78
Motocross Világbajnokság
  • gordon 24
    #1
    Hétvégén indul a motocross Világbajnokság. Várom a hozzászolásokat a témával kapcsolatban! Előre is köszi.


  • gordon 24
    #2
    Németh Kornél csak az idény felénél kapcsolódik be sérülés miatt!
    Ráadásul ellopták a tavalyi verseny motorját és két edző motort. Hát nem jó kezdés!!!


  • gordon 24
    #3
    A sport szépségei:::

  • gordon 24
    #4
    Egyébként ha valaki nem tudná az ABMOteurs Március 2-án 12:00-kor élőben közvetíti az MX1-et, 15:00 MX2-öt. Halrá Everts!!!!

  • Jeff Gordon
    #5
    látványos sport. szeretem, bár annyira nem vok ismerős benne, h ki kicsoda. sorry ezért. sok sikert a topichoz bajtárs...
  • gordon 24
    #6
    Köszönöm szépen remélem beindúl! Legalább egy ember irt már ide.
  • alph4
    #7
    Engem csak maga a motorozás érdekel, ugyanis szeretek crossmotorozni :)) Nézni már kevésbé szeretem :D
  • gordon 24
    #8
    Helyes hogy szeretsz motorozni!!! De meg kell nézni hogy a nagyok, hogy csinálják!! Egyébként milyen mocid van? Mert nálunk csak a bátyámnak van egy Suzuki Rm125.
  • gordon 24
    #9
    Na remélem holnap már többen leszunk!!! Csá!!
  • Budaházi
    #10
    Helósztok
    mizu
  • Budaházi
    #11
  • gordon 24
    #12
    Szerbusz, Isten hozott!!!
  • ChevyG work
    #13
  • gordon 24
    #14
    Szebusz fönök!
  • gordon 24
    #15
    Holnap Kezdődik!!!!!!!
  • gordon 24
    #16
    Az időmérő végeredménye::: Results
  • gordon 24
    #17
    Stefan Everts nyerte az időmérőt::

  • gordon 24
    #18
    Az MX2 1 futam végeredménye:Result
  • gordon 24
    #19
    MX1 1 futam végeredménye Sebastien Tortelli Nyert::Mx1 Race 1
  • gordon 24
    #20
    MX 2 2. verseny Végeredménye::MX 2 Race 2
  • gordon 24
    #21
    MX1 2.verseny végeredménye: Stefan Everts nyert !!!!!MX1 Race 2
  • gordon 24
    #22
    Nagyon jó hétvége volt, és fasza verseny. Remélem legközelebb nem csak magmnak irogatok!!!!!
  • Jeff Gordon
    #23
    szervusz. elég nehéz lehet, hogy ennyire nem érdekli az embereket ez a sport. vagy csak lusták írni. hmmm, hát nemtom.
    Motocrossból azt szeretem nagyon, amikor nem szabad a lábukat letenni és különféle akadályokat kell abszolválni. az igazán jó. és főleg látványos is.
    remélem a másik fórummal több szerencséd lesz... (egyébként hasonló cipőben járok én is a williamses topical... :(:( )
  • gordon 24
    #24
    Hát igen!! Azt látom benn van a kedvencek között, de nem nagyon pirosodik!!!

    Egyébként amit irtál, azt a sportot TRIAL-nak hívják. Egyébként nagyon jó sport én is szoktam nézni..

    A Motocross kicsit más. A Trialban akadályokat kell időre teljesíteniük, lábletétel, és időtullépés nélkül. Aki a lábát leteszi hibapontot kap (max5),
    ha mind két lába földre ér, akkor megkapja a maximális 5 hibapontot, és nincs értelme folytatnia.
    Az időtullépésért is hibapont jár.

    Az nyer akinek kevesebb pontja van.

    Ez az ember kb 3éve Adam Raga:

  • Jeff Gordon
    #25
    hupsz, akkor egy kicsit mellé lőttem. de az nagyon tetszik. meg ami még nagyon jó: van egy olyan sport(bocs a nevét nemtom:S) hogy motocross motorral levegőbe mutatnak be különböző mutatványokat...
    ez az Adam Raga, ez nem spanyol. úgy rémlik nekem, hogy az.:S
  • gordon 24
    #26
    Az amit mondasz cross mocikkal az ugrálás azt úgy hívják hogy: Freestyle Motocross:
    Pl: Ő Ronnie Renner Idén megnyerte a Mexicováros-beli FMX-Show-t




    Az Adam Raga ő spanyol, jól tudod. Egyébként ezt a Sportot közvetíti az EUROSPORT.
  • Jeff Gordon
    #27
    ezaz, erre gondoltam csak nemtudtam a pontos nevét. thx az infót
  • gordon 24
    #28
    Nagyon szívessen!!! Ez egy nagyon komoly sport.

    A Németh Kornél(#2) ennek elég nagy szakértője van egy olyan trük amit ő talált ki.Sajnos a nevét nem tudom, de az biztos hogy úgy van, hogy Supermanből a lábaival kalimpál (ezt nem tudom hogy irjam).
    Elég szép trükk.
  • Jeff Gordon
    #29
    mindentisztelet ezeké a motorosoké. ilyen vakmerő mutatványokra kevesen képesek...
  • gordon 24
    #30
    Brutális az biztos!!!!
  • gordon 24
    #31
    A hét végén Rendezték a Motocross világbajnokság második futamát, Spanyol országban:

    Az első futam végeredménye:MX1

    A második futam végeredménye:MX1

    Az első futam végeredménye: Mx2

    A második futam végeredménye:MX 2
  • Jeff Gordon
    #32
    nahát a spanyol fiúk seholsem voltak a versenyen
  • gordon 24
    #33
    Ebbe a sportba nem igazán kedvez a hazai pálya, itt minden pálya nehéz és kiméletlen.
    Álltalába majdnem mindenhol az első 10 ugyanaz csak a helyezések változnak.
  • gordon 24
    #34
    Hétvégi Portugál futam eredményei::

    MX1


    MX2
  • gordon 24
    #35
    Az Mx 3-as mezőny Május 6-7-én Magyarországon a Nyáregyházai motocross pályán fogja tartani ideji negyedik küzdelmét!!!
    Biztos Jó verseny lesz, akit érdekel( ugytünik nem sok mindenkit) jöjjön el legyünk minnél többen!!!!
  • gordon 24
    #36
    A Portugál verseny képei:::

    MX1:




    MX2:







  • Jeff Gordon
    #37
    te kimész?
  • Jeff Gordon
    #38
    azért kipróbálnám, de én nem vok olyan bátor mint ők:)
  • gordon 24
    #39
    Érdekesség!! (igaz aki tudja annak nem)
    Az Mx1-es kategória a 250cm3 2ütemü, töl a 450cm3 4ütemü ig lévő motorok versenye.
    Ezért régi nevén ez a MX250-es kategória.

    Az Mx2-es kategória a 125cm3 2-ütemű, töl a 250cm3 4 ütemű ig lévő motorok versenye.
    Ezért régi nevén ez a MX125-ös kategória.

    Az Mx3-as kategória a 250-cm3 nél nagyobb kétütemű,(mondjuk ilyet már nem nagyon gyártanak), és 450cm3 nél nagyobb négyütemű mocik versenye.
    Régi nevén Mx 500-as kategória.Ezek jönnek hozzánk Májusba..

  • gordon 24
    #40
    Igen ott fogok állni az első sorban..

    Én imádom őket!! Még a magyar bajnokságra is sokszor kimegyek.