12
  • Atyus
    #12
    Nem tudom miért kekeckednek, hisz tonnaszámra vannak free programok a neten, melyek lekapják valós időben a védelmet a dvd-kről !
  • MaSzKa
    #11
    hiányosságaiban - véleményük szerint a Samsung szándékosan segítette az illegális másolatok elterjedését.

    jól tette
  • Pepemix
    #10
    Alavaghatna maaa valaki ezeknek a buzi amerikaiaknak valaki...
  • totya4
    #9
    Igazad van. Megint csak az van szvsz ami a Koreai esetnél volt az MS ellen és megjósoltam hogy csak a pénz az ok, itt is az van, hogy egy hatalmas cégből nagy pénzeket lehet kicsikarni, nagyságrenddel nagyobbat, mint akár ezer felhasználóból. Úgy néz ki ebből akarják fedezni a kiesett bevételt.
  • Razgon
    #8
    Én pártolnám, hogy a következő DVD nemzedék butális másolásvédelmet kapjon. Tutira belebuknának, és az azt követő már normális lenne...

    Egyébként tényleg el kellene taposni őket.
  • Macc
    #7
    Ezek a moskok lassan szembenallnak az egesz vilaggal, miert nem tapossa mar el oket valaki?
  • ttt ttt
    #6
    Ennek alapján bármelyik pc-s dvd drive gyártót be lehetne perelni.
    Ennek nagyon olyan szaga van, hogy ha nem mennek az emberek moziba, nem veszik meg eredetibe, akkor is behozzuk a lét, max máshogy.

    Ez tényleg szánalmas, remélem jól bebukják a pert.
  • citkar
    #5
    remélem h nem modnja azt,nesztek itt van kis pénz aztán maradjatok csöndben,hanem azt h,ti rendeltétek innen,ti engedtétek eladni,tudtátok mit vesztek,akkor engem hagyjatok békén

    csak nemtom lehet e olyan gond h vmi amerikai szabványnak nem felelt meg egy hiányzó dolog miatt,mert akkor visszamenőleg is nyerhetnek szerintem
  • Lame
    #4
    A Samsungal legalabb nem lesz olyan konnyu dolguk mint a felhasznalokkal. :)
  • gabranek
    #3
    ugyanmár, késsel nem lehet megsérteni a szerzöi jogokat...azzal csak gyilkolni lehet...az meg kit érdekel :)
  • zakika
    #2
    borzalmacska
    tehata gyarto felelos azert, mert a felhasznalo "buncselekmenyre" hasznalja. legkozelebb a kesgyartok kerulnek sorra
  • wbtist
    #1
    Szánalmas.