16212
Battlefield 2142
  • HunnernesKonge
    #968
    De azon nics is ablak
  • Kovács legény
    #967
    ugy gondoltam hogy érdekes hogy a 4évvel ezelötti kibaszott jó játékot mintha elfelejtették volna hogy létezik egyáltalán pl. egy apróság hogy kiment a fejükből hogy léteznek az angol abc-n kivül is betük... ,a 42 a mindenféle rangosgeci,pluszhülyeségmegvásárlós,atomunlockok nélkül toppon volt 3-4 évig és még mindig van ladder CB-n. Nemhittem volna hogy fontosabb lesz a gyors meggazdagodás nekik ,ahelyett hogy hosszutávra gondolkoznának, mert a bf2 csak a modok miatt lesz fent a gépemen ,és sok más embernek is:(
  • Thanatos
    #966
    amugy a Szabadsághid-ra állitólag könnyű felmászni..., csak ha valaki esetleg..., izé...
  • Thanatos
    #965
    izé, emiatt lecsukhatnak gyilkosságért??? :DDDD ha nem akkor sok szerencsét neki, én drukkolok :)
  • q2w3
    #964
    50Mb és lejön a BF 2142
  • q2w3
    #963
  • q2w3
    #962
    "De" ;);)
  • TDC Geronimo
    #961
    Bazz ne mondj ilyet, mert azok alapján amiket itt ír kinézem, hogy megteszi :D
    Ugye nem vennéd a lelkedre?
  • Mester01
    #960
    :DDDDDD
  • TS Zolly
    #959
    Ööööö ..... izééé, ök csinálták???? Ugy tom, a bf2-öt a trauma studios emberek nagyrésze csinyáta, a dice-böl csak hozzá csaptak pár embert, mikor a dice megvette öket. Szal nem sok közük volt még a bf42 fejlesztésbe. Bár lehet, rosszul tom.
  • q2w3
    #958
    hát az én időm még nem jött el
  • Thanatos
    #957
    ki kell ugranod az ablakon a menyből az angyalt énekelve...
  • q2w3
    #956
    Mit kéne csinálnom, hogy lehessen code-om?
  • q2w3
    #955
    Mit kéne csinálnom, hogy lehessen code-om?
  • Paranoia
    #954
    azmár nekemis,csak nem érsz vele semmit
    remélem naponta jönnek majd a bhuzi newsletter-ek
  • q2w3
    #953
    Sikerült valahogy regelnem .
  • q2w3
    #952
    ezen az oldalon: itt
  • Sawyer 01
    #951
    Nincsen nekem semmi, cska röhögtem hogy milyen hülyén fordít az a szar :D
  • haxoror
    #950
    Attól hogy van gamespy accountod még nem leszel fileplanet subscriber
  • Sawyer 01
    #949
    Az ön gépével van a gond.
  • q2w3
    #948
    én nem látom
  • Sawyer 01
    #947
    A linken amit m3st3r adott.
  • q2w3
    #946
    ez hol van?
  • Sawyer 01
    #945
    Click here to create a GameSpy ID account! - Kattanás itt hoz létre egy GameSpy ID számlát!



    LOOOOOOOOOL. :D
  • Mester01
    #944
    Én sem de találkoztam egy 1 [DICE] játékosal mondtam is magamban ne játszál kötsög hanem a bugokat javitsátok inkább.....
  • Mester01
    #943
  • Thanatos
    #942
  • Thanatos
    #941
    valahol?? :P

    amugy én spec egy magyart nemláttam még, ugynézki összes maygar utálja bf2142-t :D
  • q2w3
    #940
    egyébként itt egy ingyenes fordító csak próbára egész mondatokat lehet vele lefordítani: ITT
  • q2w3
    #939
    és itt mit csináljak azt írja(miután beírtam a kodot), hogy írjam be a béta hitelesítő kulcsát(amit pont, hogy kéne).
  • Mester01
    #938
    Aztán valamilyen magyar játékosal találkozni akarok este az egyik BF2142 serveren! :)
  • Mester01
    #937
    aki leakarja tölteni a gamét itt vanak a linkek + CD key
    LINK 1
    LINK 2
    LINK 3
    LINK 4
    CD kulcs igénylése pedig ITT!
  • TDC Geronimo
    #936
    Jó, akkor vmi vidéki szarnak :D
  • Thanatos
    #935
    pont az ubi? aki egymás után nyirta ki a rainbow six és a ghost recon sorozatot? naneeee... :P csömörből vödörbe,, vagy vödöből gödörbe? vagy csömörből gödörbe? vagy hogy is van ez? :D
  • Thanatos
    #934
    izé, isten nincs, pont....
  • Kovács legény
    #933
    márcsak a modfejlesztőkben bizhatunk, legalább ők élvezetből csinálják a dolgukat és nem arra halytanak hogy lebutitsák a játékot 10éves vérpistike szintre akinek nemmellesleg apuci megvesz minden bizbaszt hogy atomprotonágyukkal mehessen. ha ez a "Nyugat" akkor én nemkérek belőle!
    Elég szardolog hogy mitcsináltak a BF szériából, mintha elfelejtették volna hogy ők csinálták a BF42-t is
  • TDC Geronimo
    #932
    Helyette átvehetné a BF szériát az Ubi mondjuk, várnánk 2 évet és kiadnának egy olyan bf-et, ami méltó folytatása lenne a sorozatnak
  • TS Zolly
    #931
    Mert te nem szoktál baromságokat irni????
  • TS Zolly
    #930
    Az a baj, ilyen köcsög gémekre pazarolják magukat, helyette kiadhatnának egy normális bf2-es pöcst. Amugy szánalom az egész.
  • TDC Geronimo
    #929