56
Avagy The Butterfly Effect folytatódik!
  • Sland
    #1
    Nos nekem már az első rész is tetszett. Általában egy jó filmet el szoktak baszni egy 2. résszel. valszeg evvel is ez lesz, de azért reménykedek.

    Készül a Pillangó-hatás folytatása
    2006. január 4. 17:37, Szerda - Ötvös Tibor



    A pillangó-hatás a 2004-es év és Ashton Kutcher karrierjének egyik legnagyobb kritikai és anyagi sikere volt. Legalábbis az Államokban.

    Kishazánkba ugyanis csak dvd-n jutott el ez a remek sci-fi/thriller ötvözet. Aki esetleg ismeri a történetet, az ugorjon egy bekezdést. Evan Treborn gyerekkorában számtalanszor elvesztette az öntudatát - élete egyes szakaszai sötét foltok csupán az emlékezetében. Amikor tudatánál volt, naplót vezetett és egy randija során az egyik ilyen napló olvasása közben visszamegy az időben. Mikor erre rájön, elhatározza, hogy eme új képessége segítségével megpróbálja jobbá tenni az életét. Ám minden utazásával csak ront az adott helyzeten.

    Az első rész kitárgyalása után nézzük, milyen információk láttak napvilágot a készülő folytatásról. John Leonetti, a film rendezője szerint a második rész egyáltalán nem kapcsolódik majd az elődjéhez. A női főszerepre a Smallville című sorozat egyik szereplőjét, Erica Durancet szerződtették.

    A legfrissebb hírek szerint a folytatás minőségében már maguk a készítők sem bíznak, hiszen már Amerikában is csak dvd-n jelenik meg a film.

    Forrás: SG

    IMDb
  • PeeTeR
    #2
    mostanaban mar nem szoktas elbaxni a masodik reszt. sot, egyre tobbszor fordul elo, hogy a masodik resz jobb mint az elso volt.

    ki tudja... meg sokara lesz nezheto
  • Sephi
    #3
  • Dájrektóriász
    #4
    Nemrég néztem az első részét TV-ben!
    Nekem nagyon bejött!!
    rEMélEm a második rész se lesz rosszabb és értelme is lesz mert sok filmnek úgy basszák el a többi részét h értelmetlenül csak azér csinálnak uj részt mert az elsővel sokat kerestek..
  • kaki maki
    #5
    mi a fasznak?
  • Aquir
    #6
    mert kegyetlen az élet
  • dunga
    #7
    h a gyíkba' tudják ezt még megcsavarni?

    vagy teljesen új story lesz:O
  • CSOCSO
    #8
    ez pontosan olyan film lesz!! szal add fel a remenyeket.. meg amcsiban is csak dvd-n fog kijonni..
  • quack
    #9
    ...minőségében már maguk a készítők sem bíznak = kurvaszar lesz
  • winnie
    #10
    egy videós fiolm lesz, de akit nem érdekel, az ne nézze meg.
  • Iori
    #11
    egy dolog biztos: jó a csaj :D
  • Aquir
    #12
    optimiska =)
  • littleNorbi
    #13
    Én várom már!
  • Dájrektóriász
    #14
    Jó lesz az...
  • hmhm
    #15
    érdekel hogy mit tudnak még kihozni belőle. remélem nem ugyan ezt akarják továbbvinni
  • rezsofiz
    #16
    az hogy mi szar és mi nem az véleményfüggő, másrészt felesleges minősíteni a filmet amikor mégcsak most kezdték el csinálni...........
  • Halfer
    #17
    csak egy kis véleménykifejtés ;)
    én láttam a filmet 5x eredeti és 1x magyar szinkronnal. először nem akartam megnézni, akkor volt az a nagy horror-korszakom. mondom egy ismeretlen thriller, pedig akkor 2004 volt, mikor megjelent. megnéztem és azóta mindenkinek mondom,hogy ez egy iszonyú jó volt. nem is tudok nagyobb kedvencemet mondani. szóval számomra nagyon jó hír hogy lesz 2. rész, szerintem nem lehet belőle rosszat csinálni, max. rosszabbat mint az első. de az a lényeg hogy nekünk van egy Butterfly Effect-ünk és ez történelem :DD
  • Bandew
    #18
    Hát nem tom, nekem egyáltalán nem jött be az első rész sem.
  • Dájrektóriász
    #19
    Kurvára igaz..jól beszéltél!!
  • Halfer
    #20
    Nemsokára itt a Butterfly Effect 2, link itt

    A véleményemet leírtam róla ide
  • drobee
    #21
    Sajnos nem bízok benne, pedig az első must buy kategória :)
  • Halfer
    #22
    Igen, mint én írtam is, csalódott vagyok, hogy lett második rész, mert akármilyen, az elsőt csak elrontani tudja :'(
  • Prof William
    #23
    "nem lehet belőle rosszat csinálni"

    Nyugodj meg MINDENBŐL lehet rosszat csinálni csak pénzsóvár üzletpolitika és egy gyorsan felbérelhető rendező+olcsó színészek kellenekhozzá. No meg egy bagóért dolgozó forgatókönyvíró.
  • Halfer
    #24
    igen, már én is elfelejtettem azt a régi hsz-em, és látod, azóta változott a véleményem. megjelent a 2 és mérges vagyok xD
  • Sland
    #25
    ITT VAN!

    The Butterfly Effect 2 CaM XViD-ReNtBoy (NEW)



    The Butterfly Effect 2 (2006)

    Release Date: 23/09/2006

    Rars: 49x14.31MB
    Resolution: 576x336 (AR: 1.71)
    Audio Bitrate: 176 kb/s
    Video Bitrate: 1020 kb/s
    FPS: 23.97

    IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0457297/
    Genre: Drama / Sci-Fi / Thriller
    Rating: 3.8/10 (17 votes)
    Plot Outline:
    Sequel to the 2003 cult movie in
    which a person can change the past
    via remembering their forgotten
    memories due to blackouts.
  • Halfer
    #26
    ahogy gondoltam -> Rating: 3.8/10, és ez nem megy feljebb akárhányan szavaznak nagy hiba volt 2. részt csinálni egy ilyen klassz filmnek...
  • djukel
    #27
    Ez tipikusan olyan film, amibol csak egy idióta képes második részt késziteni.
  • winnie
    #28
    miért volt hiba? videós, csak a cím ugyanaz. akit nem érdekel nem nézi meg, de ha megnézem, hiába a 3.8, volt aki 8-10 pontot adott rá.
  • amdrula
    #29
    Van már dvdrip, megnéztem, az 1. rész jobb volt :D
    De azért nem bántam meg, hogy rászántam 1,5 órát.
  • Lipi1980
    #30
    Megnéztem az előzetest és véleményem szerint nagyon jó lesz a rész is! Ez a rész is ugyanazt a fontos alapkérdést boncolgatja, mint az első rész: megváltoztathatod-e a multat annélkül, hogy megváltozna a jövő?
    A válasz nem! Számtalan példát tudna rá mondani mindenki... Pl: mi lett volna, ha nem abba a suliba vesznek fel ahova felvettek, hanem abba, amit a második helyen jelöltem meg az ország másik végében -> más társaságba kerülök -> más barátokat szerzek -> stb. -> stb...

    Már nagyon várom, hogy hozzánk is eljusson DVD-n!
  • amdrula
    #31
    Mágváltoztathatnád a múltat anélkül, hogy megváltozna a jövő, pl. 10 centivel arréb rakod a mosogatásra szánt poharat nem lesz semmi, úgyis elmosogatod.
    Amúgy a film nem azt boncolgatja, hogy megváltozik-e a jövő, mivel avval a céllal "megy" vissza a főszereplő, hogy változtasson a jövőn (jelenén) is.
    Az előző részhez hasonlóan inkább arról szól, hogy egy döntés mennyi mindenre kihathat a jövőben, és hogy lehet-e nekünk megfelelő irányba terelni a dolgokat, ha csak 1-1 döntésünket másíthatjuk meg.
  • Sland
    #32
    Van már jó felirat a DVDriphez.

    Megnéztem ma délután. Nagyon jó volt, nagyon tetszett, csak a vége mondjuk lehetett volna happy end mint a Távkapcsnál.
    [ nem szereti a szomorú végű filmeket ]
    Szerintem jól el volt találva, legalábbis nekem nem okozott csalódást.
  • Halfer
    #33
    Még egy-két ilyen hozzászólás, és végül rábeszéltek Annyira makacsul tartom magam ahhoz, hogy nincs jobb film a The Butterfly Effect 1-nél, hogy félek a csalódásoktól, amelyeket a 2 okozhat. De elgondolkodtató ...
  • Sland
    #34
    A másik vonzó dolog a szereplők. Szerintem a 2 főszereplő, Eric Lively (Nick) és Erica Durance (Julie) (Smallville) nagyon jó volt ebben a filmben. Erica nagyon jól nézett ki véleményem szerint a filmben, de NAGYON :)
    Volt két szex jelenet is. Egyik Julie és Nick között volt. Hát elég mázlista ember ez a Eric Lively, hogy ilyen közelségbe kerülhetett a csajhoz.

    szerk: Aztán van egy másik csaj aki szintén jó filmekben játszott, mint pl a Végső állomás 3 és jó filmeb is fog mint pl az Alien vs Predator 2
    Ennek a csajnak a filmbeli pasija szintén játszott a Végső Állomás 3-ban
  • Quantumleap
    #35
    Megnéztem. Szerintem elég gyenge, közelébe nincs az elsőnek. A cselekményvezetés pocsék, nem is tudott annyira lekötni.
  • Sland
    #36
    Hát van ilyen... Van akinek tetszik, van akinek nem.
  • drobee
    #37
    Most fejeztem be, 5 perce. Én sem bántam meg, hogy 1,5 órámat ezzel töltöttem. Természetesen az első még mindig jobb, de amekkora csalódást vártam ettől, annál élvezetesebb volt nézni. 6.5/10 szerintem. És ami pozitívum, elgondolkodtam ezen is, mint az elsőn.

    Bocsi, hogy nem soroltam fel sok érvet az állításaim mellett, de fel kell még dolgoznom :)
  • Dracco
    #38
    Cervusztok.

    Nincsen meg valakinek az elős rész?
  • David01
    #39
    Megőrülök is is feltünt
  • rágógumi
    #40
    tökyófilm. megkéne néznem. mikor yött ki?