29
Экспедиция-Трофи: Мурманск-Владивосток - Megjelenés: 2006. február
  • M@TriX
    #1



  • M@TriX
    #2
    hmmm, már februárban érkezik a semmiből előkerült orosz fejlesztés... nem is olyan rossz...

    "Újabb fejlesztés tűnt fel a keleti horizonton. Az orosz Symphony Games fejlesztésére derült fény. A játék címe Экспедиция-Трофи: Мурманск-Владивосток, de inkább nevezzük Expedition Trophy: Murmansk-Vladivostok-nak. Típusát tekintve autós szimulátor lesz, és a címe sokmindent elárul. Egy hosszú versenynek lehetünk részesei, aminek Expedition Trophy lesz a neve. A verseny hossza több, mint 16.000 km és Oroszország (úttalan-)utain kell helyt állnunk. Az első helyezett 10 kg tömör arany tulajdonosa lehet...." Játékok.hu
  • lac coo
    #3
    Ez szerintem Crome motor , ami elég szép mint láttuk XPand Rally-ban !!!
    A törés máig a legjobb a piacon....
  • JohnnySmith
    #4
    " Az első helyezett 10 kg tömör arany tulajdonosa lehet" ????? Micsi? :D
  • Truck Driver001
    #5
    az oroszok megint alkotak,ezis elég fasza gémnek tűnik,csak nehogy az legyen mint a Rig'n'Roll-nál wagy az LRC-nél,hogy 2év mulva jácchatunk vele:D
  • M@TriX
    #6
    "Ott van a lengyel Techland neve, akik ügye az Xpand Rally-t is gyártották. A játék infó között nincs benne, de valószínű a grafikai motort liszenszelték a srácoktól, vagy részt engedtek a fejlesztésbe."
  • M@TriX
    #7
    jah a lényeget nem idéztem :)
    "Továbbá örömmel fordítom az orosz oldal lap alján található kis mondatrészt, "Выпуск игры запланирован на конец февраля 2006" miszerint a játék idén, február(!) végén érkezik. Szóval itt van az ajtó előtt."
  • lac coo
    #8
    :DDDD

    16 000 km ? Az jó lesz, már csak úgy végig autózni is :DDDDD
    Nem olvastam cikket de rögtön láttam a Crome motort:DDD
    Az mondjuk sokkal szebb mint ezeken a képeken :DDDD
  • M@TriX
    #9
    hát ja, bár az első kép azért fincsi, jah, ha elfelejtettem volna, a videót ne felejtsétek el megnézni, az is van ;)
  • Tomo15
    #10
    A video alapján elég jó lesz!
  • Shodan
    #11
    Hol?
  • M@TriX
    #12
    be creative :)
    hivatalos honlap, meg lentebb a hírforrás megadva, mi kell még? :)
  • DEXTER92
    #13
    Orosz fejlesztés.. hmm.. a 18 WoS sorozaton kívül nem is nagyon ismerek mást
  • Glpetyus
    #14
    Fú de király,nagyon várom.
    Videó is fasza.
  • zolo
    #15
    Jónak ígérkezik a játék.Arról van infó hogy angolul is kijön??
    Már nagyon váárom.
  • Szabi84
    #16
    Stalker, Heroes 5, Rig n roll, meg ez is! Mindegyik kurvajó de még egyik sem jött ki!
  • zolo
    #17
    Lehet el vagy tévedve mert a Heroes-t az ubi(francia) csinálja.Viszont ezeken kívűl még van rengeteg ki nem adott játék.
    Amit meg időben kiadtak(mert ilyen is volt)lásd Boiling Point az meg iszonyatos bughalmaz lett.
    Bocs az OFF-ért.
    ON
  • Szabi84
    #18
    A Heroest az orosz Nival cég fejleszti az Ubi meg pénzeli! A többi mondanivalóddal egyetértek! Ez a játék pedig nagyon hangulatosnak igérkezik!
  • zolo
    #19
    Akkor sorry hogy hülyeséget mondtam.
  • leslieboy
    #20
    Nem vág ide a kérdésem, csak annyiban, hogy terepjáró:D..Szóval tud valaki egy jó terepjárós gamet a screamer 4x4en kívül?Vagy csak az az egy van???:S
  • bld
    #21
    volt még egy 4x4 evolution vagy vmi ilyesmi
    tuningolni is lehetett benne de már elég régi...
  • leslieboy
    #22
    thx utánnanézek! Ezek szerint tényleg jó, ha már jön egy klassz terepjárós game, mint ez! Remélem lesz olyan jó, mint a screamer 4x4!
  • bld
    #23
    hát meglátod:)
    elég érdekes:)
  • Bercy #24
    1nsane.
    a magyar Invictus fejlesztette, es szerintem idaig a legjobb terepjaros jatek.
    a grafikaja mai szemmel biztos elavult de a fizika es a valtozatos jarmuvek(mezei jeep-tol a 8 tengelyu monstrumokig) zsenialisak.
  • bld
    #25
    na az is jó
  • leslieboy
    #26
    Thx,jónak tűnik!Csak persze idő,míg leszedem korlátozott nettel torrentről!:D
  • Bercy #27
    hmm, ha telleg februarban erkezik akkor ma vagy holnap kint kene hogy legyen.
  • Tomo15
    #28
    A HSW-t nézzétek meg, mert kijött pár új kép és egy video.
  • Bercy #29
    egész klassz a videó. csak jelenne már meg(lehetőleg angolul is).