263
a bajnokcsapat hivatalos fóruma
  • peacyg
    #1
    Nos fiúk-lányok, ez itt a székesfehérvári Tó-Coop FC városi másodosztályú futballcsapat hivatalos fóruma. Én ugyan nem vagyok játékos, de a csapat egyik törzsszurkolója lévén úgy gondolom, hiányzott már a csapat életében egy fórum is. Tessék játékosok, barátok, szurkolók, csak tessék!
  • ngcsnet
    #2
    hivatalos fóruma?:\
  • peacyg
    #3
    jó nem hivatalos :)
  • peacyg
    #4
    ha zavar, nyugodtan moderálhatod a hszemet annyiban, hogy a "hivatalos" szó elé teszel egy "nem" szót
  • ngcsnet
    #5
    nem vagyok moderátor
  • peacyg
    #6
    A csapat tavaszi nyitómérkőzését hazai pályán (Kodó-pálya; Székesfehérvár, Szabadságharcos út, Mészöly Géza u. kereszteződésénél ;D) az FC Csel-Szi ellen vívja 2006. március 17-én (péntek) 20 órakor. A mérkőzés esélyese egyértelműen (ez kérdés?? :D:D) a Tó-Coop FC, ugyanis 25 ponttal vezetik a tabellát, míg a vendégek a 12 csapatos mezőnyben 8 ponttal a 10. helyen szerénykednek. Sajnálatos módon azonban a csapat gólkirálya (Megyi) nem játszhat többet kispályán, így elég lutri lesz a szezonkezdés. Csak annyit tudok mondani: hajrá Tó-Coop!
  • Pigo
    #7
    MIért nem játszhat kispályán?
    Fóbiás vagy kispályás gyilkosságot követett el?
  • peacyg
    #8
    azért nem játszhat, mert nagypályás edzői már nem engedik neki...
  • shad0w
    #9
    Megyi? Csak nem a Meggyes Dávid? :)
  • peacyg
    #10
    Egész véletlenül de :)
  • peacyg
    #11
    Remélem lassan lejár a csapattagok 24 órás biztonsági okokból történő hallgatása és végre írhatnak :)
  • fritz08
    #12
    héj hellouu, csupán ennyi, hajrá TÓ coop meg ienek...
  • 26
    #13
    nyugi emberek a szemem rajtatok tartom és kitudja mi lesz késöbb...és a szivem akkor is a To-Coop-é...:):):)
  • peacyg
    #14
    remélem visszatérhetsz ;)
  • Sinyaa
    #15
    Hella mindenkinek!!! A jöv heti meccs után megyünk hb-be ba bele. A RÉSZVÉTEL KÖTELEZŐ MINDEN JÁTÉKOSNAK ILLETVE TÖRZSSZURKOLÓNAK. Utánna meg bulájozunk itten-ottan!!! Ha nem jöttök szólok Csák Norisznak -aki a barátom- hogy egy pörgő rugással nyírjon ki titeket! -Sinyaa#6
  • Kreee
    #16
    Ezúton szeretném közölni, hogy ezen a héten pénteken is lesz HB + vmi party (valszeg Veszteg)utána, szóval midnen kedves olyan törzsszurkolót illetve Tó-Coop tagot szeretettel várunk, aki nem olyan punnyadós, hogy csak jövőhéten menne el:) Krisz#8
  • KMilán7
    #17
    hipp-hipp hurrááá,aztán megont odaszoktok az én asztalomhoz...:D:),azé senki ne féljen me nyerünk ám...,hozom a jól megszokott kőkemény stílust meg a csuka is..:D
  • Deutsch25
    #18
    ajjajjj,nagy a baj.....
    Toljad neki Milánkám
  • Deutsch25
    #19
    elnézést kérek
  • 26
    #20
    gyerekek To-Coop-nak kellene indulni a BL-ben...sztem simán ott lennénk
  • Kreee
    #21
    hey Deutsch menedzser úr:) kezd eltávolódni a csapattól, amit nem nézünk jó szemmel..:) szal kapd össze magad
  • Kreee
    #22
    BL meg nem kihívás, minek elindulni...:D
  • 26
    #23
    akkor induljunk vmi világegyetem kupán...Mars-kupa a kripton serlegért... :):):):)
  • Sinyaa
    #24
    Ja. én akartam nevezni világeygetem kupára... csak azéé nem mer nem vettem meg a havi bérletem még a volánnál:P -Sinyaa#6
  • 26
    #25
    gyerekek én JÁCCCCCCCCCCCCANI akarook!!!!!!!!!!!!
  • peacyg
    #26
    na örömmel látom a fórum beindulását...
    akkor jövő hét meccs + HB + valami, királyfaszán benne vagyok

    Mr T egyszer beleesett egy lávafolyóba....Majdnem belefulladt :D:D:D:D:D
  • peacyg
    #27
    ja Gergő voltam ;)
  • 26
    #28
    ez a forum istenes...most már irhatnának a rajongok is... :D:D
  • Sinyaa
    #29
    Hella! Na mint tuggyátok meg vannak a mezek! Marmint a fehérek. Jöv hétre hoozato kegy 1000rest h eltuggyam vinni turulba megiratni. Ha több lesz mint fejenként egy ezres akkor nyugi tudni fogtok róla!:D Ha kevesebb...:P LOL Ja! Jani a te mezed is in progress státuszba van! Várom a postakocsit véle:P Na ennyi info a lényeg h mindenki tejeljen nekem jöv héten:)))) -Sinyaa#6
  • peacyg
    #30
    épp az egyik rajongó indította a fórumot ;)
    nem kérek mást, egy laza istenítést is elfogadok :D:D
  • 26
    #31
    ISTEN vagy!!!remélem igy elfogadhato számodra!
    Sinyaa és hova utaljuk a pénzt?vagy majd összefutunk apropo mien szinű lesz a felirat?kék ugye?
  • Megyi26
    #32
    na kicsit TO-COOP ositottam a nevem...már lassan megnyilhatna ujra a STADIO-OLYMPICO...
  • Kreee
    #33
    Megyi annyira jófej vagy, főleg mikor királykodsz a Csák Norisz-os gémmel:D
  • Megyi26
    #34
    tudtam én h tecceni fog...
  • peacyg
    #35
    már csak 4 nap és... :)
  • Megyi26
    #36
    ne fájditsd a szivem...
  • peacyg
    #37
    a pénteki várható kezdőcsapat: Csongi - K.Milán#7, Gyurci - Galló (Csuka, Jani) - Sinyaa, Sanyi

    a középső poszt nincs eldöntve :D
  • Megyi26
    #38
    és én????
  • Megyi26
    #39
    ja jut eszembe gergő drága ugytom h még écccsapám a tréner...majd ő megadja a taktikát.....
  • Megyi26
    #40
    várhato kezdőcsapat a pénteki mérkőzésre (edzővel egyeztetve) : Csongi-KMilán-Gyurci-Csuka-Sinyaa-Jani kispad: Sanyi,Galló,Papci... Tisztelettel: Meggyes László (COACH)