111
Yakuza
  • Laky
    #1
    A jelek szerint megtört a jég, és a Japánban a játékosok körében masszív sikert arató Ryu Ga Gotoku immár angol nyelven is kiadásra kerül. A játék a korábban már pletykált néven kerül forgalomba, így mindenki átveheti az irányítást Kiryu Kazuma felett. A hajdani sikeres maffiózó egy rövidke, közel 10 éves csendespihenő eltöltésére kényszerül az egyik japán börtönben. Kiszabadulása után a fél világ a nyomába ered, hiszen rajta keresnek 10 milliárdnyi japán Yent, ennek tetejében még egy Haruka nevű kislányt is oltalmaznia kell. Megjelenés nyáron.
    [ Képek ]









    http://www.hardwired.hu/
  • Barney Tech
    #2
    Sztem az megint egy gyenge GTA klón.
  • mila69en
    #3
    semmi köze hozzá:)
    inkább shenmue
  • mila69en
    #4
    na végre már éppen ideje ezt vártam:DDDD
  • Unknow
    #5
    Nagyon helyes és nagyon várjuk :D
  • Csacsi
    #6
    Jól ki van halva a topic, pedig én már nagyon várom a gamet. Pontos megjelenés nincs esetleg?
  • Seth
    #7
    szeptember 5
  • Super DANTE
    #8
    Szeptember 15. Én a megjelenés előtt megendelem, ha lehet itt majd valahol.
  • dinomano
    #9
    nekem is GTA klonnak tünt picit, videok alapjan; de szeretem a GTA klonokat+japan temaju a game; tehat erdekel... :-P
  • Super DANTE
    #10
    Nem GTA klón, ezt a fejlesztők is hangsúlyozták, inkább Shenmue-szerű játék.
  • s73
    #11
    Köze nincs a Gta-hoz, Shenmue, több akcióval, kevesebb nyomozással, viszont majdnem ugyanolyan szabadsággal.
  • Csacsi
    #12
    Az már nincs olyan messze. Hála az égnek.. :D
  • Papesz
    #13
    Már a Yakuza 2 sincs olyan messze.
  • musha
    #14
    na elvileg ma van a nagy nap, remélem gyorsan `megjelenik`.
  • Super DANTE
    #15
    15-én jelenik meg itt Európában, 5. az USA-ra vonatkozik!
  • Seth
    #16
    khm, nem véletlen rakta idézőjelbe a 'megjelenik'-et ;D, én is inkább letöltöm előbb
  • dinomano
    #17
    kivancsian varom en is... :-P
  • Seth
    #18
    Gamespot értékelése 7.4 azaz jó

    de a többi oldal, offline sajtó többnyire mind 85% felett adott neki, van pár 90-95% is. Szóval úgylátszik vegyes képet mutat, vkineknagyon bejön, vkinek kevésbé, de talán senkit sem hagy hidegen. Továbbra is várom ^^....
  • Csacsi
    #19
    Yah, én is várom, de még mindig nem "jelent meg" :(
  • dinomano
    #20
    ign.-en Impressive-et kapott, 10-böl 8,1-et... Faszajos game-nek tünik :-P
  • musha
    #21
    csak jönne már...
  • badsector
    #22
    már " megjelent"......gamestorrents-en..
  • Seth
    #23
    akkor "megveszem" :D
  • Sephi
    #24
    Hopp holnap jon.
  • dinomano
    #25
    lehet hogy en is "megveszem"; bár nem pici a mérete...izé...ára... :-P bár igaz ami igaz; méretre sehol sincs a double layer-es gamektöl...izé...árban sehol sincs..bocsi... :-P
  • Sephi
    #26
    Nos ez mar nem egyszer kiderult hogy kicsi meretu jatek is lehet 1000x jobb mint a 2 dvd-es anyag :D
  • dinomano
    #27
    nekem mondod? Nalam nem veri semmi a REZ-t, oszt az kb. 100mega...200 kicsomagolva... :-P Meg hat LEGO star wars mekkora game (primko picit, de megaatomjo+poén...); oszt 500mega kb.; és 1 cd-s... :-P
  • Seth
    #28
    Na mire hazaérek meglesz. ^^
    a nem a méret a lényeg már elég soxor bebizonyosodott, kb fél éve nyomtam le snes emun a tales of phantasiát,a grandia 3 például, amivel többek közt most megyek és 2 dvd-n terpeszkedik a közelébe sem érhet ,sem történetben sem összetettségben.
  • dinomano
    #29
    majd melohelyen kapom le; oszt szép lassan darabokban hazaviszem... 2 hetig lakom még kb. otthon, addig még kihasznalom az otthoni netet (pár torrent megy mindig... :-P)...utana majd csak melohelyröl töltés.. :-|
  • Skynet
    #30
    Őőőh amúgy az hogy hányszor 50 mega ne tévesszen meg senkit mert egyes csapatok nem csak darabolásra használják a rar-t hanem tömörítenek is normálisan pl az egyik ACE combat-ot 9*50Mb-ban szedtem le fél óráig tömörített kifelé és majnem 4.5 giga lett belőle:)
  • Sephi
    #31
    Amikor naon kicsi az eleterom micsinaljak ?:D
  • badsector
    #32
    Hát nem tom...de seed-eld a torrentet közben:D
  • musha
    #33
  • Sephi
    #34
    Nekem eredeti van te luke :D
  • Fido4life
    #35
    Ez jó ez ?
  • Sephi
    #36
    Hat en 4 orat elvoltam vele de inkabb mozi mint jatek:D
  • Csacsi
    #37
    Igen, tegnap én is kipróbáltam hajnali 1:30-kor ültem le elé, majdnem egy órát nyomtam, és szinte végig mozit néztem. Ezek szerint később is ilyen. Na mind1. Azért legalább jó mozi, tetszik a történet. Csak sokszor nem tudom, ki kicsoda, mert olyan hülye nevek vannak. Na mind1...remélem majd kitisztul :)
  • dinomano
    #38
    én szeretem a cinematic game-ket; jo nezegetni fél oras videjokat... :-P mondjuk ha sietek; vagy gyors-funt akarok, akkor tud idegesiteni engem is a dolog... gondolom hajnali fél2-kor csak bele akartal kukkantani picit gyorsan... :-P
  • Csacsi
    #39
    Hát jah....direkt azért jöttem el melóhelyról korábban, mert én alszom, mert ma korán kelek, este meg utazom 4 órát, hogy ne legyek fáradt. Gondoltam 10 perc még belefér, de hát tévedtem :D
  • dinomano
    #40
    ...ismerös, velem is igy szokott lenni... eldöntöttem parszor, mikor még FFIX-et toltam(többnyire ejszaka... :-) ...persze ez önalltatas; 10 perc-böl igy 1-2 ora lesz minimum; és még utana is fizikai fajdalommal jar kikapcs. a game-et... :-P