25
Gagyi mami 2
  • DEXTER92
    #1


    info
  • ngcsnet
    #2
    Dexter..:)
  • CheAteR88 #3
    tegnap este néztem az első részét és szerintem azaz remélem hogy a 2 is ijen fasza lesz:D
  • Sephi
    #4
    1. ez az elsonek a plakatja
    2. a masodik resz annyira siralmas hogy az mar borzalmas
  • Bandi 18
    #5
  • RaZoK
    #6
    már 20 helyről le lehet ledni igaz feliratosan :Ð
  • Atkamon
    #7
    És attól még nem lehet topicja??
  • bertino
    #8
    azt hittem ezt is a cicai nyitotta... annál volt megszokás, hogy látott vmit a tévében és egyből nyitott neki totyikot
  • grebber
    #9
    Fasza film volt a 2.
    Hát mivel elég szépén hozott a konyhára és a végén Martin is sejtelmesen mondta a záró szöveget lehet lesz 3.rész is.Örülnék neki.
  • ati2002
    #10
    Van már felirat hozzá?
  • NEOreg3
    #11
    bár a 2-t még nem láttam, szerintem bőven elég lett volna azaz 1 rész, meg elképzelni sem tudom, hogy minek ölti magára ismét a "nagymama" maszkját pláne, hogy az 1-ben le is lepleződött
  • Taranov
    #12
    Te ezt nyíltan fel mered vállalni?
  • DJ Skyline
    #13
    2000-ben Martin Lawrence eljátszotta élete - szó szerint - legnagyobb szerepét: egy FBI ügynököt alakított, aki mesterien tudott átváltozni. Hogy elkapjon egy brutális bankrablót, Lawrence tetőtől talpig elmaszkírozta magát - és egy életvidám, minden lében kanál gigantikus nagyi képében csapott le a rosszfiúra. És most Lawrence visszatér a világ legfifikásabb, legterebélyesebb és legbevállalósabb nagymamijának szerepében a Gagyi mami 2.-ben. Ezúttal azért bújik Gagyi mami bőrébe, hogy egy nemzetbiztonsági katasztrófát hárítson el. De kiderül, hogy az ország megmentése a nagymamira váró problémák közül a legkisebb: amikor hősünk beáll a gyanúsítotthoz házvezetőnőnek, egy szétesett, nem működő családdal találkozik.
    Bemutató dátuma: 2006. március 2.

    forrás
  • Gunner
    #14
    elég erőltetett tőrténet, nem?
  • bumbi
    #15
    hella

    nem tom, nekem az 1 nagyon tetszett, bár én is nehezen tudtam elképzelni hogyan tudják folytatni, amíg meg nem néztem az elözetest :D az egynek a hangulatához sztem nagyon sokat hozzátett Martin Lawrence magyar hangja is, nagyon jól játszott
  • NEOreg3
    #16
    akkor csak az álruha ugyanaz, viszont semmi köze az igazi nagymamához?

    rókabőr...
  • PLackó
    #17
    imdb-n a 65. legrosszabb film :P
  • quack
    #18
    "...You will want to kill yourself within the first five minutes and after that you are hoping for a fire alarm or something just to get you out of the cinema."
    :D
  • báttyó02
    #19
    kuktajo :>
  • grebber
    #20
    Jaja már van.
  • holleanyó
    #21
    Már alig várom hogy lássam, az elsőrésze nagyon tetszett. Szerintem a 2. kal sem lesz gond, jó szinészek vannak benne.
  • DEXTER92
    #22
    Szerintem jó lesz, video
  • kék
    #23
    Megnéztem.

    Pontosan azt kaptam, amit vártam, az első résznél valamivel rosszabb, de még mindig élvezhető folytatást. Néhány poén valóban túlerőltett volt, de volt pár eredeti, tényleg kacagtató jelenet. Sajnos, a tengerentúli filmekben még mindig nagy divat a túlerőltetett poénok nyomatása, és ami még szomorúbb, hogy lassan nálunk is ez lesz a trendi. (pl. Üvegtigris 2, ami szintén egy jó film, de még jobb lenne, ha a készítők nem akárnák minden percben megnevettetni a nézőt.)

    A filmben volt pár jó zene, persze, ez ízlés dolga.

    A színészek nagyott alakítottak, főleg M.L., természetesen hozzá fűződik a legtöbb vicces jelenet, beszólás stb. amiből szerencsére elég sok van.

    Ami nem tetszett: a túlerőltett poénokról már volt szó, de az amcsik még mindig 18-20 éves csajokkal játszatják a 15 éves lányszerepeket. Legalábbis szerintem a filmben 15 évesnek mondott csaj simán megvan 18-19.

    A másik, ami nagyon zavart: a hülye, bunkó emberek. Mellettünk 2-vel ült 1 csóka, aki minden mondaton hangosan nyerített, vinnyogott, nyüszített, néha pedig hörgött. Mikor úgy tűnt, hogy a "Nagymami" lebukik, a hülyegyerek hangos "dúúúú" "dúúúúú" -zásban tört ki. Már mindenki azt kérdezte körülöttem, hogy mi baja van ennek az állatnak? OK., hogy demokrácia van, meg mozi, meg minden, de szvsz mindennek van határa.
  • grebber
    #24
    Egy ok amiért nem járok moziba :D
  • holleanyó
    #25
    Nos, én is láttam a filmet, és tetszett, legalább annyira mint az előző.