16212
Battlefield 2142
  • TS Zolly
    #1048
    Pffff, hétvégén ültem végig a lost 2. évadját szinkronosan.
  • Thanatos
    #1047
    nem :D ez anno valahogy emgaradt bennem de csak a cime, a történet csak nagyon halványan :PPP amugy tv-t alig nézek, ha néznék is sorozatot akkor max már aztis ugy hogy netről elszedem összes részt, de szerencsére nem élek vele :P
  • kBagyula #1046
    Csak nem sorozatfüggő vagy?
  • Paranoia
    #1045
    "Kiderült továbbá, hogy a többjátékos FPS megjelenése előtt (október 19.), körülbelül 10 nappal korábban letölthető lesz a kipróbálható verzió."
  • Thanatos
    #1044
    2063-ban, akkor lessz itt űrháború...
  • recon12
    #1043
    ez a játék mikor jelenik meg vagy mikor jelent meg és nálunk kb. mikor lesz kapható??
  • kukac7
    #1042
    nem veszitetek sokat a betaval.
    egy kalap szamoca.
    ugyan olyan, mint a bf2: bughalmaz es eromu kell neki.
    nah majd az et:qw odaver neki.
  • Zs0lt1
    #1041
    ennek mi köze van a topikhoz? :P
  • koikoi
    #1040
    http://www.metacafe.com/watch/120030/going_300mph/


  • JohnnySmith
    #1039
    Látom megy a topik:) Valakit már foglalkoztatott a FAQ elkészítésének 5lete az nyugodtan elkészíteheti :)
  • Fenrir
    #1038
  • Mester01
    #1037
    :DDDD Jo volt tesó!! :DDDD
  • Thanatos
    #1036
    te okos ember lehetsz..., najó csak vicceltem...
  • oniel
    #1035
    és te hány orát ülsz itt a gép előtt feleslegesen??
    nincs jobb dolgod???
    mond neked nincs családod,hogy ennyire ráérsz???
  • oniel
    #1034
    na láttom már schrank nél, szereztél egy piros pontot!
    akkor te sem tudod!!!
    csak vigyázzál!!!! ne hogy polcra kerüljél te is , mint schrank barátod!!!!:)
  • schrank
    #1033
    hány gigát töltött le feleslegesen ez az agyas
  • Thanatos
    #1032
    összekeversz valakivel..., se szakállam nincs se piros ruhám..., és még a becenevem se miki...
  • schrank
    #1031
  • oniel
    #1030
    hát nagyon!
    te tudsz segiteni ebben!
  • Thanatos
    #1029
    és meglepődtél nagyon?
  • oniel
    #1028
    na letöltöttem!
    nekem is aktiválási kodot kér.
  • oniel
    #1027
    n order to install and play Battlefield 2142, your system must meet or exceed the following minimum system requirements.

    Operating System: Windows XP with latest service pack installed DirectX 9.0c February 2006 edition (included)
    CPU: 1.7 Ghz
    RAM: 512 Mb
    Video Card: 128Mb DirectX compliant video card, Pixel shader 2.0 and above.
    Hard Drive space: 1.8Gb of space is required to install the game
    Internet connection: 128kbit Cable/DSL connection

    In order to play the game at the recommended resolution, detail and performance levels, your computer should match or exceed the following specifications:

    Operating System: Windows XP with latest service pack installed DirectX 9.0c February 2006 edition (included)
    CPU: 3.0 Ghz
    RAM: 1.5 Gb
    Video Card: 256Mb DirectX compliant video card, Pixel shader 2.0 and above.
    Hard Drive space: 1.8Gb of space is required to install the game
    Internet connection: 512Mb Cable/DSL connection
  • oniel
    #1026
    http://battlefield.ea.com/battlefield/bf2142/veteran.aspx


    de ez a veteran program se rossz!
  • oniel
    #1025
    http://battlefield2142.ea.com/battlefield/bf2142/eu_vehicles.aspx
  • schrank
    #1024
    de azt mondta a JEAN hogy neki jobban lehúzta a gépét mint a bf2 és ha én ezzel a konfiggal max a felbontást tudnám visszavenni 800*600-ra amit lehet kikapcsoltam meg le LOw-oztam nnna persze az fps az kkkkkellll
  • Lacc
    #1023
    Ha a BF2 ment, akkor ez is fog, mert ugyanaz.
  • schrank
    #1022
    mikora ígérték a demót ?
    és egy 2800+-os 1GBRAM 9600VGA-val van rá esély hogy eldöcög ?
  • Paranoia
    #1021
    tya

    nyomják
  • oniel
    #1020
    Battlefield_2142_FP_Tuning_Beta_client2.exe

    ezzen nyomjátok most???
  • oniel
    #1019
    van már rendes demo??

    vagy ti min játszotok???mert én eddig csak videokat nézztem eddig
  • Thanatos
    #1018
    pl :DDDD
  • Mester01
    #1017
    hát erre vanak jo kis fegyverek.. pl a TITAN!! :D
    Ma csinaltam azt hogy beültem a TITAN vedelmi fegyvereiben és azok közül van 4db ágyu ami a földi egységeket löni.. meg van 2db légvédelmi gépagyu aval meg lehet loni a legiszalitokat.. 1perc alat 12frag! :)))
  • Paranoia
    #1016
    remélem a kommenteket is látod alatta
  • kukac7
    #1015
    guglizzatok emberek a kliensert!
  • oniel
    #1014
    Egyébként meg a jövö csak akkor jön el ha már nem billentyüzettel, egérrel ,meg joystikkal fogunk wart játszani!!!
  • oniel
    #1013
    Én biztos vagyok benne,hogy lesznek olyan csapatok ,akik megtalálják majd a modját annak ,hogy ne lehessen olyan könnyen befoglalni a titánt!!!
    és itt csapatneveket is tunék mondani a régi bf2 ből.
  • oniel
    #1012
    hello mindenkinek!!!

    szerintem majd az emberek a játékosok keltik majd "életre" ezt a játékot.
    a kisebb trükkök praktikák stb.(pld. c4 est pakolva a jeep re és kipattanva a tank közelében felrobbantva!)
    a játékosokat mindig a saját leleményességük és ügyességük miatt játszottak egy játékot,persze ez majd függ a játékban lévő kijátszhatóságban és a lehetőségekben.
    egy játék akkor lesz élvezhető ha meglesz majd a feelingje.

    ha valakinek valami nem tetszik (pld. a c4 ess el való robbantgatása bf2 -ben)az azért van mert nem tudja jól alkalmazni a szituáció és a kellékek adta lehetőségeket.
    egy war -ban mindig az győz aki hamarabb kiismeri magát az új terepen!
    az régi bf2 es rajongó ugyanúgy itt lesz mint egy új,mert kell a kihívás, a megméretés az már más tészta ,hogy van egy elvárási szint!!
    de az EA és a DICE nagyon jól tudja hogy a war mindenkinek a vérében van,és teljesen mindegy hogy mk47 est vagy lézert adnak a kezébe,mind a kettőt jól fogja tudni kezelni!


  • Lacc
    #1011
    És az mi lesz? Battlefield i.e. 2142?
  • Thanatos
    #1010
    mivel az enginehez szvsz hozzá se értek ezért ez nem meglepő :/ majd talán a köv alkalommal :D
  • Lacc
    #1009
    Nem rossz annyira ez a 2142, el lehet vele majd lenni. Persze annyi bug van benne, mint a szemét, és van egy olyan érzésem, hogy ez a béta után sem fog változni.

    Leginkább az bántja a szemem, hogy még mindig nem bírtak normális fizikát rakni abba a rühes enginebe, amit már a legelső rész óta csak toldoznak-foldoznak. De hál' istennek az anyahajón megint csúszkálnunk kell, és néha megöl a dzsip ha nem stabilan áll és hozzáérek.