31
  • Rocko
    #1
    Jó drága lesz... Ez is biztos csak a gazdag időseknek lesz majd, nem pedig a magyar ágról szakadt kis nyugdíjasoknak...
  • pimplike
    #2
    Nem hinném hogy sokat kérnének érte. Szerintem a kereslet nem lesz kielégítő.
  • XRV
    #3
    Súlya miatt nem lesz kelendő, mert a nagyik nem fognak 25 dekát cipelni.
  • zidder
    #4
    A Vodafonnál már fél éve kaphatóak ilyen készülékek potom 18.000 ft-ért... nem értem mi ebbe az újdonság...?
  • DOGMAN
    #5
    Úgytom hivatalosan a mobilszolgáltatók a mai napig tagadják hogy be lehet mérni a készülék tartózkodási helyét.
    lásd pár éve egy lezuhant kisrepülőgép keresésénél kérték hogy ugyan nézzék má meg az utasok mobiljait, azt aszonták azt nem lehet :D
  • Rocko
    #6
    Azért 73ezer Ft elég sok egy ilyenért... Ennyi pénzért egy 6630ast veszek...
  • marci14
    #7
    *hivatalosan:)
  • Mynet
    #8
    ha nem is 10 centi pontosan de 2 km-s körben biztos be lehet mérni, márcsak ha azt nézzük hogy a telefon melyik cellába jelentkezett éppen be!

    ha használtál symbianos telefont arra ezer meg egy program van ami attól függően hogy hol vagy attól függően állítja át más profilba a telefonod (pl iskolában rezgőre, bankban némára)
  • Mynet
    #9
    másik véleményem, hogy jó lenne télleg ilyen telefon az időseknek, tudom hisz az én nagymamám is sokat szenved a c45ösével, de ez a méret már nekik is rőhej, főleg súly, az árról meg nem is beszélve! nukú tudás 4 annyiért? :|
  • Mr_Rob
    #10
    Na azért ez a telefon egy kicsit túlzás!
  • CsabiDuke
    #11
    vicces :D
  • selyem
    #12
    szerintem nem lesz olyan normális ember akki ezt megveszi.
  • atlagember
    #13
    Hát a miniatürizálásra nem kellett sokat költeniük, batár nagy egy darab.
  • atlagember
    #14
    Ez egyébként egy teljesen értelmetlen fejlesztés volt.
    Egyszerűen csak elő kellett volna venni a tíz évvel ezelőtti telefonokat, azok ugyanis kb ennyit tudtak és ekkorák voltak.
  • GABOR16
    #15
    Csak újtipusú aksi kellett volna rá, és akkor ment volna 2-3 hétig (legalább).
  • beatz
    #16
    mi ez, ha nem LOL?!
  • peetfire
    #17
    MEGALOL
  • Tetsuo
    #18
    Én ha mobilcég lennék, még a kutyáknak is fejlesztenék telót, biztos van egy csomó hülye (gazdi) aki megvenné..
  • apocalypse0
    #19
    überlol
  • fawcet
    #20
    Mai technológiával lehetett volna súlyát csökkenteni. Nagy képernyő az kell. Lehet hogy az aksi miatt ilyen nehéz?
    Másik meg az ár, ennyiért minimum vízállónak kellene lenni. Gyógyfürdőbe is behozhassa.
  • fawcet
    #21
    Esetleg fakanál potló funkciója is van.
  • fawcet
    #22
    Önvédelmi eszköz a zsebesek ellen.
  • Librarian
    #23
    Normális ember nem is venné meg, de a németek biztosan... Egyébként baromság!!!
  • csaba32
    #24
    hogy néz má ki
    nagy szar
  • peca
    #25
    lehet hogy oregek, de nem hujek...

    ...mert ugye : huje azert ne vagyok.
  • peca
    #26
    ne = nem
  • Web mester
    #27
    Nagy gombok vanak rajta úgyhogy jól látják!
    Jól ki van ez találva!
  • Gerygrey
    #28
    Az ötlet jo de ennyiért már mobilt is kapni...
  • nesso
    #29
    És a képek mér Photoshopos berhelések???
  • Apokrif
    #30
    Kérek 25 deka párizsit, 10 deka sonkát, és 25 deka mobilt! LOL!
  • PyRex
    #31
    látom megértetted a lényegét ^^