27
  • Keem1
    #1
    Uhhh, bazz... 8 gigás teló? Ez teccik
    Mi az hogy "Fontos kérdés, hogy a mobilszolgáltatók mennyire támogatják majd a hatalmas memóriát."?
    Csak nem azt értik alatta, hogy a mobilszolgáltatók a szoftvereikben akár letilthatják a háttértárat (vagy annak egy részét)?
    Kurvára nincs közük hozzá, és egyébként sem lehetnek ilyen köcsögök...
    Ez tipikusan olyan lenne, mint a vodás cuccokon az mp3 csengődallamnak való beállítás tiltása egykor.
    Ha tényleg erről van szó, akkor a GSM szolgáltatók egyre hülyébbek.

    Valaki világosítson fel
  • Skyline
    #2
    Ezt beszéld meg a drágalátos vodafone-al akik kb felére szokták butítani a telókat a szar agyonkorlátozott sw-eikkel:)
  • Faki
    #3
    De te rájöttél már hogy miért?
    Tényleg nem értem miért éri meg nekik a fáradozás, hogy szarul is nézzen ki meg még kevesebbet is tudjon.
  • Cat #4
    például azt, hogy szart se érsz a hatalmas memóriával, ha olyan drága az adatforgalom díja, hogy csak kábelen tudsz róla adatokat mozgatni. Arra a célra meg egy mobil merevlemez sokkal olcsóbb.
  • SymbioC
    #5
    "Az új telefonban zenelejátszón kívül egy erősítő..." és a teló akksija mit szól hozzá?
    Lasacskán eljutunk oda, hogy: jé, ezzel még telefonálni is lehet?
  • grebber
    #6
    Király 8 GB memó 2 megapixeles kamera. istenüber.

    Csakhát nem 50 ezer forint lesz ezse :(
  • zidder
    #7
    Újabb "cigány telefon" van születőben...

    "Ez tipikusan olyan lenne, mint a vodás cuccokon az mp3 csengődallamnak való beállítás tiltása egykor." ----> szerzői jogok is vannak a világon. Bár az meg már más kérdés hogy ez nállunk kicsit szarul van szabályozva...
  • archkoven
    #8
    Vajon én vagyok itt az utolsó ember akit teljesen hidegen hagy a 8 gigás memória és a telefont kizárólag telefonálásra használja???
  • Alec
    #9
    mitcsinálni?? :)
  • troc
    #10
    Igen.
  • AgentKis
    #11
    Szerzői jogok... Akkor ezen is várható az ArtisJust matrica, mint a memóriakártyákon???

    Télleg olyan adathordozón amin ArtisJust matrica van minden másolat legális??? Mivel ugye az árában benne van a jogdíj. Tehát azt nem lehet mondani, hogy jogdíj nélkül van rajta a tartalom...

    De én asziszem hogy ez is csak egy ocsmány és undorító adónem. Pont olyan ocsmány és undorító mint az Artisjust...
  • Doomista
    #12
    ez elég kevés
  • Dr4gonlord
    #13
    Nem, én is csak arra használom, meg SMS irásra.
  • enkido
    #14
    akkor mar legalabb harman vagyunk... j300 a kiraly :)
  • Mo.Organ
    #15
    Csatlakoni szeretnék én is hozzátok.
  • Manki
    #16
    Én is szeretek zenét hallgatni, meg képeket, videókat nézni rajta, DE 8 GB? Minek annyi?-->egy norm mp3 is 4-6 Mb.Egy rendes film is 700-1400 Mb-ig vannak.Kinek kell ennyi hely!Nekem pl bőven elég lenne max 1 Giga
  • Manki
    #17
    ugyhogy ez is jó hogy van!! :D Jah meg az ára is érdekes lesz
  • fishguy
    #18
    És én is szeretnék csatlakozni hozzátok mert nekem is a telefon szint kizárólag telefonálásra való. A véleményem egyébként az a dologról, hogy nem csak a high-end es cuccokba kene tenni hatalmas 8 gigás vinyót hanem mondjuk 1-2 giga mehetne a középkategóriába, szerintem ez sokkal népszerűbb lenne, és talán hasznosabb is feltéve ha ki tudja az átlagos júzer használni a telefon ezen kapaciását is.
  • Luciferke
    #19
    Vagy elég lenne egy SD vagy MMC (nemtudom melyik a jobb) bővítőkártya hely is...
  • szombat
    #20
    nekem megadatott a lehetőség, és még mindig itt van nálam hogy teszteljem ennek az elődjét. i300 "csak" 3 gigás winyó van benne... És a hátulján ott van a prototype matrica... Mindegy, a legpoénabb még mindig az amikor felberreg a merevlemez benne, és ilyen kattogó hangokat ad ki
    (rettentesen sokat lehet még mesélni rólna...)
  • Skyline
    #21
    Azért kiváncsi lennék mekkora "nagyot" szólhat majd az erősítővel rendelkező hangszóró...:)
    Biztos csodás lesz....baromság.
    A 8 gigáról meg annyi hogy a telómhoz vettem 1 gigás memót de nagyon tele nempakoltam....
  • Dave77
    #22
    '93-ban a Commodore 64 után az első PC-nkben 2Mbyte RAM (memória ára közel az akkori minimálbér) volt. Akkor úgy gondoltuk, hogy ez még világ a világ elég lesz, olyan sok.
  • Lame
    #23
    "Azért rukkolnak elő ilyen készülékkel, hogy megmutassák, ők a piac innovátorai, és hogy mindig egy kicsit előrébb tartanak másoknál"
    Ez igaz is. Legalabb 2 evvel elorebb jarnak pl a Nokianal.
    Csak kar, hogy nallunk nem igazan lehet kapni ezeket.
  • vg
    #24
    Tesco moiltelefont neked!
  • Gerygrey
    #25
    Legális MP3 is létezik a világon lásd iTunes és egyéb marhaságok. Arról nem is beszélve, hogy a 2 megapixeles kamera képeivel, videóival is igen sok tárhelyet meg lehet igen hamar tölteni. Itt nem a k**va szerzői jogokról van szó, hanem hogy milyen jogon vesz tőlem el egy funkciót a készülékből a szolgáltató? Mert ugye, fogyasztói jogok is vannak a világon, és szerintem az emberi populáció 95%-a tartozik a fogyasztók, és csal a maradék 5% a szolgáltatók táborába...
  • Gerygrey
    #26
    ;)Ilyet?
  • AYS
    #27
    Lame: "Legalabb 2 evvel elorebb jarnak pl a Nokianal." -> figyi a nokia már az optikai zoom-mal ellátott n series-en dolgozik.. ami n95 néven kerül be a köztudatba amúgy meg n91-nek 4 gigás van, Sony-nak meg majd megjelenik ugyan ilyen csak nem hdd lesz benne hanem memóriakártya és az is jó pár gigával kápráztatja az embert... igaz az optikai zoom-ba meg a samsung mutatkozik elöbbre mert neki már 10 megapixeles 3x optikai és 5x digitális zoom funkciókkal is ellátta a kamerát. na de mind1 személyes vélemény:P N91 akkor is zsír telefon!:)