10
Etrom: the Astral Essence
  • STREEX
    #1
    Úgy láttam még nincs topicja ennek a ma megjelent akció rpg-nek.
    videók+képek+demó
  • ThugEdge
    #2
    elsőre én is megörültem,de rájöttem,hogy a wallpapereken kívűl semmi jó nincs ebben,iszonyat gázul néz ki,de lehet kipróbáljuk azé
  • Tatyla
    #3
    jaja,egy próbát megér szerintem,hátha...
  • Thanatos
    #4
    próbálta már valaki?
  • Tatyla
    #5
    igen,elég gagyi :(
  • Thanatos
    #6
    igen? oks szerencse hogy csak msot kezdtem tölteni, le is állitom :)
  • KNORBI
    #7
    A játékban F5-re van téve a mentés. Hiába próbálom, nem menti el a játékot. Hogyan működik?
  • sharky1712
    #8
    Knorbi:2 dolog lehetséges 1:vagy nem jó a törés (én is ezzel szenvedek) 3 hibaüzenet az elején + olvashatatlan text ek stb... vagy 2: ha jó a játék akkor addig míg az első küldit végig nem viszed nem menthetsz (csak a csatornáig kell eljutni előtte meg be a boltba) ennyi
  • sharky1712
    #9
    Na haller mindenki ujra nekem azért bejönne ez a cucc de szar crack-el szenvedek a jelenséget már leirtam a lényeg hogy kijött egy crack javitás letölthető a http://www.gamecopyworld.com/ és működik másik gépen kipróbáltam nade nállam nem valszínű mert már próbálkoztam a szar crackel és a védelem beette magát valahova , szóval reinstall megvolt regcleanerrrel is szórakoztam (de nem vagyok benne profi) ugyhogy az lenne a kérésem hogyha valaki hasonlóval találkozott és meg tudta oldani akkor tudassa velem . ui: kérlek benneteket kiméljetek a windows ujrahúzásos beszólásoktól köszi :D
  • OregSaman
    #10
    HI!

    Ha valaki még játszana vele, akkor lenne egy kérdésem:
    Csak 6 kulcsot találtam meg és fogalmam sincs, hogy hol a 7.
    A küldiket már mind megcsináltam, de mégse találom.
    Az egyik angol forumon láttam egy olyat hogy van 1 kulcs a Crazy Priest-nél, csak nem tudom, hogy ki az és hol van:-(((
    (mert lehet hogy már Őt is kicsináltam, sak nem emlékszem rá:-)))

    megköszönnék minden segítséget...