453
Onimusha: Dawn of Dreams
  • Fyrex
    #1
    Szamurájos, szörnyölős, fejlesztgetős!

    Így lehet 3 szóval jellemezni az Onimusha legújabb, negyedik, 2006-os változatát, a Dawn of Dreams-t!

    Képek nemsokára :)
  • Fyrex
    #2




  • Fyrex
    #3




  • Fyrex
    #4






  • dinomano
    #5
    nem tudom..nekem még mindig nem tetszik! :-D nem vagyok onimusha fan...
  • Fyrex
    #6
    én sem vagyok az, de a 3at haverom nem rég mutatta, gondoltam ezt kipróbálom

    és lám nagyon megteccet, szvsz nagyon ütős gém
  • roberto0915
    #7
    Hali!
    Látom szereted a PES 5-öt.
    Tudsz patch-elni játékot?
  • Fyrex
    #8
    hali ennek itt nincs helye -.-
  • ffxi
    #9
    PC-re is kijön? Csak azért mert a 3-hoz is.
  • Fyrex
    #10
    nemhinném hogy a közeljövőben várható pécés verzió de a hivatalos oldalon biztos fel van tüntetve esetleg ott nézd meg
  • ffxi
    #11
    Nem véletelenül, h kérdeztem, mert dial-up-om van. [aláírás]
  • dinomano
    #12
    lehet h. jo, az az igazsag, hogy ezek a hack-and-slash-ek nem nekem valok...mennyire "butus" a gém? :-D
  • Fyrex
    #13
    nem butus higgyétek el érdemes kipróbálni

    bár akinek nem fekszik ez a műfaj :)

    egyébként meg épp el vok akadozva :S
  • Ortopéter
    #14
    Nekem bejött. csak az a bajom, hogy japánul van.
    Így kicsit nehéz.....
    de faja.
  • Fyrex
    #15
    hát ha a japán verziót töltöd le akkor télleg japánul van... ^^

    amugy nem
  • doubleW
    #16
    Nekem is angol van.Csak az első pálya végén, annál az óriás "főellenségnél" szakadtam a röhögéstől, hogy milyen béna a kivitelezés, és az ellenség "megölési módszere".A moviek viszont nagyon faszák:)De összességében nem az én játékom. Elnézést az Onimusha fanoktól, hogy ha lelkükbe gázoltam:)
  • Fyrex
    #17
    túl finom voltál ^^

    egyékbént egy kérdés: annál a főellenségnél neked is átalakult fehér hajú démonná vagy én nyomtam meg vmit?
  • doubleW
    #18
    LOL
    nem, semmi ilyesmi, legalábbis nem tűnt fel,ami kb elképzelhetetlen lenne.Csak a kezét kellett csapni, és közben potyogott az égből a sok gaz ellen:D
  • Fyrex
    #19
    jó énis csapkodtam csak megnyomtam vmit és megnőtt és kifehéredett a csávó haja és kurva erős lett
  • doubleW
    #20
    nekem nem csinált ilyet, pedig az lett volna még nagyobb LOL
  • Fyrex
    #21
    áh elvagyok akadva...
  • doubleW
    #22
    Én megbántam, hogy 2 dvd-t erre pazaroltam...
  • Fyrex
    #23
    miért is? ^^

    minek pazaroltál 2őt a második nélkül is megy az egyes egy ideig és akkor meg ha nem teccik akkor nem kell kiírni a másodikat
  • doubleW
    #24
    igaz.De ha már kiirtam az elsőt, akkor már a másodikat is, legalább legyen meg mind2, talán egyszer megtetszik vmelyik havernak, és örülni fog neki:)
  • Fyrex
    #25
    ez viszont jogos ^^
  • Ortopéter
    #26
    Én örülnék neki:)
  • doubleW
    #27
    Elcserélhetjük..:)
  • Ortopéter
    #28
    :) o.k.
    írj a privibe, mi érdekel.
  • SlickAdam
    #29
    Én már alig várom, hogy meglegyen ez a játék. Az előző részt végigjátszottam, és nagyon jó volt. A legelső rész pedig örök emlékként él bennem, ugyanis amikor még új volt a PS2, a kezdeti gyér játékkínálat után az Onimusha volt rá az első igazán ütős játék, és én kipróbáltam Németországban egy ismerősnél (itthon még elég drágácska volt a gép :)), és nagyon-nagyon tetszett. Bár ha jobban belegondolok, bármely játék tetszett akkoriban PS2-n, hisz mekkora újdonság volt te jó isten!
    Hát akkora, mint a PS3 lesz nemsokára!
  • doubleW
    #30
    Onimusha 3 8MB Memory Card
  • Dajin
    #31
    mikor jelenik meg ez magyarországon?
  • Dajin
    #32
    mennyire lehet a game-ben kombózni? mert az első részébe volt 3fegyver, middegyiknek volt 1 darab varázslata, meg egy kombója, magyarul ha nyomtam a támadás gombot lenyomott 3-4-es kombot de ugyanazt, max egy rugást csinálhattam közbe, az uj részébe hogyvan? ennek ellenére naon jó az első része is
  • Humerkee
    #33
    Sziasztok.Elakadtam a gameban.Két embléma szerű kulcs kellene egy nagy ajtóhoz és sehol nem találom a második kulcsot.A kiscsaj is velem van már és van egy csomó hely ahova szerintem csak ő tudna eljutni,de őt meg nem lehet kiválasztani.Fel alá szaladgálok de semmit nem találtam.segítsetek plíz.köszi
  • Fyrex
    #34
    az egyik az ajtónál lévő oszlopok alatt van, ütögesd meg az oszlopokat

    a másik pedig az ajtóval ellenkező irányban kimész, és nemsokára lesz jobbra egy ajtó, ott leversz pár ellent és ott a másik

    a kiscsajt nemsokára már fogod tudni irányitani ^^

    de addigis még vár rád vmi az ajtó mögött
  • Humerkee
    #35
    OK köszönöm a segítséget!
  • Fyrex
    #36
    sikerült? :)
  • dinomano
    #37
    faboritasu memo card? :-) Durvajolnezki!!! :-P
  • melybolcs
    #38
    sziasztok, a 10. pályán (Thr Mad Doctor) mit lehet csinálni Luis-szal? Állandóan rámrakja a kis sárga óráját, aztán felrobbanok. Párszor sikerült tőle megszabadulnom, de fogalmam sincs, hogy hogyan. Segítsetek légyszi
  • Tinman #39
    Tetszetős kis game :-)
    Ma kezdtem neki, a 4. pályán vagyok... ebben a részben nem lesz Alvilág?
    Tudjátok ahol lehet harcolgatni/gyakorolni nomeg frankó cuccokat szerezni...

    Kb. mennyi idő a végéig? Jól saccolom, hogy 16-18H körül lehet?

  • Fyrex
    #40
    nemhinném hogy sokan végigvitték, legalábbis én még nem :)