365
  • ricky
    #1
    Sziasztok

    Hallottatok róla? Itt és itt vannak az SG cikkei. Szerintem jó játék lesz... De majd meglátjuk!
  • Schwarz
    #2
    és akkor minek kellett egy harmadik topik?
  • Frosty01
    #3
    valami link? kép stb? ha már új topicot nyitottál...
  • Frosty01
    #4
    nem ezt kéne zárni hanem az első kettőt, 1-2 értelmes hsz volt ott, de 1 link vagy kép sem :S, de ha már megnyitotta akkor rakjon be képeket és linkeket!!!
  • Frosty01
    #5
    hopp most nézem hogy azok cikkek voltak, csak nekem nem adott hozzá cikket a róka :D sry
  • Black Hawk
    #6
    ebben legalább van link
  • Vegas
    #7
    hjajj.. az a cikkhez tartozik....
  • neuro
    #8
    Demót már láttam belőle az elég ígéretes volt :)
  • Shadow_THH
    #9
    képt!
  • Frosty01
    #10
    james bond levadássza a török basát típusú? :D
  • neuro
    #11
    point and click 3d kalandjáték lesz, mint az Agon
    csak grafika helyett videós az egész, színészekkel és sok valós helyszínnel
  • Frosty01
    #12
    nem túl bíztató :S
  • neuro
    #13
    ha szereted a kalandjátékokat, akkor szerintem tetszeni fog. ha bátelfíldes, akkor nem biztos...
  • nagykispeter
    #14
    hol van demo?
  • Thanatos
    #15
    hát én szeretem a kalandjátékokat..., de eolvastam az sg-s cikket..., és hát sose nem fogom megérteni hogy az amugyis nem tul kifejlett magyar játékfejlesztést miért kell iylenekkel égetni :((((
  • neuro
    #16
    egy "belső" techdemót próbáltam, amit a készítők adtak
  • neuro
    #17
    Nem lesz az olyan rossz szerintem. A sztori nekem kicsit kuszának tűnt, mikor még tavaly nyáron Pierrot-val erről dumáltunk meg a helyszíneket bejártuk, de gondolom ez mostanra már letisztulhatott. Na de majd meglátjuk, nekem az Agon is tetszett, minőségben és sztoriban egyaránt.
  • nagykispeter
    #18
    Nekem is.Az Agonnal csak az a baj hogy nagyon húzzák a megjelenéseket.Már rég kinn kellett volna lenni a köv. résznek.Ritka jó játék egyébként.Remélem a Jumurdzsák gyűrűje az időbe meg fog jelenni.Ha már ilyen közel állsz az egészhez akkor tudnál valami pontos megjelenési dátumot?
  • neuro
    #19
    Amennyire tudom két részben fog kijönni. Az első fejezet nyáron a második pedig talán ősszel. Majd rákérdezek hogy áll a dolog a "főnöknél", ha találkozok vele :)
  • Thanatos
    #20
    csak azt gondolom sejted hogy iylen történettel ezt gyk csak magyarok fogják érteni, eladni emg azoknak se..., ergo szvsz már msot bukás akármiylen jó is legyen...
  • neuro
    #21
    Mivel a költségek nagyrészét Eger finanszírozza, szerintem az ára minimális lesz, sőt biztos szétszórnak belőle renegeteget ingyen is. Nem a bevétel a fő cél ennél a játéknál, hanem a város reklámozása.
  • Marcus_
    #22
    "Tegnap összetört egy álom" - meg minden...Nanemá

  • ricky
    #23
    Ezt a linket találtam még...
  • nagykispeter
    #24
    Semmi hír a játékról?Már lassan jelenése lenne!
  • neuro
    #25
    ősszel jön ki
  • nagykispeter
    #26
    Ezt hol láttad?
  • neuro
    #27
    megkérdeztem Pierrot-tól
  • nagykispeter
    #28
    Hát mindeggy.Pedig már nagyon vártam.Akkor azt is tudod hogy miért késik?!
  • neuro
    #29
    Mert még nincsnennek készen :) Két hete még forgattak pár cuccot itt Egerben és utánna még jön a játék összerakása, a beta tesztelés stb.

    Ahogy lesz új infó majd tudósítom.
  • Axon
    #30
    Ha ennyi vele még a meló, akkor az őszi megjelenés is kérdéses lehet. Pláne ha figyelembe vesszük, hogy jön a nyár és ilyenkor lankadni szokott a lelkesedés.
    Hacsak Pieró nem áll mindenki mögött egy jó kis bőrkorbáccsal :-)
  • ricky
    #31
    Majd segít nekik az egri bikavér :P
  • donoki
    #32
    Nah info?
  • ricky
    #33
    Én nem hallottam semmi újat :(
  • hykao #34
    Info (szöveges és képes)
  • nagykispeter
    #35
    Na erre is lehet várni
  • nagykispeter
    #36
    Ha minden igaz akkor megjelent itt lehet rendelni!
    Igaz a demo valszínű elmaradt
  • hykao #37
    itt meg november van már...
  • nagykispeter
    #38
    Igen,de ha megnézed akkor amit én linkeltem a főoldalon az az utóbbi hír és utalnak is rá hogy az előkészületnél már írtak rolla.
    Másik oldalon is láttam hogy lehet rendelni szállítás 5-10 napon belül.
    Csak azt nem tudom hogy melyik volt az az oldal,de ha ráakadok akkor linkelem.
  • nagykispeter
    #39
    itt is van
    lehet ez volt az
  • littlefisch
    #40
    valaki játszik már vele?