45
Avagy számítógépes játékcég szimulátor
  • Gerbill
    #1
    Ez ha jól tudom egy olyan játék amelyben egy számítógépes játékokkal foglalkozó céget kell irányítanunk. Az 1982-es évben indul el kis cégünk.
  • akyyy
    #2
    nem gadget tycoon a neve???
  • Gerbill
    #3
    Az másik. Itt számítógépes játékokat kell készíteni, abban meg simát
  • fsgh
    #4
    Lol!!Számítógépes játék amivel számitógépes jáékot kell gyártani:)teccik!:)
  • Kanál
    #5
    anyampicsaja creator tajkun mikor lesz?
  • abonyitomz
    #6
  • Lammer
    #7
    ha igy haladunk lassan lesz sg.hu tajkun is
  • spy803
    #8
    Vagy hülyetopickészítőtájkún esetleg csináljtájkúnjátékottájkún! Transport tycoon foreva!
  • DJ Skyline
    #9
    segédmunkás tycoon kéne,vagy munkanélküli tájkún'
  • Darukezelő
    #10
    Kép,infó,videó? Tudom Google,de ha már valaki nyit topikot egy játékról,akkor valamit írjon már,vagy közöljön a játékkal kapcs! Thx!
  • akyyy
    #11
    demo letőtése


  • Dodo55
    #12
    Hmmm Sg Tycoon, egész jó ötlet... Lehet összedobok valami Sg-s játékot
  • Shadow_THH
    #13
    még képet tycooon!4
  • DJ Skyline
    #14
  • keeper2
    #15
    Miért? Az fps-ek változatosabbak? Másik játék, hát kapsz mámilyen kinézetű fegyvereket, máshogy kinéző szörnyeket, és kicsit áttervezik a világot, máris kész a világrengető szuperjáték. Szerintem akciójátékok frontján sokszor akkora a béna ötletek kálváriája, csak az nem olyan feltünő, mivel a valós élettől távolabb van, míg a tycoon-ok lényegében a körülöttünk levő élet részeit modellezik.
    Csak attól félek, ha egy tycoon indulóképén a valuesoft logot látni (mint az mostanság oly sok játéknál előfordul).
  • phall
    #16
    :ððððððððððððððddd
  • phall
    #17
    ki beszélt itt az fps-ekről?:ð
  • Shadow_THH
    #18
    valaki nyomta már? megéri-e?

    csak ülsz az irodai székben és kattingatsz vagy annál interaktivabb?
  • Carlos
    #19
    Télleg, mit kell csinálni ebben a játékban?
  • Gerbill
    #20
    Valószínüleg az üzletedet menedzselni. Például újságokban hirdetni újabb felszereléseket venni, kiadót keresni. Szerintem ilyesmik
  • Carlos
    #21
    full van már? Vagy angol nyelvü demo?
  • Gerbill
    #22
    Már megjelent a full is, de alig 110Mb. Nekem még nincs meg.
  • Shadow_THH
    #23
    annyira nem érdekel hogy rábukjak a torrentre, esetlerg ha még lenne róla info
  • Gerbill
    #24
    Na kipróbáltam, nem valami nagy szám. Ilyen point and Click jellegű. Szóval nekem ennyi elég volt
  • Blasta
    #25
    Tökömbe már ezekkel a lökött tájúnokkal :-)

    Mikor jön már a tájkún tájkún? :-D
  • Fejes021
    #26
    jól jönne már egy olyan menedzser szimulátor ahol menedzser szimulátor gyártó céget kéne vezetnunk ami olyan játékokat gyártana amiben mendezser játékokat kell csinálnunk
  • keeper2
    #27
    Netán hasonlít a játékmenet a mad tv/mad news progikra? Ha igen, akkor király lehet, mert az elöbbi még ma is a játék top 10-em előkelő helyén van. Kár, hogy a 2. rész csak német nyelven jelent meg, a mad news pedig csak németül ÉS csak amigára.
    Az ide berakott képek alapján van esély a hasonlóságra :)
  • Gerbill
    #28
    A tutorialban elakadtam:D Valami olyasmit mond hogy menjek a Developement office.ba és kattintsak a project táblára.
  • Godefroy
    #29
    Én legyártattam már 5000 gamet vele ott van a warehouseban de hogy tudom őket eladni?
  • Godefroy
    #30
    Ott tudod az engine-t meg a game-t kifejleszteni.
    Hozzáadsz programozot meg designer-t és zenészt aztán hjrá.
  • Gerbill
    #31
    De hol van ez a project tábla, mert én nem találom. Azt gondoltam hogy a programozót ott kell hozzáadni, csak nem tudtam hogy
  • Godefroy
    #32
    Az office részben az egyik ajtonál vana bank
    a másodiknál aol kifejleszted a az engine-t
    a harmadiknál van egy helyiség ahol vannak az üres számitogép munkaállomások (monitor+gép) és a falon egy project tábla az ajto mellett.
    rákkantint és ott van.
    elötte vegyél fel programozot az egyetemnél .
  • Gerbill
    #33
    ok kösz
  • Godefroy
    #34
    Szolj ha rájöttél hogy lehet eladni a kész gamekat.
  • Dodo55
    #35
    Ez valami felújított verzió? Mert egyszer volt egy Game Tycoon nevű játék valamilyen újsághoz, de annak más volt(szarabb) a grafikája, viszont amit itt magyaráztok, hogy hogy kell játszani, az meg ilyen volt.

    Leszedem a demót és megnézem, de mondom, ami nekem megvan, annak nem ilyen a grafikája, meg a UI-e, mint ami a lenti képeken van.
  • Godefroy
    #36
    Az.
    A 2003 as játék új grafikával.
  • Godefroy
    #37
    Rájöttem hogy lehet eladni a legyártott game-eket.
    Viszont mindig tönkremegyek...:-)

    Élet szimulátor? :-)
  • Help17
    #38
    Angol verziót hol tölthetem le?
  • keeper2
    #39
    Nem mondanád el, hogy sikerült? Én odáig jutok el, hogy legyártom a játékokat és onnét nem tudom, hogy lehet eljuttatni a boltokba.
  • Joybull
    #40
    Hali. a játékot mikor legyártod, keletkezik egy csomag. Azon kat és be tudod állítani az árát. Ahhoz hogy ne juss csődbe emeld meg az árát, eleinte gama függő 44-49 dollar. Az eladáshoz szükséged lesz mégy egy piros kis könyv v. aktaféleségre amit az árveréses helyen lehet beszerezni. polcról leveszed és anyi. arra vigyáz, hogy olyan típus legyen minta a game és elérje azt a százalékot. aztán vissza a raktárhoz a csomagon újabb kat és a játék mellé a kiskockába beilleszted. ha ki tudod pipálni a végén akkor a következő hónapban megkezdi az értékesítést.
    Ha tudod milyen játékot akarsz fejleszteni akkor előbb szerezd be az aktát és utána kezdj neki.