27
  • Web mester
    #1
    Hy!
    Elég jó csapat!Itt lehet róluk beszélni!
  • Jeff Gordon
    #2
    ühm. mostanában jól mennek. :)
    itt egy érdekes hír a csapattal kapcsolatban, bár lehet h csak pletyka: itten
  • Jeff Gordon
    #3
    jah igen és Go Meki
  • Jeff Gordon
    #4
    érdekes ez a topic... eddig csak én szóltam hozzá. egyébként télleg jó csapat, csak azt nem értem hogy mért nyitottad ha nem érdekel? mind1, ha ennyire gondot jelent neked akkor átvehetem az irányítást tőled, ha te ehhez hozzájárulsz...
  • Jeff Gordon
    #5
    és főleg hogy ha ez lehetséges.
  • Web mester
    #6
    De érdekel...
    Csak hát valakinek meg kell adni a kezdö löketet...(sajnos ez még nem történt meg)
  • Jeff Gordon
    #7
    rendben akkor majd segítek. és sorry a #4es üziért de azt hittem nem érdekel a topic. :S egyébként bannert nem akarsz betenni??? találtam egy egész jót. mit szólsz hozzá?
  • Jeff Gordon
    #8
  • Jeff Gordon
    #9
  • Jeff Gordon
    #10
  • Jeff Gordon
    #11
    máshogy nem sikerült ezt a képet betenni. ez nagyon jól nézett ki. Powered by Dark Side:D
  • Jeff Gordon
    #12
  • Jeff Gordon
    #13
  • Jeff Gordon
    #14
    a mogorva mindenit, pedig elég jó képek lennének...
  • Jeff Gordon
    #15
    David Coulthard Montoya esetleges érkezéséről..
  • Web mester
    #16
    Az még egy kicsit korai...
  • Jeff Gordon
    #17
    értem. ahhogy gondolod. ez a te topicod...
  • Jeff Gordon
    #18
    meglepő hír a fiokcsapat háza tájáról...

    A V10-es motorok körülötti vita úgy tűnik a jövő évben is folytatódni fog, miután a Red Bull ügyvezetője, Dietrich Mateschitz kijelentette: nem tartja valószínűnek, hogy a Scuderia Toro Rosso versenyistálló a 2008-as idény előtt V8-as motorokra váltana.



    A Toro Rosso alakulatát már a téli tesztek óta komoly támadás éri, ugyanis a riválisok úgy gondolják, hogy a Red Bull fiókcsapata által használt V10-es motorok a megszorítások ellenére is erősebbek, mint az idei évben bevezetésre került – a többi csapat által alkalmazott – nyolchengeres egységek.

    Az Ausztrál Nagydíjat követően nyilvánosságra került, hogy a Super Aguri és a Midland F1 istállók levelet intéztek a Nemzetközi Automobil Szövetséghez (FIA), melyben arra kérték a sport irányító testületét, hogy zárják ki a kiscsapatot az idei konstruktőrök bajnokságából –a motorhelyzet miatt.

    Mateschitz azonban nem foglalkozik különösebben a riválisok támadásaival, különösen nem azzal, hogy egyesek szerint a Toro Rosso igenis megengedhetné magának, hogy azonnal V8-as motorokra váltson.

    „Ez abszurd” – mondta Mateschitz, mikor arról kérdezték, mit szól ahhoz, hogy egyesek szerint a Red Bull kifizethetné a kiscsapatnak a V8-as motorokat. „Egyszerűen a Minardi istálló utóda vagyunk, másképpen nem is lehetett volna elérni azt, hogy a V10-es motorokat használjuk az idei esztendőben.”

    „Én is amellett lennék, hogy minél előbb térjünk át a V8-asokra, ám ez lehetetlen. Én úgy gondolom, hogy a légbeömlő szűkítése és a fordulatszám szabályzása remekül működik. Azonban a többieknek hozzá kell szokniuk, hogy a Toro Rosso nem a Minardi. Senki nem várhatja el tőlünk, hogy világ életünkben mi legyünk a sereghajtók.”

    Mikor arról kérdezték, hogy a Toro Rosso továbbra is a V10-es motorokat fogja majd használni a jövőben, az igazgató a következőket mondta: „Igen, szerződésünk van a 2007-es idény végéig. Ha viszont módosítjuk a szerződést és a V8-as motorokat választjuk, akkor meg kell bizonyosodnunk arról, hogy a Cosworth ugyanolyan feltéteket biztosít-e számunkra, mint a Williams számára.”

    A San Marinoi Nagydíj előtt megfogalmazott levél arra is kitért, hogy további megszorítások szükségesek a V10-es motorok előnyének csökkentése érdekében, mely talán arra ösztönözhetné a kiscsapatot, hogy mielőbb váltson át a V8-as konstrukcióra.

    Bár a FIA eddig nem nyilatkozott a levéllel kapcsolatban, mindig is utalt arra, hogy ha bármiféle csalást vagy problémát észlel, azonnal meghozza a szükséges lépéseket.

  • gordon 24
    #19
    Ahogy látom ez a topik is jól muzsikál!!! Most legalább már hárman irtunk bele!
  • Jeff Gordon
    #20
    persze. magammal beszélgetek... de már kezdem én is feladni... legalább írtál te is egyet... mind1. én sztem többet nem írok ide..
  • gordon 24
    #21
    Hát én nem tudom!! De minden esetre érdekes hogy egyátalán minek nyitotta Web mester. Ha szereti ezt a csapatot, neki kéne reklámoznija...
  • Jeff Gordon
    #22
    egy jó kis topic statisztika: 22ből 3hozzászólás nem a mienk...
  • Jeff Gordon
    #23
    nahát!!!!!!!!!!!!!! banner ez kettőnk közül valamelyikünk érdeme...(webmesterre gondolok)
    egyébként szép lett...
    nekem tetszik
  • Web mester
    #24
    Nem én raktam be!!!
  • SASS
    #25
    Klassz a banner... Ahogy én láttam ez Jeffnek köszönhető: szóval grat. láttam próbáltad beindítani a totyikot hát nem jött össze. de végülis ha a témanyitót ennyire nem érdekli akkor nincs mit tenni.
    Mindenesetre grat a bannerhoz. nekem tetszik. nice job
  • Jeff Gordon
    #26
    kössz szépen
    jól esik hogy valakinek tetszik
  • Istencsászár
    #27
    A mai teszten ( Teszteredmények – Silverstone – Kedd ) is megállt mind2 Rb2-es konstrukció... Tavalyi évhez képest hihetetlen hogy mennyit zuhantak, versenyeken a sorozatos kiesés, teszteken a már-már állandó technikai probémák... Remélem összekapják magukat, mer eddig ez 0 amit nyujtottak.