10
Keverő Program.
  • DJ RX7
    #1
    Halihó.Esetleg tudtok mondani olyansmi programot amikor, egy zenélből ki tudom venni a beszéded a gitárt a basszust stb.Sajnos a Googleban nem tudtam hogy rákeressni.Nagyon szükségem lenne rá.
    Please Help.
    A topicot lécci ne töröljétek.
  • Dichter
    #2
    Sávonként nem tudod leszedni, max egy hangtartományt. De az valószínűleg bele fog vágni más hangszerekbe is. Egyébként van már pár hasonló topik.
  • Shadow_THH
    #3
    van kismillió ilyen topik, és ilyet nem lehet csinálni. Olyan sincs ami pl mid-dé alakit wav vagy mp3 formátumu fileokat.

    Rohadt sok munkával viszont el tudod nyomni a hangszerek jórészét pl egy kivételével, de az az egy is torzulni fog. Ha csak a zene kell akkor tölts le egy midet
  • DJ RX7
    #4
    Kár.
  • Dj Faustus #5
    Az éneket esetleg, de nem 100%-osan tökéletes megoldás. Ki kell vonni egymásból a bal és a jobb csatornát. De erről bővebben már foglalkoztunk - lásd például: itt, vagy itt.

    Mivel a számítógép nem képes különválasztani a különböző hangszerek hangszineit (nem tud különbséget tenni köztük, ha egyszerre szólalnak meg, ugyanis nem ismeri őket), ezért a sávokra bontás nem oldható meg. E miatt nem lehetséges az MP3->MIDI konverzió (tudom, léteznek rá programok, de egyik sem ad minden esetben tökéletes eredményt) sem.
  • Döglött Kacsa
    #6
    Lehet mp3-ból midit késziteni! Miért állítasz ilyet hogy nem lehet?
  • Derapo
    #7
    Bezony van ilyen Gugli a barátod:)mp3 to midi converter
  • Dj Faustus #8
    Vannak ilyen programok (a legnagyobb dinamikájú csúcsokat keresik általában a hang frekvenciagörbéjén), de nem sok eredményt sikerült elérnem ezekkel a "csodaprogramokkal"...
  • Gáborhacker
    #9
    Sziasztok Robi vagyok!
    Azt szeretném kérdezni hogy vettem 1 Behringer dx 626-os keverőt
    és rá szeretném kötni a gépemre .. a hangkártyám 7.1
    hogy tudnám megoldani hogy működjön? kérlek segitsetek
    nagyon hálás lennék!! [email protected]
  • Dj Faustus #10
    Az adott eszközön asszimetrikus RCA csatlakozós vonalbemenetek vannak.
    Vagyis neked 3,5 mm-es (kis) jack-RCA átalakító kábelekre lesz szükséged.
    A hangkártya asszimetrikus sztereó jack vonalkimeneteit kell összekötni az eszköz asszimetrikus RCA vonalbemeneteivel.

    A hangkártya beállítóprogramjában be kell állítani, hogy az összes portot kimenetként használja. Az adott szoftverben meg be kell állítani, hogy az adott portokat mire használja.

    E-mail címedet meg ne tedd publikussá, hasak nem a spamgyüjtés a célod.