58
Sony Ericsson Z520i
  • JinkX
    #1
    Hello mindenki. Ide várom a véleményeiteket, észrevételeket a telefonnal kapcsolatban. Én épp most újítottam be egy ilyet és egyenlőre nagyon bejön. Ha lesz rá igény ide pakolhatunk témákat, készülékkel kapcsolatos linkeket stb, stb... Egy gondom van a teloval, h nem játssza le az AAC fájlokat. Erre tudtok valami megoldást?
  • Geeryy
    #2
    egyenlőre vagjuk pl a tortat.
    amire te gondoltal, az szerintem egyelore.
  • spy803
    #5
    K750i forever!
  • JinkX
    #6
    Spy803: a K750i tényleg egy jó telo, de kb. kétszer annyiba kerül, mint ez, és a célnak ez is tökéletesen megfelel... Szvsz az egyetlen baja a kicsi, nem bővíthető memória
    Geeryy: ez nem a helyesírás topic, és sztem találsz nagyobb hibákat is... Jó keresgélést!!!
    Az AAC problémára senkinek semmi ötlete?
  • szafi
    #7
    most vettem a csajszimnak egy ilyen telót. Egy nőnek telejesen jó telefon!
    még most próbálgatom. Valami speckó oldalt ha tud valaki akkor linket ide ...

    yo
  • JinkX
    #8
    Biztos volt már másik topicban, de ha Sony Ericcsonhoz bármi kell, akkor pappfer.hu
  • Supersix
    #9
    Pappfer Z520i-re is vannak dolgok?Mert attól hogy SE minden attól még nem tutti hogy jók a géjmek.Nem tudtok valami mást ahol doszta van ingyen java?
  • apocalypse0
    #10
    konkrétan z520i re nem hiszem

    fasz kis telefon ez...
    Csak megvettem, és szar volt az egyik led.
    Ez volt kedden. Elvittük szervízbe pénteken, és még mindig nincs kész.
    Azért baszott jó a szervíz
  • acsati
    #11
    http://z520i.atw.hu
  • Balázs1991
    #12
    hellotok nekem is ilyen telóm van
  • Mirtil
    #13
    nekemis
  • acsati
    #14
    nemtudjátok hogy ha egy játék tul nagy nem fér be a képrenyöre mekkora méretre állitsam?
  • apocalypse0
    #15
    lekicsinyíteni sztem nemtudod
    nekem legalábbis nem sikerül
  • acsati
    #16
    nekem se mert azt irja érvénytelen magasság :(
  • apocalypse0
    #17
    igen, a maximális felbontás 128*160
  • acsati
    #18
    és akkor mit lehet tenni ha a játék túl széles? vhogy be lehet varázsolni vagy törölhetem?
  • Dzsini
    #19
    nemnagyon lehet mit tenni :(
    keress k500-ra meg t610-re írt játékokat, vagy ami 128 pixelre van írva, ami nagyobb abból meg van ami játszható így is (tower bloxx), van ami nem...
  • apocalypse0
    #20
    törölheted
  • acsati
    #21
    nincs meg valakinek az a quadropop játék telepitöje ami alapbol rajta van a telon? letöröltem és most meg nem találom sehol :(
  • fmarci
    #22
    Sziasztok nekemis Z520im van de van egy gondja néha néha magától kikapcsol de attól nagyon király telefon!
  • acsati
    #23
    nekem nem szokott!
    de a quadrapopot honnan tudnám leszedni?
  • apocalypse0
    #24
    nekem is ki szokott
  • Supersix
    #25
    Nekem most van másodszorra szervízben mert nekem is kikapcsol és használhatatlan.Régen is volt egy SE-m és az is szétment úgyhogy én soha többet nem veszek SE-t!Az tutti!
  • bevizgyula
    #26
    Nekem is kikapcsolgatott egy ojan 2 hónapja de egyszer már annyira felidegesített hogy leb*sztam a földre és azóta megjavult!
    Szal akinek rossz az csak vágja földhöz és kész is ! :)
    Nekem speciel nem tört el meg semmi repedés nem lett rajta! De azért nem próbálkoznék vele még1szer! D:
    Jah és mégvmi: Vki nem tud rá vmijen bluettoth progit? Mert sehol nem találok! Megnéztem a Sony Ericson honlapját is és sehol nem találok semmit! Ha vki tud ojan honlapot ahol ez fennt van az pls szóljon már nekem! Köszi előre is!
  • DJSenso
    #27
    Hú mijen aktívak errefel az emberek! :)
  • Denisse91
    #28
    játékok Z520i-re is jók, kipróbáltam
  • Denisse91
    #29
    ja, amugy tényleg aktívak az emberek itt
  • macipuszi
    #30
    sziasztok! z520i-m van vettem hozzá egy gyári adatkábelt de sehogyse akar működni! aki tud segíteni az lécci irjon ide vagy vegyen fel msnre! címem: [email protected]
  • macipuszi
    #31
    sziasztok! z520i telomhoz vettem egy gyári adatkábelt de sehogyse akar működni. vki tudna segíteni? az lécci irjon ide vagy vegyen fel msnre! címem: [email protected]
  • DaemoonHunter
    #32
    Hello! Valaki megmondaná hogy hogyan lehet infrán játékokat küldeni róla?
  • DaemoonHunter
    #33
    PLS help!!!
  • apocalypse0
    #34
    Mobilról? Sehogy, semmivel.
    Csak rá lehet
  • DaemoonHunter
    #35
    Kár pedig az én siemens c65-ömmel lehet. Na mindegy. Azért kössz:)
  • acsati
    #36
    nem tudjátok a külsö kijelzö miért olyan világos?
  • apocalypse0
    #37
    mostanában lett olyan?
    Nekem most volt egy ilyen problémám.
    Becsuktam, tökéletesen ment. Miután elaludt a világítás, nyomok egy '-'-t, vagy hívnak, és rohadt kontrasztosan világított.

    Ha ez a gondod, akkor a megoldás: Beállítások -> Gyári beállítások
  • acsati
    #38
    de megcsináltam akkor is tul erős a külsö kijelzö :S
  • acsati
    #39
    télleg és töröltem a Qudrapop-ot azt hogyan tudnám visszarakni?
  • apocalypse0
    #40
    úgy,hogx letöltöd
    egyébként, azért mert törölsz egy játékot, nem hiszem, h elromlik a kijelző

    próbáld meg a szervízmenüben állítani:

    > * < < * < *

    ott pedig Szolg. beállítások > Köls. képkontraszt
  • acsati
    #41
    ja ennek a játéknak meg a kijelzönek most nincs köze egymáshoz bocsi :)
    a quadrapop meg sajna nincs fenn a neten vagyis ilyen másféle verzio de az nem kell.
    amugy mi az amiket irtál hogy "> * < < * < *"? ez mit jelent?
  • Dzsini
    #42
    > az iránygombokon a "jobbra", a < a "balra", a * meg a csillag gomb - nyomkodd végig, ne foglalkozz vele, hogy miket ír ki közben, és meg fog jelenni a SE szervizmenü.

    quadrapop van fent az SE oldalon, ingyenesen letölthető