M.S. Office kompatibilis (9210 már az). A CD-t szívesen elpostázom, de minek ha még nincs ilyen tellád?
    Csáó
  • Web mester
    #16
    Egyébb problémákkal, ide írjatok:
    [email protected]
  • ZilogR
    #17
    :) mert kell...

    És a GEOS-al mi a helyzet? Ugyanaz az oprendszer, mint az Ericsson R380-é? (Asszem az is GEOS volt...)

    És a rápakolható programok sem oldják meg az oda-vissza konverziót az MS-Office és a 9110 között?

    IRC van-e rá? Tudja-e vmilyen kiegészítővel a GPRS-t? Mekkora a maximális modemsebessége? Egyáltalán mekkora memó van benne? Van-e hozzá programfejlesztői környezet? Stb..., mindent tudni akarok!

    Ha valakinek figyel egy otthon, keressen meg, legyen szíves! Ha lehet nem német oprendszerrel felszerelt gépet keresek!!!

    -=ZR=-
  • Web mester
    #18
    Hali!

    R380-on már Symbian van. 9110 belső memkója 2 mega, MMC-vel bővíthető. Nekem 16 mega volt a legnagyobb kártya amit elfogadott.
    Todtommal nincs olyan progi ami office kompatibilissá teszi a tellát.
    GPRS -t sajnos semmilyen kiegészítővel nem tud, és még 9210(i) nél is hiányzik ez a funkció.
    Modemsebességét nem tudom.
    Sok progi létezik hozzá. A legjobb a DOSprompt-Louncher nevű program ami egy DOS emulátor, tehát jónéhány DOS-os program fut rajt.

    Csáó
  • ZilogR
    #19
    Még mindíg aktuális nekem a kommunikátor, azaz: ha van vkinek eladó, keressen meg privátban!
  • ericsson ga628
    #20
    Nekem ugyan 9300-ám van de engem is érdekelnek ezek a régebbi komcsik :)
  • ericsson ga628
    #21
    Amugy a nokia.hu-n miért van a 9500-hoz irva hogy kommunikátor, a 9300-hoz meg "csak" okostelefon?
  • ZilogR
    #22
    Boldog használója vagyok egy 9110i-nek kb. két hete és megérte ez az ócskaság... ;) Nekem egy nagyon olcsó és gyors SMS-ező szerkentyű kellett és erre tökéletes.

    Vki leírná ide a mail beállításokat, h a Pannonnál hogyan kell megtenni? Nem vagyok gyakorlatlan a területen, de vmiért nem tudtam összehozni elsőre a betárcsázást... :P

    Minden infonak örülnék, köszi előre is!
  • ericsson ga628
    #23
    Nincs valakinek egy eladó 9110i-je? :)
  • ZilogR
    #24
    Nekem van 1 eladó, szép és jó, bár használt állapotban, eredeti Nokia 8M-s memókártyával és töltővel. Mind a telefonrész, mind a kommunikátor-rész szuperál, megy a világítás, infra mikrofon és hangszóró is. Ha kell valakinek, küldjön egy privátot!