841
Atlético Madrid Topic
  • DJ Bee18
    #1
    Na úgy gondoltam ez a csapat is rászolgált már egy topicra.
    Tegnapi balhés meccsük miatt meg már a sajtó is tőlük hemzseg :)
  • DJ Bee18
    #2
    „Whiskys üvegek, szerte széjjel”
    2006-03-24 10:27 Utolsó módosítás: 2006-03-24 11:51

    Tegnap este Atletico Madrid – Sevilla mérkőzést játszottak a spanyol bajnokság 29. fordulójában. Egészen a 77. percig legalábbis focimeccsnek tűnt. Egy perccel korábban a vendégek megszerezték a vezetést, és ekkor a nézőtéren elszabadultak az indulatok, whiskys üvegek repültek a pályára, komoly veszélyt jelentve a játékosokra.
    A Sevilla kezdte jobban a mérkőzést, ugyanis Luccin feltartotta Saviolát, amiért Angel Ayza Gomez bíró 11-est ítélt. Kanouté állt a labda mögé, de a hazaiak kapusa, Leo Franco hárította a büntetőt.

    Negyed óra múlva a korábbi sértett, az argentin Saviola is megpróbálkozott tizenegy méterről bevenni a honfitárs hálóját – Lopez kezezett a 16-oson belül – de ezt a 11-est is védte a kapus.

    Az Atletico részéről egy kapufát jegyezhettünk fel, Lopez szabadrúgásból találta el a lécet.

    Aztán jött a második félidő, és a 72. percben Luccin megkapta a második sárga lapját, így a hazaiak 10 emberrel folytatták a mérkőzést.

    Négy percre rá a vendégek csereként pályára lépő játékosa, Puerta – a nézők szerint lesen állva – megszerezte a vezetést, egy percre rá pedig kitört a botrány.
    A közönség soraiból üvegeket dobáltak a játéktérre, de a Gomez bíró számára akkor „telt be a pohár”, amikor egy whiskys üveg landolt az orra előtt. A nézők vélhetően jól felkészültek, hiszen egy hasonló darab veszélyeztette a vendégkapust, Palopot is.
    A bíró lefújta a meccset, és negyven perc múlva, gyakorlatilag üres lelátók előtt folytatták a felek a találkozót.
    „Nem lepődtem meg, hogy a bíró az öltözőbe parancsolta a játékosokat, hiszen nagyon veszélyes volt a helyzet” – nyilatkozta Juande Ramos, a vendégek trénere.

    Aki azt hiszi, hogy üres lelátóknál már nem lehet botrány, az téved.

    Ezt bizonyították a csapatok, hiszen előbb a bolgár Petrov, majd a kolumbiai Perea is idő előtt mehetett zuhanyozni, így a végén már csak talán a labda jelenléte miatt emlékeztetett minden arra, hogy itt focimeccs is volt…

    Nyolc ember ellen már nem okozott gondot a vendégeknek az eredmény tartása, akik ezzel a győzelemmel az 5. helyre jöttek fel.

    Az Atletico vélhetően elég komoly szankciók elé néz, és ezek akár véget vethetnek a madridiak kupaindulós álmainak.
  • Kanál
    #3
    framko topig
  • Monoton
    #4
  • artschiatwork
    #5
    ahogy látom, nem csak itthon vannak gondok...
  • DJ Bee18
    #6
    az szar ügy, ha levonnak tőlük pontokat, vagy eltiltják őket a nemzetközi kupától. De sztem csak zárt kapuk előtt kell játszaniuk.
  • Monoton
    #7
    nini új a lokó!!!

    te városi rivális!
  • DJ Bee18
    #8
    Madridot, mint várost is szeretem (többször jártam már, sajnos nyáron mindig, nem volt meccs:)9), és az Atletico is szimpatikus
  • Monoton
    #9
  • DJ Bee18
    #10
    :DDDD
  • Monoton
    #11
  • gabber_saviola
    #12
    ilyet sem láttam még, hogy vki a két riválisnak drukkol :)
    ez olyan mint ha Én a Cataniának vagy a Messinánk is drukkolnék :P
  • báttyó02
    #13
    bazze ezt de bírom
    valaki nsyit egy focis topikot,és rögtön megjelenik a logójába az adott csapat is......onnantol meg "hajj de nagy fan vagyok" ...
    paff
  • báttyó02
    #14
    ez meg a másik......
  • Kanál
    #15
    en meg eltem egy evet Madridban megse szeretem az Atleticot :c
  • Kanál
    #16
    van valami csavonak az alairasaban hogy Hajra debrecen meg Ferencvaros, az se csunya :\
  • gabber_saviola
    #17
    ejha :P
  • DJ Bee18
    #18
    Mi közöd ahhoz neked, hogy kinek szurkolok?? Mellesleg a logóm alapján jellemzel? Köszi...
  • báttyó02
    #19
    pff
    ennél azér jobb kommentre számitottam :|
  • DJ Bee18
    #20
    És aki a Milannak és a Barcának szurkol? A BL-ben lehetnek riválisok. Amúgymeg szeretem Spanyolországot, és a két Madridi csapatot. Olyan hihetetlen ez? És számomra nem igazán rivális a két csapat, nincsenek egy súlycsoportban mint pl. a Barca-Real.
  • DJ Bee18
    #21
    menj a gumiba, ha flémelni akarsz
  • báttyó02
    #22
    jolvan divatguszti,utasitgassál :P
  • franc0
    #23
    senki se tökéletes
  • DJ Bee18
    #24
    nem igazán divatcsapat az Atletico, mit nyertek mostanában??
  • franc0
    #25
    loál!!

    te milyen drukker is vagy?
  • DJ Bee18
    #26
    és mondta valaki, hogy ez alapfeltétel? :))
  • báttyó02
    #27
    Arsenal.
  • franc0
    #28
    ezt a kommentet reggel olvastam kelés után, hát fel is ébredtem mint a villám annyi fasság van benne
  • franc0
    #29
    én is így emlékeztem, ha mást mondasz véged lett volna :D
  • franc0
    #30
    jaés részvétem
  • báttyó02
    #31
    :DD
  • DJ Bee18
    #32
    na már látom, emiatt én leszek itt a közellenség :)))
  • báttyó02
    #33
    [azért sem kérdez rá hogy miért :P:]
  • franc0
    #34
    most nem azért hogy basztassalak de ha már nyitod a topikot akkor pár infóval, érdekességgel szolgálhatnál, hogy azok akik nem drukkerek tájékozódhassanak.
    szóval bátor dolog megnyitni egy ilyen topikot, de vezetni is kéne.
    én pl ezért nem nyitottam meg.
    lesd meg a Bilbao topikot mintának.
  • Taibi
    #35
    Akkor miért nyitottál Real Madrid Fan Klubot?
    1 féléve vagy éve még reál drukker voltál?
  • DJ Bee18
    #36
    keresgélek hidd el :)
  • franc0
    #37
    csak divatguszti :D

    hy amúgy welcome
  • franc0
    #38
    okés sry
  • franc0
    #39
    Jövőre ilyen lesz a tabella majd meglátjátok :D
  • Monoton
    #40
    :DDDDDDD mi folik itten!