298



  • EmThor
    #57
    gondolom...
  • EmThor
    #56
    lerakod tálcára, másik asztalra odébbnyomod, és ott felhozod újra.
  • The FlashBack
    #55
    lenne egy kérdésem:
    ha egy rendszeren (XP) van két fiók, és csak az egyiken akarom alkalmazni a bblean-t akkor a másikon ugyanúgy megmarad a styleXP [ha minden rendben van] ugye? (remélem)
  • The FlashBack
    #54
    úgy dönöttem délután neki fexek, de csakis a másik gépen:-)) bár ezen is cserélne kellene már:-)
    ha mahd nagyon belejövök esetleg mind2 gépen alkalmazva lesz:-))
  • Ch_Slater
    #53
    megnyitott programokat át lehet tolni másik workspace-re?
  • Dj Faustus #52
    Köszönöm mégegyszer.
  • Amse
    #51
    szerintem objectdoc az első 2, de az uccsó bbicons plugin
  • HiPPoNaX
    #50
    szvsz az nem blackbox plugin hanem object dock (3443as kep alapjan mondom)
  • Dj Faustus #49
    Nekem bejönnek.
  • SASboy
    #48
    csak nekem nem jönnek be a képek?
  • Falabu #47
    Köszi, csak olyan kis betükkel van írva, hogy nemvettem észre!
  • Dj Faustus #46
    No akkor én is kérdeznék: melyik plugin-nal lehetne olyan felső ikonsort elérni, mint például itt, vagy itt, esetleg [url=http://www.boxshots.org/screenies/3433.jpg]itt[/url látható]?

    Előre is köszönöm.
  • EmThor
    #45
    igen ő az! köszi! be is rakom a string kódomat

    CPU:%CP l RAM:%RP l D:%DFD l UPTIME:%UH l DOWN:%ID l UP:%IU
  • Amse
    #44
    pedig ott van az :)
  • Falabu #43
    Szép napot!

    Nagyon jókis dolog ez a bbLean, bejövős! Honnan tudom megszerezni ezt a rendszermonitorozó plugint, mert itt nem találtam.
  • Amse
    #42
    lehet a win2000 -el van baja, de nemtom.igazából nem nagy probléma mert minden működik, csak kiírja ezt a hibát induláskor meg bezáráskor...
  • Amse
    #41
    jah valszeg az lesz a megoldás, mert ma már minden faszán ment a systray-en
  • Nfol
    #40
    Egyelőre nem találtam hasonló problémát a hivatalos fórumon sem.
  • Nfol
    #39
    Amíg nem teszed alapértelmezett shell-é, addig előfordulnak furcsaságok, például ez is... Ja, és ha kiír olyat, hogy a változások érvényesítéséhez indítsd újra vagy jelentkezz ki, akkor érdemes újraindítani, a kijelentkezés néha nem elég.
  • HiPPoNaX
    #38
    Hmmm, thx a tippet, megnezem akkor ugy is :]
  • Nfol
    #37
    Nálam is sikerült 30 MB-ot zabálnia egyszer, mondjuk ott én konkrétan barom voltam, mert a rendszerinfó beállításainál a merevlemezek adatainak mérését tizedmásodpercerse állítottam. Meg hát vannak szép, kövér pluginok is... :-)
  • Nfol
    #36
    BBIconbox a plugin neve, naptárat a BBCalendarral lehet.
  • B@ldrick
    #35
    systray csak addig volt furcsa míg a blackbox.exe-t futtatgattam és nem nyomtam az installra és indítottam újra a gépet, azóta rendesen teszi-veszi az ikonokat. nálam evett már 20-24 megát is :)
  • ScOrpY
    #34
    http://www.boxshots.org/screenies/3529.jpg
    ennek a faszinak milyen pluginja az ami bal felső sarokban van a kis ikonok
    és amivel szép naptárat lehet készíteni
  • Amse
    #33
    thx!
    office program indításnál a kettőspont után AutoExesNew bezárásnál pedig DistMon van írva
  • Nfol
    #32
    Konkrét megoldást nem tudok, sőt, még hibaokot sem igazán... Én csak Windows XP-re telepítve használtam eddig a bbLeant, más rendszerekkel nincsen tapasztalatom, de utánanézek.
  • Nfol
    #31
    Változott a helyzet: itt a csomag. IT-t olvasni előtte, mer'különben...! :-D
  • Amse
    #30
    öhm...
    lehet nincs senkinek ilyen tapasztalata, de valami gondja van a win2000 + bblean + office párosítással, mert ha world vayg exel file-t nyitok meg akkor ugat vmi hibát (Compile error in hidden module: ...) a ... változik.
    valaki tapasztalt már ilyen hibát?

    meg win indulásnál nem akart elindulni a bblean csak ha kilőttem futtatásból és újra elindítottam. ez mitől van?
  • Amse
    #29
    1. ok, np.
    2. ez se gond, csak tudni akartam :)
    3. kira műxik
    4. engem nem vonz annyir a dolog, de jó ezt is tudni :)
    5. melóba win2000 fut és tegnap raktam fel.tegnap nem ment a task frissítése, de ma úgy néz ki, hogy gond nélkül frissíti.

    köszi a válaszokat!
  • EmThor
    #28
    of cóz, /worship /10 pörgetés az imamalmon hálából, a programozni nem tudok nevében :)
  • Nfol
    #27
    EmThor: készítettem a winampos pluginből egy letölthető csomagot, de nem sikerült még elérhetővé tennem. Úgy néz ki, leghamarabb péntek este környékén lesz rá módom ... Addig stay tuned!
  • Nfol
    #26
    Kicsit megkésve, de ideértem. :)

    amse kérdéseire a válaszok:

    1. Háttérképet sajnos csak azon a két módon lehet váltani, amire már magad is rájöttél.

    2. A programok tálcagombjai mindig kitöltik az üres helyet, kivéve ha csak az ikonjuk megjelenését engedélyezed a tálcán.

    3. Az eredeti rendszermenüt természetesen elő lehet hozni, úgy emlékszem, hogy a leírás negyedik részében írtam erről is. CTRL+jobbklikk a tálcán, Configuration, Tasks, System menu pont.

    4. A StyleXP-hez készült Visual Style-okat gond nélkül lehet használni a bbLeannel, természetesen csak az ablakok kinézete fog megváltozni tőle. A használatukhoz meg kell csinálni az uxtheme.dll cseréjét, de állítólag van erre már hivatalos Microsoftos program is. Utána működni fognak a VS-ek remekül, főleg ha a pluginok között kikapcsolod a bbLeanSkin-t.

    5. Nekem is futnak ilyen update-elő programok az értesítési területen (pl. PopTray, Kerio tűzfal...), de eddig nem találkoztam olyan hibával, hogy nem működött volna megfelelően a kijelzésük. És fél év alatt egyetlen egyszer sem fordult elő olyan, hogy valamelyik ikon ne látszott volna. Ettől még lehet...

    Próbálok majd itt is jelen lenni gyakran, írjátok a kérdéseket bátran, Nfol bácsi, EmThor bácsi és társai válaszolnak mindenre. (Na jó, nem mindenre. :)
  • EmThor
    #25
    katt
  • ScOrpY
    #24
    honnan tölthetek le skineket ahol meg is vannak adva hogy hogy néznek ki
    (pl amikor deviantarton böngészel viusual stylok kozott és amelyik teccik leszeded)
  • EmThor
    #23
    jobbra fenn!

    alap a skinező rész + a tálca , erre jött rá nálam a rendszermonitor kijelzés, igen netet is kijelzni, amit csak akarsz, vinyót, ramot procit...

    előtte konfabulatort használtam, megette gépem, samurizéhez meg túl hülye voltam...

    felrakod örülsz... az idő nagy részét a pimpolás fogja elvenni úgyis, szal no para
  • agyhalál
    #22
    Eddig kétszer estem neki Nfol leírása(i) alapján, de kissé idegenkedtem tőle, valamint időnek is hijján voltam. Ezért nem jutottam vele sokáig sajnos. Pedig érdemes lenne, mert akármikor meglátok egy bbLean-nel készűlt szebb asztalt, mindig irigykedek a tulajdonosaikra.
    Azért ez a topik is megy a kedvencek közé és ha időm engedi megpróbálkozok vele ismét.
  • Thanatos
    #21
    csini, gondolom támogatja netkapcsolat aktuális sebességének kijelzését is (vagyis hogy pl menyivel tölt aze mber na, má foglamazni se tok :P)
    és ezeket kézzel kell bebuherálni vagy vannak hozzá külön pluginek , emg hasonlok?
  • EmThor
    #20
    9 - 10 mega ramot eszik össz - vissz ebben benne van a skinezés, a rendszermonitorozó cucc + óra + naptár + hangerőállító + 4 asztal kezelés, stb...

  • Amse
    #19
    mintha nem tudnánk róla...
    képzeld vannak ott olyan emberek amik windows blindet vagy style xp-t használnak és szerintem őket marhára nem érdekellné ez a téma úgyhogy ott nem fért ez el, de kösz, hogy benéztél ;)
  • Imrusssss
    #18
    Van már ilyen link amiről erről is beszélnek:Hogy néz ki az asztalod?