118
VW Golf I,II,III,IV,V
  • peteragoston
    #1
    A legjobb auto...
    VW GOLF

    Azert nyitottam uj temat Golf-al kapcsolatban mert ez egy kulon tema a VolksWagen-ben.
  • peteragoston
    #2
    Es itt a sajatom:
  • Glpetyus
    #3
    Nem illik rá ez -az amúgy szép- felni.
    Szvsz.
  • DJ Skyline
    #4
    nem fért volna el a Volkswagen topikban?
  • peteragoston
    #5
    de elfert volna, de ez egy külön téma... itt csak a golf-rol van szo. Es ez sz.tem megerdemli a kulon temat. Nem egy tipust irtam be hogy minden tipusrol kulon forumot nyitogassak, hanem egy szeriat.
  • Glpetyus
    #6
    Hány Golfod volt eddig ?
  • peteragoston
    #7
    sajnos ezzel kezdtem. Elotte Yugo45-os volt. Ezt akarom kicsit majd alakitgatni.
    Apro kis csinositasokkal.
  • alph4
    #8
    Ez 4es golf ugye? Amugy ezek mennyibe vannak alapfelszereltséggel? Ha még lehet kapni mert most az 5ös a legujjabb. Csak mert nem vagyok otthon benne.
  • peteragoston
    #9
    eloszor is AngelEyes-t szeretnek beszerezni.
  • Glpetyus
    #10
    Az veszélyes gép :D
    Én 1-essel kezdtem,aztán egy 3-as jött (még megvan),aztán 2 éve megvettem végre álmaim 2-esét :D
  • Glpetyus
    #11
    akadálya nincsen :)
  • peteragoston
    #12
    Nem tudom. Hasznaltan lehet legkonnyebben beszerezni, es lehet talalni nagyon jo allapotban. De az is lehet h. meg valahol meg lehet ujjan vasarolni...
  • Harly18
    #13
    Újonnan nem lehet kapni itthon 4-es Golfot, csak a Variantot...
  • DJ Bee18
    #14
    És nem is olyan olcsón, ahogy sokan hinnék
  • Harly18
    #15
    Talán ilyen lesz a felfrissitett Touran:
  • Harly18
    #16
    Bocsika, rossz helyre tettem....Valaki majd törölje...köszi...
  • DJ Bee18
    #17
    egyébként most akkor nyissunk minden modellnek topicot? :DDDD
  • Harly18
    #18
    Elfér, nem? Bár ezek után nem merek nyitni topicot a kedvencemnek...VW Bogár
    Gondoltam, hogy a Volkswagen topic mellett megnyitom, de..
  • Harly18
    #19
    Ha jól tudom, akkor 3,6-3,8 milla, annyi mint a Bora és az is ennyi szokott lenni...
  • Palinko
    #20
    nem a legjobb,de nagyopn jó kis kocsi. utcai versenyekre biztos nem a legjobb :D
  • peteragoston
    #21
    Nem tudom mennyiert lehetne beszerezni egy jo allapotu Golf4 GTI-t. Az igazan jo kis aszfaltszaggato
  • DJ Bee18
    #22
    GTI-k
    2-2,5 milla
  • DJ Skyline
    #23
    képt...de ne olyan homályosat mint a múltkor!
  • peteragoston
    #24
    az enyem 1.9TDI es 2eve vettem 2.5millio-ert
  • Glpetyus
    #25

    Majd ha visszarakom a nyári felniket :)
  • peteragoston
    #26
  • Sir Quno Jedi
    #27
    1-szer mennyé körbe a Thököly úton vele, azt szevasz!
  • Glpetyus
    #28
    vagy akárhol bp.-n....
  • Sir Quno Jedi
    #29
    Ja, én nem ültetném/ültetem az autómat, hanem próbálom minél jobban megemeltetni és minél durvább, magasabb, tömlősebb gumikat rakatni rá vazeg! Még a kipufogót is felrakattam az égbe... Sazlé!

    Fekvőzsernyák két kátyú közé szorulva rulez!
  • JohnnySmith
    #30
    "A legjobb auto...VW GOLF"
  • ngcsnet
    #31
    http://golf-fans.fw.hu/ < kell? odaadom az egész oldalt neked, ha értesz kicsit a html-hez;)
  • passatgt
    #32
    Én úgy tuom,hogy ebben a golfban állítható futómű van
  • Glpetyus
    #33
    naja,lassan vmi harckocsival kell már járni,hogy egybemaradjon....
  • Marcell
    #34
    Regen 3db VW konszernes auto volt a csaladban es akartunk venni még kettot.
    Kerdeztuk a kereskedot van-e flottakedvezmeny. Mondta, hogy 10.000Ft-ot el tud engedni az autok arabol. Jo mi? Kirohogtuk.
    A Hondanal mar masodik autora ajanlottak rogton 300.000Ft kedvezmenyt!

    Edesapam IV-es Golfjaban 60e kilometer van, az esetek 90%-aban nem megy az egyik henger. (Villog is a motorhiba jelzo.)
    Elvitte a markaszervizbe, a gari pont lejart, igyhat legomboltak rola 80.000Ft-ot es kicsereltek 2 kabelt. Masnap ugyanugy eljott a hiba, ismet elvitte a markaszervizbe. Kicsereltek rajta a masik ket gyujtas-kabelt (elektronikai hibara gyanakodtak), tettek bele motortisztito adalakot es elkertek tole 50.000Ft-ot. Kikanyarodott a szervizbol, de a hiba rogton elojott. Vissza a szervizbe, ahol kozloltek, hogy nem tudjak mi lehet a gond, 500.000Ft-ert darabjaira szedik a motort es biztosan kijavitjak.

    Persze faterom mar akkor megbanta, hogy Golfot vett, amikor beült a Civicembe :) Motorikusan eg es fold a ketto.
    Na de mostmar egy eletre megutalta a VW-t es csak japan autot akar...

    UI: Elotte nekem is volt VW Ventom, III-mas Golfom, Audi80-asom. Azok meg ossze voltak rakva. Persze motorikusan mar azokat is vertek a japanok, de megbizhatosagban es minosegerzetben 10-12 eves koruk ellenere is a topon voltak.
    De a negyedik szerival valami megvaltozott... :(
    Mostmar egyik 'népautó' se kellene. Szerintem sokan igy vannak ezzel, akiknek volt VW-juk, aztan beultek egy Honda, Toyota, Nissan vagy Mitsubishi volanja moge :)
  • Glpetyus
    #35

    A Golfok közt a 4-es a fekete bárány,ezt mindenki tudja.
  • ZsirosKenyer
    #36
    nem rossz autó, csak nem megy..


  • zico87
    #37
    Jók a Golfok is de mondjuk a Volkswagen csúcsa szerintem a Corrado !!
  • B0B0
    #38
    Pontosan!

    A világon ebbőla típusból gyártották a legtöbbet és klasszikusan az egyes golfot tartják a világ valaha gyártott legjobb autójának
  • B0B0
    #39
    2-es a csúcs!! Dupla lámpa és GTI vagy GTD
  • B0B0
    #40
    A hatos golf jövőre jön: