13
Sandra Bullock
  • Harly18
    #1
    Én most láttam először mindkét filmet. Az első rész nagyon jó, már többször is láttam azóta. A második nem lett olyan jó, de szerintem annyira rossz sem, mint mondják.......Érdemes megnézni a Sandra Bullock miatt. Tudom nem mai filmek, de érdekel mások véleménye Sandra Bulock-kal kapcsolatban és a filmeit illetően is. Szerintem nagyon jó szinésznő, csak nem kapott még komoly szerepet, amivel bizonyithatott volna.........
  • Sephi
    #2
    Elso teccet masodikon elaludtunk.
  • REALista
    #3
    Az első jó volt a másodikat még nem láttam!!!
  • Vegas
    #4
    akkor megnézem me nincs idöm aludni -.-
  • Harly18
    #5
    Az volt a baj, hogy az első rész története olyan volt ,amiből nem nagyon lehetett volna jó folytatást csinálni...Ilyen volt pl: a Féktelenül, aminek az első része nagyon jó volt, de a második..hát...nem sok esély van ,hogy egy emberrel kétszer megtörténik ilysemi....Ha nem a Féktelenül 2-ként forgalmazzák, akkor nem bukott volna akkorát, mivel elvárták az első rész szinvonalát, amit nem nagyon lehet überelni a story miatt..
  • Harly18
    #6
    Annyira ne mvolt rossz, szerintem. Voltak benne jó beszólások...
  • blackgamer
    #7
    A hálózat csapdájában jó film
  • Web mester
    #8
    Én csak az első részt látam!
  • ffxi
    #9
    Erőltetett volt nagyon ez a második!!!
  • ancsa612
    #10
    nekem is ez a véleményem a 2.részről!össze sem lehet hasonlítani az elsővel.
  • Harly18
    #11
    Mindjárt kezdődik az rtl klubon :)
  • Flintangyal
    #12
    Nagyon jó film mind a kettő!

    Sandra meg szerintem tudja,hogy milyen filmek szerepeit vállalja el, és nem kell neki bizonyítani: nagyon jó színésznő és ember is egyben!
    Higgyétek el. Tuti a csaj!
  • Harly18
    #13
    Igazad van, bár azt, hogy tudja, hogy mit vállaljon el, hát....Sajnos nagyon sok olyan filmben szerepelt fiatal korában, amik nagyon nagy bukták voltak, persze volt 1-2 kivétel, de összességében csak 30 valahány évesen lett ennyire ismert, holott már egyetemista korától kezdve játszott. Különben az egyik kedvencem, főleg emiatt a film miatt, de valahogy elkerülik a nagy kasszasikerek az utóbbi időben......