107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Maxtreme
    #13284
    eszembe sincs :D :D
    Asszem próbáltam 1x, de nem jött be :)
    Jó nekem a Mclaren GT :)
  • reaper5687
    #13283
    Nekem azt mondták, hogy csütörtökönként kapnak szoftvereket
    na azért már majd 7főn zaklatom őket, aztán ha nincs végigjárom a számtekboltokat.
  • Eisenhower
    #13282
    max most olvasom hwsw-t nehogy megvedd a saleen-t nem fogsz tudni az uton maradni. én megvettem 3-as tuning rá kis metál festés de bánom hogy megvettem... elég szutyok verda
  • Willi Betz
    #13281
    igen csak enyém magyarul ugázik:D
  • Maxtreme
    #13280
    Egyébként küldtek ám rendsen az ATARI-nak bugreportot, ebben biztos lehetsz. Még a forumuk is tele volt a hibajelzésekkel.
    Az 1 más dolog hogy idő hiányában már szinte semmit nem módosítottak rajt a fejelsztők.
    Azért arra nagyon kíváncsi eszek hogy a multiplayeren javítottak e. (ugyanis a betaban az is pöppet "bibis" volt :) )

    Mindenesetre ha záros határidőn belül jön a játékhoz olyan patch ami javítja a hibák nagy részét, tuti megveszem a gamet :) De így ebben az állapotban nem köll :)
  • autoszimulator
    #13279
    Kicsit updateltem a banner képes slideshowját, majd minden autó bele fog kerülni, ami a játékban van, de most kb felénél kifolyt a szemem, szoval majd folytatom a többivel is :)
  • Eisenhower
    #13278
    de van ennek a topiknak egy TDU-OFF, SPAM topikja is.... szvsz

    meg szerintem a hibákat nem ide hanem az atari forumára kellene írni, hogy okosodjanak a fejlesztők hogy miylen hibák fordulnak elő a játékban, ide hiába írja le attol ne mlesz job ba játék max a hozzászolásokat gyarapítja.
  • LeonSilver
    #13277
    Ez egy fórum ahol mindenki szabadon elmondhatja a véleményét.
    szvsz
  • Maxtreme
    #13276
    Az is hogy azt mondja hogy "at the next corner turn left, és jobbra mutat a nyíl? :D :D
  • Eisenhower
    #13275
    na jó de ha a so k10 éves aki idejön mindegyi kaz nfs-hez hasonlítja. a sok ostoba ^.^
  • Maxtreme
    #13274
    Mondjuk az enefessel ezt a játékot vétek hasonlítgatni.
    Egymagában többet ér mint az összes nfs együtt :p
  • mikuc
    #13273
    Eredeti játékom van!
  • Willi Betz
    #13272
    "4. GPS bug. Néha teljesen rossz útvonalakat ad meg, ráadásul az irányokkal sincs tisztába"
    Erre a válaszom: nekem van gps navi rendszerem és hidd el az is néha elvezet a picsába.Tehát ez valóságos.
  • Maxtreme
    #13271
    np
  • Eisenhower
    #13270
    bocs max elsősorban nem rád értettem hanem a sok lámára. még1x sorry ^.^
  • Soneji
    #13269
    ahogy mondod. szartak rá.
  • Eisenhower
    #13268
    ott ahol a nissant és a lexust lehet tuningolni :)
  • Maxtreme
    #13267
    Figyelj Te elolvastad az előző postot rendesen? Kérték hogy fejtsem ki hogy milyen hibákra gondolok. Nameg az ezt megelőző hozzászólásomban épp azt írtam hogy a hibáitól függetlenül NAGYON TETSZIK.
    Bírom az ilyen embereket.. Ha már valaki leírja kúltúrált hangnemben a vélményét, , már leugatják.
    Ezek vagyunk mi Magyarok ^^
  • Eisenhower
    #13266
    sztem aki azt mondja hogy szar a játék próbálja ugy nézni hogy mondjuk hasonlítsa ahhoz a játékhoz amihez az emberek 90%-a szokta nfs-hez. itt van egy baszott nagy szigethatalmas bejárható terület, rengeteg autó multiplayer mód hatalmas feeling stb. azért az nfsbe meg sokkal kisebb bejárható terület nagyobb a megkötöttség stb. sztem ekkora területet hibátlanul megcsinálni nem biztos hogy bármelyik fejlesztő csapatnak sikerülne. sőt tuti nem. de még1x mondom akinek nem tetszik lovagoljon át másik topikba. majd ha lesz patch és javul a játék akkor jöjjön vissza, de ne azzal legyen már tele a topik hogy hu de szar ez a játék meg milyen bugos. nem ide kellett volna írni hanem anno a beta tesztnél küldeni a bugreportot az atarinak.... persze mindenki csak játszott vele mint a nemnormális és le se mszarta (tisztelet a kivétel) az meg hogy jajj minek küldjek nekik ugyse foglalkoznak vele vagy már ugy se javítják ki a megjelenésig. az lehet hogy nem került bele egy javítás sem, de később a patch-ekhez nagyon is jól jöhet a fejlesztőknek.... na megint sokat írok :S mentem is vissza megcsinálom ujra az 1 millios versenyt ^.^
  • AdaKiller
    #13265
    kawát hol lehet tuningolni? pedig keresem már egy ideje:S
  • Eisenhower
    #13264
    köszönjük a hsz-t de mitn már oly sokszor leírták ha nem tetszik nem kel lvele játszani. nem tudom miért kel ljönni a játék topikjába és fikázni. ha nem tetszik nézz másik játék után. halkan jegyzem meg azért még így is simán jobb mint a fos nfs... és azt sem tudni mi áll a háttérben atarit ismerve ugy votl vele hogy minél hamarabb ki kell adni a játékot javítás meg lesz majd később. eden studios nem hiszem hogyha rajta mulik így adja ki a kezéből lásd nfs porsche...
  • Maxtreme
    #13263
    Mind1.. én nem akarok vitázni, csupán leírtam a tapasztalataim.
  • buldozer99
    #13262
    nem:D
  • Adam II
    #13261
    Hmm nem kizárt ,hogy majd én is találkozok velük. Remélem hamarosan jön patch.
  • Maxtreme
    #13260
    Szerencsés ember vagy :)
    Pedig ezek 1ik sem egyedi bugok. Az ATARI foruma is tele van velük..Sőőt még cifrábakkal.
  • bertino
    #13259
    hát ez is egy marha érdekes probléma lehet, mert nálam miota fent van a game ilyet nem tapasztaltam... csak ha szembe mentem valamelyikkel, egyértelműen letérnek az utrol...
  • Maxtreme
    #13258
    Igen igen :)
    Sőőt..akár hiszitek, akár nem, ma a milliós küldetés közben a szó szoros értelemben úgy elém esett fentről (!!!!) egy autó, hogy nem is volt forgalom azon a területen..tehát senki nem mehetett neki, és röptethette meg :)
  • Adam II
    #13257
    Nekem ebből eddig egyik sem jelentekezett pedig már 4 napja játszok vele és egész sokat. Nekem csak az a gond ,hogyha gyorsan megyek megakad amikor betölti az új pályarészt. Az AI nálam még sose ment fának csak ha az ellenkező sávba mentem és kitért előlem.
  • manutdzoli
    #13256
    Alig várom hogy megjelenjen a játék és szaladok a boltba!!!
  • autoszimulator
    #13255
    Meg a rendőrök satufékei sávváltás előtt
  • Maxtreme
    #13254
    Ez tény, de ez a dolog most nem erről szól :D
  • Maxtreme
    #13253
    Hogy mi? Csak annyi hogy sok esetben direkt rád rántják a kormányt, ill tök egyenes úton is képesek fának menni. satöbbi..
  • Maxtreme
    #13252
    Rendben, igyexek olyanokat írni amnik nem csak nálam fordultak elő:ű

    1. Hangproblémák. Ezt 2 csoportra oszhatjuk:
    - A játék valamiért alpból túlságosan durva mélyeket produkál, nagyon zavaró. Ha leveszem, akkor meg a rádió szól szarul.
    - Random elmegy a hang.
    2. Textúraproblémák. 10 indításból minimum 6x villognak a textúrák (ilyenkor csak az alt+tab segít)
    3. Beta állapot engine. No comment..akadások, etc.
    4. GPS bug. Néha teljesen rossz útvonalakat ad meg, ráadásul az irányokkal sincs tisztába
    5.Némely autóknak nem, illetve rosszul mér a kilóméter órája.
    6.Random fagyások. Ez van akinél save után jelentkezik (kimerevedik a kép) van akinél pedig restartolja az egész gépet.
    7. Volt akinél (3 ember) teljes mértékig elbaxódott a mentés. Be is kopiztam ide anno.
    8. Láthatatlan falak. Nem 1x fordult elő hogy tök egyenes úton beleütköztem a "semmibe"
    9. 1-2 küldetés bugos. Ma délelőtt csont nélkül leszállítottam a Mercedes Benz 300SL-t, és 90k helyett csak 82k ponntot adott. Holott a a cél előtt 2cm-re még 90000 volt.
    10. Balfax AI.

    etc.. Most hirtelen ennyi fejből :)
  • Eisenhower
    #13251
    ha nem eredeti a játékod akkor próbálkozhatsz is még egy jó darabig...
  • Eisenhower
    #13250
    magyarországon sincs rengeteg ember tisztában a kresz szabályaival....
  • mikuc
    #13249
    Én mér órák óta probálok online csatlakozni de mindig kiirja hogy nincs kapcsolat a szerverrel.
    Valakinek valami ötlete!!
  • I.C.ram
    #13248
    Általában lehúzódnak, ha látják, hogy jössz mint az állat. Szerintem direkt jön be eléd egy két autó. Valóságban is kőkeményen bejönnek eléd a suzukisok. Szerintem móka, mert így sokkal parásabb az egész :)
  • Tufa
    #13247
    autópályán hiába villogtatnád le őket, nem húzódnak le, 300nál bejönnek eléd. nekem ez a két problémám van az ai-val.
  • Adam II
    #13246
    Mi a gond a forgalommal? Megállnak a stopvonalnál indexelnek. Szerintem sokkal jobb az NFS forgalmánál.
  • Redokee
    #13245
    milyen hibákra gondolsz lécci fejtsd ki!!!