34
RPG+Kaland+Akció
  • STREEX
    #1
    Úgyláttam még nincs topicja.


    Nekromanta jegyeket magán viselő - többfajta befejezéssel szolgáló - 3D kalandjátékon dolgozik a cseh Ra Images. Középkori angliában Nicholas Farepoynt nyomozót játsszuk, aki képes kivallatni a halottakat. Felfedezzük a sötéten fenyegető világot és Cavorn lassan haldokló városát, ahol megbüntetjük a kárhozottakat. Gyógyfüveket gyűjtögetünk mágikus italok készítéséhez, amelyek képességeinket erősítik. Meggyilkolt lány ügyében kezdjük meg a nyomozást. Hamarosan egyre több hulla kerül utunkba, a város meg vészesen csúszni kezd az őrület szédítő mélységeibe. Szörnyű titok nyomaira bukkanunk, amelynek sosem lett volna szabad a felszínre kerülnie. Gyermekgyilkosok mellett kutak vizének megmérgezői és családi házak gyújtogatói akadnak horgunkra. Úgy néz ki, főhősünkben két személyiség harcol egymással: A modern bestiavadász és az ősrégi nekromanta, aki beszélni képes a halottakkal.


    A Daemonica a démonok ősi nyelve, amelyet a világ létrehozásakor használtak fel. Akkoriban az erő szavainak elsuttogása hegyeket emelt a magasba és csillagok fényét gyújtotta fel az égen. Folyók indultak útjukra és fák borultak lombba, madarak fakadtak dalra és szörnyek növesztettek karmot a teremtés szavainak hallatán. Nap robbant fénybe az örök éjszakában. Bevilágította a Földet és megkezdte örökké ismétlődő sétáját az égen.


    Az emberi történelem során beszélt összes nyelv a Daemonicából ered. Talán minket szántak a világ urainak, hogy használjuk az ősi nyelvet. Ez volt az örökségünk, teremtésünk jegye. Bármi is volt, mára elpusztult számunkra. Csak szótöredékek maradtak fenn. A Bestivadászok még átadták utódaiknak, amire emlékeztek belőle. Ennek az örökségnek a segítségével juthatunk el az élet és a halál mezsgyéjére és beszélünk a meggyilkoltak lelkeivel.

    info:hw



  • grebber
    #2
    Szeretjük az ilyen gameket és már aronyon is van március 28.-án érkezik.
  • grebber
    #3
    Trailer (10MB)
    Mégtöbb kép
  • Aspyrin
    #4
    Szeretem amikor sorban kell állni a letöltésért
  • schrank
    #5
    az alsó üllős képről eszembe jutott a vicc amikor a medve veri a ...szát
  • grebber
    #6
    Jó a trailer bár az a kardozos rész oltárian béna :(
  • Aspyrin
    #7
    Az bizony.
  • Frosty01
    #8
    jó lesz ez kéremszépen, uraim... ^^
  • rohadt alma
    #9
  • Goth
    #10
    D. Mónika?
  • Frosty01
    #11
    várom már :(
    ha valaki tud valamit róla szóljon gyorsan ide ;)
  • [Jakuza]
    #12
    Megjelent.
  • valaminick
    #13
    Hi!
    -hát, ha valaki majd megnézte írjon róla, mert félek a mérete miatt:)
    pedig nagyon jó lenne egy ilyen jó kis rpg
  • Esrohnoil
    #14
    Miért? Mekkora?
  • Hyder
    #15
    492Mb
  • [Jakuza]
    #16
    Hat szerintem ez nem RPG, hanem kalandjatek.
  • valaminick
    #17
    ok!:) és lol
  • Esrohnoil
    #18
    Elég az ha jó a történet. A Gothic első része is csak 1 cd. Pedig 3d-s.
    Siege of Avalon elég hasonló csak az már kicsit régi, az teljesen izometrikus, nem változtatható nézetben játszódott, de nagyon hosszú volt a története.
  • Frosty01
    #19
    nah megszereztem, játszottam vele és szerintem nagyon jó játék, csak kár hogy nehéz a nyelvezete, angol ráadásul nyomozós :(
  • Frosty01
    #20
    ez is 3D-s mozgatható kamerával :]
  • Frosty01
    #21
    egy jó kis kép :D
  • Frosty01
    #22
    senki sehol? :S valaki játszik egyáltalán ezzel?
  • Esrohnoil
    #23
    Én tegnap kezdtem. :)
  • Esrohnoil
    #24
    Valaki játszik vele rajtam kívül?
    Egész hangulatos és megoldottam már néhány questet.
    Bár tény h. nem árt hozzá egy kis angol tudás h. meg is értsük mit és miért kell csinálni.
  • Frosty01
    #25
    :D segíthetsz ám, pölö rögtön az első questben
  • Esrohnoil
    #26
    Hol akadtál el? :)
    A naplóban a saját jegyzetek közt mindig le van írva mit kellene csinálni.
    Annak a questnek a szövege végén meg amit megoldottál, ott áll h. [finished] v. vmi hasonló...
  • Frosty01
    #27
    hát valahol ott hogy vittem bort annak az őrnek aki az akasztott csóka mellett strázsál :] meg felderítettem már az egész térképet, a monostor felé is voltam, de nem jutottam be sajnos :( nem nyílt ki a kapu
  • Esrohnoil
    #28
    A bort nem szabad simán odaadni neki.
    Kell készíteni altató hatású lötyit és azt kell belekeverni a borba. Ezután itasd meg vele. :)
  • Esrohnoil
    #29
    A 3. fejezet végéig aki eljutott már, az tudja h. elég brutál a történet. :D
  • Goth
    #30
    jókis depresszáló kalandjáték, még csak 2. fejezetnél járok, de egyre jobban tetszik =)
  • Esrohnoil
    #31
    Jah, jó kis játék. Ráadásul többféle befejezése lehet, attól függően h. az utolsó fejezetben mit csinálsz. :)
  • Esrohnoil
    #32
    Szólj ha elakadsz! :)
  • Goth
    #33
    Nah végigjátszottam, tetszett a vége. Meghallgattam mind3 befejezést =)
    Kétszer is elakadtam, de találtam végigjátszást, és elgondolkodtam, hogy erre hogyan jöhet rá az ember végigjátszás nélkül :D
  • Goth
    #34
    Ez a hangulat nekem bejött. Tud valaki ajánlani hasonló kalandjátékot?