2292
  • Sland
    #1
    Jövőre jön a Fűrész 3
    2005. november 8. 19:04, Kedd - Ötvös Tibor

    A 2004-es Fűrész megjelenése pillanatában kultfilmmé avanzsált. A minimális költségvetés ellenére az év egyik legjövedelmezőbb alkotása lett.

    Amerikában alig két hete mutatták be a folytatást, a "találó" Fűrész 2 címen. A film 4 millió dollárból készült, de már most 60 millió feletti bevételnél tart. Ekkora sikert persze nem lehet parlagon hagyni, így nem meglepő a bejelentés: jövőre lesz Fűrész 3. Gregg Hoffman, az immáron tilógiává bővülő sorozat producere az egyik rajongói honlapon jelentette be a harmadik részt.




    "Először is szeretném megköszönni a támogatást" - kezdte Hoffmann. "A Fűrész 2 nyitóhétvégéje minden elképzelésünket felülmúlta és ezt csak nektek köszönhetjük. És most bejelentenék pár dolgot:
    1. Nyugalom! Csak most fejeztük be a második részt, de igen: lesz harmadik is. És minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy ne k
    juk el.
    2. Még nincs leszerződtetett szereplőgárda a harmadik részhez!
    3. És rendező sincs!
    4. Nem S3W lesz a címe."

    Szóval Gregg elég kevés dolgot tett közzé, de a lényeg, hogy hamarosan ismét borzonghatunk kedvenc thrillerünk újabb részén. Addig pedig futás a moziba megnézni a második részt!

    Forrás: SG
  • bigfoot
    #2
    kíváncsi leszek befejező rész lesz e
  • Sland
    #3
    IMDb honlapján az infók
  • desigo
    #4
    Remélem,hogy nem kell sokáig várni rá...
  • Sephi
    #5
    Egyeik xopas tuti az lesz hogy kiderul hogy nem is beteg az oreg :D
  • Matthew Prosac
    #6
    öreg már meghót nem?
    a csaj viszi tovább az "életmunkát".. ha jól emléxem
  • Dynamic
    #7
    Jigsaw megmurdelt.Nyílvánvaló a film végéből is, hogy Amanda lesz a következő "Jigsaw".
  • bertino
    #8
    mert ? :)
    mikor láttátok, hogy kimult az öreg ? :)
  • CSOCSO
    #9
    a masodik iszonyatosan szar volt... egyszeruen nem tudok olyat mondani amiben megfelelt volna az elvarasnak.. SEMMIBEN.. a hype miatt mindenki megnezte de akkor is egy fosadek 0/10 es film
  • mesor
    #10
    Az első isten!
    Második nagyon rossz, felejthető. Kiváncsi leszek a háromból mi lesz de szerintem sokat nem szabad várni tőle.
  • bertino
    #11
    többség egyáltalán nem így vélekedik róla
  • Dynamic
    #12
    Valószínűleg tartom, hogy az öreg a film végén nem azért ült véres fejjel és csukott szemmel a kocsiban mert aludt.Amanda sem véletlenül mondta, hogy ő fogja folytatni az öreg halála után...
  • bertino
    #13
    mondjuk az öreg elmosolyodott aközben, mikor a kamera szépen lassan távolodott el a kocsitól, meg az addig oké, hogy a csaj mondta... de sztem akkoris benne lesz még a háromban, legalábbis nagyon remélem
  • Marcell
    #14
    Szerintem is gyenge volt a masodik resz. Rókabőr. Foleg a nagyon jo elso utan.
    A haromtol mar nem is varok sokat, de hatha nezheto lesz...
  • Voltan
    #15
    A 2-től én sem voltam elájulva. Nézhető volt, de a csavar a végén nagyon olcsó és szemét húzás volt. A nézőnek esélye sincs kitalálni, nem logikus és semmi hint nincs róla. Ezzel az erővel Donald kacsa is lehetett volna a gyilkos.
  • Tufa
    #16
    Ezt hívják meglepő fordulatnak és ettől érdekes egy film ;)
  • Sné Zsuzsa
    #17
    [egyetért]
  • mesor
    #18
    Ez tényleg meglepő fordulat volt viszont maga a film teljesen üres és unalmas.
    Az elsővel olyan magasra tették a mércét hogy onnan már csak a lejtő maradt!
  • Matthew Prosac
    #19
    nekem a második rész is nagyon tetszett, mert egy pillanatig nem tudtam előre kitalálni hogy most mi van, mi jön, pörgött az egész és tudtak bele ismét egy nagyonjó csavart tenni.
    szerintem...
  • mesor
    #20
    Szerintem nem nagyon pörgött.
    SZVSZ a végét kivéve teljesen kiszámítható volt mi fog történni.
  • bertino
    #21
    ... eléggé lehuztátok már, de ez a harmadik rész topicja, elég volt a sárga földből
  • Dynamic
    #22
    Kíváncsi vagyok, hogy az is szarozná-e a filmet, aki nem látta az első részt, csak a másodikat.Tipikus hülye naivitás, amikor valaki lát egy filmet ami valamiben újszerű és elvárja, hogy a második rész is ugyanolyan újszerű legyen az előző részhez képest, ami már eleve kivitelezhetetlen.Jó lenne felfogni, hogy sosem lesz egy második rész ANNYIRA hatásos mint az első, hiszen már az első rész ismerete miatt adottak a szereplők, a film stílusa, a sztori jellege stb. ami a meglepetés és a hatásosság fokát jelentősen csökkenti.De ettől még lehet egy második/harmadik rész lehet ugyanolyan jó mint az első, csakhát azt ne várjuk el, hogy ugyanúgy letaglózzon.
  • mesor
    #23
    Ezért nem kéne folytatást csinálni!
    Ugyanakkor azt is tudom hogy a pénz nagy úr!
  • bertino
    #24
    mint mondtam a világ többségének nem az a véleménye a második részről, mint itt pár embernek
    szerintem pedig igenis természetes dolog volt, hogy készült folytatás, a többi mindenkinek a saját véleménye, ízlések és pofonok
  • winnie
    #25
    ha ennyien szeretnek egy filmet és van rá lehetőség, akkor érdemes folytatást csinálni. te is csinálnál, ha te lennél döntési helyzetben. ha nem érdekel, akkor nem kell megnézni. ennyi. pofon egyszerű.

    az is tény a reakciókból és az anyagi sikerből, hogy az utóbbi idők egyik legkedveltebb folytatása készült el.
  • mesor
    #26
    Nyugi már!
    Be ne kapjatok azért mert ki mertem nyílvánítani a véleményemet!

    winnie!
    Nem arról van szó hogy nem érdekelt mert nagyon is érdekelt a második rész amikor megjelent de nagyot csalódtam benne és kész!
  • bertino
    #27
    akkor bizony téma lezárva :)
    #21
  • Japep
    #28
    A Fűrész a világ legjobb filme! Ennyi!
    Nekem a második részben csak Amanda nem tetszett, érdekes a feje szegénynek, de egyébként simán van olyan jó mint az első! Főleg az volt ütős, mikor a végén visszatértek az első rész helyszínére!
    Kíváncsi vagyok a folytatásra!
  • bigfoot
    #29
    1et értek!nagyon nagy film!!!mind2 rész!
    remélem a 3. részben is benne lesz a zene a végéről...
  • winnie
    #30
    A Fűrész a világ legjobb filme! Ennyi!

    jó film és neked nagyon tetszett, de szerintem csak azért tartod a világ legjobbjának, mert nem láttad azokat a filmeket, amelyekből a fűrész merített.

    a nagyobb horrorműveltséggel rendelkezők, biztos 100 jobbat is tudnának mondani.
  • REALista
    #31
    Mi ez valami barkács film?
  • desigo
    #32
    Jaja hobbista kertészeknek:)
  • STREEX
    #33
    Az imdb-n eddig csak tobin bell vagyis jigsaw neve van eddig feltüntetve.Ezexerint biztos benne lesz vagyis vagy bégse halt meg, vagy az előzményeket fogja a film elmesélni.
  • Sengag
    #34
    Egyetértek
  • oaken
    #35
    Sorolj fel pár filmet amiből merített?Mert még hasonlót nem igazán láttam!Nem tökéletes, de az utóbbi idők ötlettelen unalmas filmjei között egy üde színfolt volt legalább! A Fűrész 2-ről ez már nem mondható el, jó volt, de nem az igazi!
  • STREEX
    #36
    a hetedik utánzatakén szokták feltüntetni.De stem 100x jobb.
  • akyyy
    #37
    jah, de odfa hogy kerüétek? az elős részben az a hely vmi raktárban van, nem?
    a másodikban meg már annak a háznak a pincéjében.
  • bertino
    #38
    ezen már én is gondolkodtam :) az első részben nem az a ház volt, aminek a pincéjében történt...
  • Mincsi
    #39
    De , az a ház volt...
    Ott volt még Adam maradványa is..
    Vagy tévedek??
  • bertino
    #40
    igen, csak teljesen máshonnan mentek be a házba, mint az egyben...
    ugyanis az egyben egy raktárra mentek be, tisztán látható, mondjuk ettől még lehet uaz a ház