359
Formula One 06
  • RaveAir
    #1
    Pénteken volt a játékról egy cikk róla itt az SG-n.

    Csodálkozom, hogy korábban még nem nyitott neki senki sem topicot.
  • mukika
    #2
    ezt a konzolosba kellet volna inkább nyitnod, mivel PC-re nem fog megjelenni.
  • Super Mario
    #3
    Remélem, GCre is meg fog jelenni
  • Laky
    #4
    A Sony egyedülálló birtokosa a Formula 1 versenysorozat játékjogainak.

    Ezt leginkább a PC-s autó-szimulátor rajongók érzik legfájóbbnak, hiszen az ő platformjukra az utóbbi időben nem érkezett hivatalos F1-es játék. A következő évadot feldolgozó alkotás is csak konzol verzióban érkezik és a hagyományoknak megfelelően Formula One 06 néven jelenik meg.
  • akyyy
    #5
    én megnyitottma vona d eláttam hogy pcre nem fog megjelenni:(
  • RaveAir
    #6
    Én meg elcsesztem... :(
    Lehet, hogy túlságosan várok már egy új F1 szimulátort?
  • Sland
    #7
    minél hamarabb kint van annál jobb.
    /+fav
  • SLICK
    #8
    Pedig kezdtem örülni h PC-n is megjelenik :(
    kár pedig most elég jó kis gépekkel lehetett volna menni ;)
  • Istencsászár
    #9
    Örülj neki! ott a challenge 05 moddal, és majd lesz rfactor alá 06 mod... sokkal élethűbb, kidolgozottabb. Ezek a modellek elég szánik ahogy kinéznek, messze vannak a igaiztól, többiről nem is beszélve...
  • Kaplan
    #10
    Hát nehezen mert ez Sony belső fejlesztés, és köztudott, hogy a SONY csak SONY gépre fejleszt :)
  • Dodo55
    #11
    Utálom a sony-t. Nagy kár, hogy az ő kezébe került a licensz.
  • zoolee
    #12
    De tetü vagy sztem tök jó a sony és örülök gogy ők kapták/vették a licenset!


    szAL minnél Előbb jöjjön KI
  • zoolee
    #13
    Na itt ag mi a fa... van ???
  • Dzson
    #14
    Ja, de a mozgásuk, fizikájuk csak 8x jobb mint a pécÉS f1 arcade rángatós nem stabil fps-es szaroké. :) Majd megtudod haj átszol 81cm-s 16:9 tv előtt, ffb kormánnyal. Ameddig szánalmas 17es monitor előtt görnyedsz a momo force szaroddal addog ne beszélj, lamer. :)))))
  • Dzson
    #15
    Nagy kár, hogy lamer vagy te is.
  • Alien1024
    #16
    ps2 re is jön vagy csk ps3???
  • Norbi7
    #17
    Megjelenik PS2-re, de azt nem tudom mikor. Valaki tud valamit?
  • Norbi7
    #18
    Na szóval július 28.-án fog megjelenni!
  • ballor
    #19
    lesz valami új dolog ebben a változatban? tudtok erről valamit?
  • nirdo
    #20
    Szia Ballor. Az előzetesek és a neten megtalálható trailerek alapján hasonló lesz a 05-höz, persze a 2006-os mezőnnyel. Lesz benne egy tesztpálya is, Jerez, nyilvánvalóan karrier mód és egyéb "nyalánkságok". Én már várom mert a 05-öt azt kétszer is kipörgettem. Abban is volt megnyerhető tesztpálya, de nem tudom hogy melyik mert nem szereztem meg. Neked sikerült? (Amúgy nem te vagy a gt4 guru?)
  • CHEAPBOY
    #21
    Hu de sokáááá jelenik meg, en meg mar szenne jacottam magamat vele:DDD

    Nem lett rossz, sajnos pont amikor már csak a vacak V8asok kerregnek az autokban talaltak el vegre aranylag a TVben hallhatohoz a legkozelebb a motorok hangjat, a V10es eraban a fejlesztok ugy nez ki még süketek voltak:)

    Mas tapasztalat hogy az auto konnyebben kihozhato a sodrabol (alap setuppal, amit sokan nem szoktak valtoztatni) de ezt a futomuvel lehet finomitani).

    Az idomero rendszert aranylag jol vittek at a gameba, minden adat a kepernyon a 06os eredetinek a megfeleloje, ugyanazzal a designal, végre ami a 05bol hianyzott 5 körülöttünk levő pilótának tudhatjuk a hozzánk viszonyitott távolságát.

    Aztááán, a mi idejeinket mar ugy meri hogy kiirja minden szektorban mit mentunk, s nem a legjobb körét figyeli mindig, hanem az adott szektorban valaha futott legjobbunkhoz viszonyitja az aktualis részidőnket (igy kicsit kényelmetlenul lehet követni az egesz körös teljesitmenyingadozast, de megszokható).

    A versenyeke elejen vegre van felvezető kör, nem nagy cucc, de legalább már valami:)

    Az AIról nemnyilatkozok mert a véglegesig még finomitjak ez 99% mert jelenleg eléggé ingadozó a teljesitményuk. Van palya (csak a hard modrol beszélek) ahol akarmit csinal az ember 2-3Mpvel elverik mint a rongyot, van ahol meg boven adunk neki ennyit, mikozben nem vagyunk nagyobb zsánerek a pályán.

    Grafika pöttyet javult, de alleesesre nem kell szamitani, elvegre ez tsak PS2.

    Röviden ennyi.

  • CHEAPBOY
    #22
    "Neked sikerült? (Amúgy nem te vagy a gt4 guru?)"

    Ővé a Site, a guru en vagyok kérlekalássan:P
  • nirdo
    #23
    Elnézést mérnök úr hogy mást mertem kinevezni a maga jelesnevesbecses státuszába. Amúgy kend honnan tudott ily tapasztalotokat szerezni eme game-ről? V8-asoról lévén szó, gyengébbek érezhetően mint a V10-es? Köridők lassultak egy kicsit? Mely dolgokat próbáltad ki? (Autó,pálya?)
  • CHEAPBOY
    #24
    Nalam van a game review verzioja onnan immaron 3 hete:)

    Lassultak az autok de nem erezheto annyira. 10-20km/h az atlag csucssebbesseg lassulas a nagyon hosszu egyenesekben.

    Köridoket nem nagyon figyeltem (a 2005os gamehez nem tudom viszonyitani, nem volt a kedvencem:D, mondjuk a 06 se:D)...

    Palyabol altalaban csak a kedvenc Buzukat(mert sajnos Spa kimarad ugye:( ) az is favorit) . De raneztem a torok, monzai, magyar, Angol, francia, Ausztrál, imolai pályákra is.


    Autobol 1szer mentem az olasz paripaval, de amugy Fernandou Alonzoval rohangalok korbe korbe:)

  • CHEAPBOY
    #25
    s nem vagyokmernok ur, ahhoz en nem ertek, csak korozgetek a palyakon:)
  • ballor
    #26
    tényleg enyém a gt4-es site, én barkácsoltam

    pont most hagytam abba a 05-zést, jó kis játék lett, nekem a 04 nem jött be, az olyan izés, remélem a 05öt viszik tovább a 06ban
  • Sland
    #27
    hogy nálad van a review verzió azt mivel tudod bizonyítani? és mégis honnan van meg? és min játszottál vele?
  • CHEAPBOY
    #28
    Ugorj el hozzam megmutatom a lemezt. Szep narancssárga az egesz:) A Sonytol van, megis honnan lenne?
    PS2on jatszottam vele, micsoda meglepetes:D


    Abbol is laccik hogy review hogy az elejen a vidijo meg nem volt valoszinu keszen, igy erdekessegkepp a 03as F1 felvezetojet lehet atelvezni:D

    Jah azt elfelejtettem emliteni hogy a toresmodell elethubb lett, sokkal, itt mar lehet aprolekosabban osszetorni az alkatreseket, meg pl, a kereket is nem azonnal letorni, hanem elerni hogy 8asokat irjon le:)


  • CHEAPBOY
    #29
    jobb, F1esebb a 06 szerintem.
  • nirdo
    #30
    Jövő pénteken már a polcokon lesz :D(elvileg)
  • Sland
    #31
    Én a helyedben felmásolnám az egész DVD tartalmát a gépre betömöríteném és felraknám torrentre. valszeg rengetegen rákapnának mert még sehol nincs fent a neten semmiféle verzió. És a Sony sem jönne rá sehonnan hogy ki volt az aki felrakta...

    Lefényképeznéd a kedvemért? Mert akkor jobban elhinném...
  • CHEAPBOY
    #32
    nem latok ra okot hogy bizonygassak:DDD

    ha hazaertem s nem feledem el lovok egy shotot. (arra meg majd asszondod fotoshoppolt:D).

    nem rakom fel torrentre tobb okbol is. nem kenyerem a warez, nem a vegleges verzio, mint emlitettem, s vannak benne hibak szep szammal.... amitol tephetnenk a hajunkat ha a vegleges lenne. pl. a kiegyensulyozatlan AI, a kommentatorok felkeszen vannak, a versenyen is hajlamosak az idomeron tortent sorrendeket stb emliteni, hajlamos beakadni a game (megall az egesz kep 1-2mpre), a setupban ha defaultot kersz egy fekete hibakepernyo jelzi a jatek veget, a ferrari meg reklamok nelkul figyel benne, csak tuzpiros, s 2003as animacioval indit, ami ugye az f1 2003ban volt.


    Varjatok meg a frankot. :)
  • CHEAPBOY
    #33
    jah és vegyétek meg boltban, ennyi:)
  • Sland
    #34
    1. A Shotot várom :P
    2. Nem veszem majd meg, inkább letöltöm mert ha esetleg nem fog tetszeni akkor felesleges volt érte kiadnom 16ezer forintot.
    3. Kezdek hinni neked :)
    4. És miért van nálad ez a review edition?
  • CHEAPBOY
    #35
    Ujsagiroi tevekenysegek miatt van nalam a 06os:)

  • CHEAPBOY
    #36
    ezen kivul meg (nem en teszteltem az f1et), mert vannak jo kapcsolataim:)
  • Dzson
    #37
    "Grafika pöttyet javult, de alleesesre nem kell szamitani, elvegre ez tsak PS2."

    Azért EA F1-ek már szebbek voltak anno. :(
  • nirdo
    #38
    Hát az való igaz, hogy nem nézett ki túl élethűen a 05-ben a Renault és hogy nem törtek az autók, de ha ezeket a grafikai botlásokat át tudja lépni a Sony, akkor egy jó játéknak nézünk elébe. CHEAPBOY már csak tudja:DDDDD
  • CHEAPBOY
    #39
    Hat en berakok egy EA F1et ma s korberohogom:) Nincs egyforma szemunk:)
  • CHEAPBOY
    #40
    Mondom oribtális javulasra nem kell szamitani, talan a palyakon veheto eszre leginkabb a kulonbseg. S azert lehet zuzni a vasakat rendesen:)