26
Fatal Frame 3-The Tormented
  • Solidus
    #1
    Gondoltam nyitok egy témát,ez az első.Remélem ezért nem hurrog le senki.Megszereztem a játékot és igazából hozza azt az érzést amit elvártam tőle az első 2 rész alapján.Talán még jobb is lesz...
  • Slayerboy
    #2
    hurr ;)
  • Sephi
    #3
    Nem jobb. Az elso volt a legjobb. A kovetkezo ketto mar borlehuzos. Semmi ujjat nem tud mutatni. Es aki kibirta az elso resz idegtepo jeleneteit az mar tudgya mire szamitson es nem ijed meg egykonnyen.
  • SlickAdam
    #4
    Én nem játszottam a játék korábbi részeivel, ezzel a 3.-al pár napja játszok, de nagyon tetszik, eléggé beszaratós éjszaka.
  • dinomano
    #5
    milyen a gém? screen-eket nezegettem anno, maga a jate temaja ill. megvalositasa elegge tetszik; horrorban (is) japcsik az istenek... :-D
  • snoop dog
    #6
    a második részeben hogy kell menteni?
  • Number One
    #7
    azoknála lámpáknál amelyek egy kicsit kékesen világitanak nagyon nehéz NEM észre venni:)
  • snoop dog
    #8
    nekem mégis sikerült
  • Solidus
    #9
    Egy kis videó aki esetleg még nem hallott róla...
  • Guer
    #10
    hát ebböl sok nem derül ki de jo elvont gém lehet...
  • Seth
    #11
    nagyon szeretik a japók ezeket a hosszú feketehajú, kúszómászó hörgő szellemeket :D
    egyik jelenet egy az egyben a Grudge-ból van :D
  • Solidus
    #12
    Hát igen,eléggé elvont játék,de nekem nagyon tetszik(főleg az első rész).Azért parás igazán mert itt nincs a kezedben fegyver ami már alapból megnyugtató érzést adna,hanem csak egy fényképezőgéped van(ami kevésbé nyujt biztonság érzetet,ráadásul a kamerával forgolódni a félhomályban elég rémisztő).Ebben a játékban lehet parázni...
  • dinomano
    #13
    nekem pont a maszos; "zsiroshaju", hajatol nem látó szellemcsajok tetszenek "para-ügyileg"... :-D Meg a silent hill beteg szörnyei...( a nöi szörnyek pl., amik akar szexiek is lehetnenek, ha nem lenneke alapbol undoritoak... :-D)
  • ffxi
    #14
    Léccí! Létezik cheat ehhez?
  • dinomano
    #15
    google.com :-)
  • Number One
    #16
    letezik egy-ketto de ezek csak akkor megnyithatoak ha legalabb egyszer vegig viszed

    hat a Tecmo nem konnyitette meg a gamerek dolgat:)

    egyebkent ennyire nehez lenne?
  • shevy
    #18
    nekem nem jönnek be ezek a játékok, csak a 2-vel játszottam, kb 1 óráig bírtam, néha úgy megijedtem, hogy a joy esett ki a kezemből, nagyon szaratós szerintem, bár lehet, hogy csak nekem :D
  • snoop dog
    #19
    ja azért elég húzós:D
  • ffxi
    #20
    Léccí olvasd el az aláírásomat.:((
  • Solidus
    #21
    De ehhez a játékhoz minek cheat?Feltétlenül muszály?Ha találok valamit,linkelem...
  • ffxi
    #22
    Mind1 megoldódott közbe.
  • Solidus
    #23
    Akkor jó,találtál valami érdekeset hozzá?Most kezdtem el keresni de még nem találtam semmit...
  • ffxi
    #24
    Tovább jutásra gondolsz te is? Mert én igen.
  • Solidus
    #25
    Jah,de én megpróbálok nem élni ezzel.Ha megszorulok majd jelzem...:DDD
    Na,de akkor nem is keresek tovább!
  • dinomano
    #26
    én imadom a sz*ratos gémeket; amikor azon kell agyalnod, h. merj-e még picit jatszani a gémmel; és mindenféle elbizonytalanodason felülkerekedik a kivancsisag; és remegö kezekkel, de tovabbmegy az ember... :-D