107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Eisenhower
    #13324
    régi autokba :D
  • Soneji
    #13323
    ingatlanba ofkorsz
  • rvn
    #13322
    Üdv! A lóvéd a közepe felé mibe ériu meg befektetni házba vagy kocsiba?
  • Eisenhower
    #13321
    semmi gond, én se eredetivel nyomom nyugi majd jövő héten :) de akkor is szivesen ujra fogom kezdeni elejéröl
  • rotator
    #13320
    Basszus, nagyon külditek, totál le fogok maradni azzal, hogy várok az eredetire, na meg egyébként is igencsak "lassú víz partot mos elven" tolom a game-eket, néha évekig tart végigjátszanom egyet (pozitívum, hogy a végére már jobban futnak, mint azt a fejlesztők legmerészebb álmukban is elképzelték volna). :)
  • Eisenhower
    #13319
    na 49:19:59 lett az időm az 1 millios versenyen megint javítottam
  • gabi89
    #13318
    Még nem
  • zoolee
    #13317
    Uffe.....
    Már megjelent a game hun ban?????
  • Eisenhower
    #13316
    még jó hogy én is megnéztem a taburini-s agusta vagy mi 3-as tuningal többet megy mitn a kawa. asszem megyek is az 1 millás versenyre megint, hátha megjavítom az időmet.
  • Sland
    #13315
    Ok, megvan!
  • Eisenhower
    #13314
    wacko's site
  • Sland
    #13313
    Linkeld megint plz :P
  • Eisenhower
    #13312
    sland azt a kis fan site-ot amit linkeltem azt nem rakod bele? :) van pár leírás képekkel stb...
  • Sland
    #13311
    FAQ-ba írjak még valamit? (Most van időm... :P)
  • Soneji
    #13310
    arra gondoltál. éppen csak nem azt mondtad.
  • mikuc
    #13309
    Valaki tudna abban segiteni hogy router mögül játszanék online de nem találja a szervereket és hogy milyen portokat kell a játéknak kinyitni.
    Ami a doksiban van azt megcsináltam de semmi.

    Köszi
  • hykao #13308
    Ácsorgással az úton sem megy lejjebb, csak ha haladsz.
  • jamesbond691
    #13307
    Köszi a választ! (---> neked is #13305) Sry h nem néztem bele!!!
  • Eisenhower
    #13306
    először is jó forumozó lévén vissza is olvashatnál vagy elolvashatnád a F.A.Q.-ot de mivel lusta vagy mint sokan mások nyomj egy alt+esc -et majd lépj vissza a gameba ^.^
  • reaper4
    #13305
    2x alt+tab vagy állíts a graf beállításon és vissza (pl.:aa vagy felbontás)
  • 3P
    #13304
    Úgy vettem észre, hogy most ez a trükk nem megy, vagy csak keveset vártam a mező közepén. A lényeg, hogy amíg ott voltam nem ment lejebb a körözési rátám.
  • kemszi2
    #13303
    azt is próbáltam....sajnos sztem ezt a ,,hibát"kijavították
  • jamesbond691
    #13302
    Sziasztok!
    Megvan a gém, de még nagyon az elején tartok. De van egy "kis" hibám! Mikor játszok akkor a kép elkezd villogni és hülye fehér csíkok jönnek be rajta. Egyszóval ugrál az egész és így nem lehet vele játszani! :( Tud rá vki valamiféle megoldást? A választ előre is köszönöm!
  • Eisenhower
    #13301
    én arra gondoltam hogy mire odakerülünk nyugdíj se lesz :S
  • kemszi2
    #13300
    oksa akkor inkább kerülöm őket:Dcsak azért mert az elöbb fél órán keresztül száguldoztam,hogy lerázzam őket de nem ment...buktam vagy 60-70 rugót
  • I.C.ram
    #13299
    Betában simán ment az, hogy bementél az erdőbe, vagy egyn agy szántóföldre.
  • 3P
    #13298
    Nehezen és kis szerencsével le lehet, de kerüld el, hogy 3-asra menj fel!
  • Soneji
    #13297
    egyfelől, nyugdíjat mi már csak egyféleképpen kaphatunk, de nem hiszem, hogy annak örülnénk.
    a nyugdíjas kort, mint az életszakaszt amit most annak nevezünk, remélem, hogy mindannyian megérjük.
  • kemszi2
    #13296
    üdv mindenki.egy gyors kérdés...3 szintü körözésnél lelehet ezeket a farok rendőrőket rázni?
  • 3P
    #13295
    Sajnálom, hogynálad ennyi hiba van. Az igazat megvallva én ilyenekkel nem találkoztam. És a hibáid között van olyan ami nem is hardver függő. Fene sem tudja. Szerintem se a tied se az én állapotom (hibamentes) nem mérvadó. Ahogy olvasom a topikot sok embernek semmi gondja nincs vele (illetve a közvetlen ismerőseimnek snincs vele), de ahogy látom vannak, illetve vagytok egy páran akinek csak úgy hemzseg a hibáktól, legalább is az írásaitok alapján.
  • AdaKiller
    #13294
    thx:)
  • Eisenhower
    #13293
    gondolod megéred a nyugdíjjat? :D
  • Soneji
    #13292
    pontosan az ilyenekről beszélek. én is fiatal vagyok még, de valahogy felnőttem egy szintre ami nem hagyja, hogy idiótának tetessem magam. ráadásul látom, hogy a korosztályom tagjai - 3- 5-évvel idősebbek és fiatalabbak egyaránt - valami hihetetlen öntudattal állnak ki, és beszélnek teljesen értelmetlenül, érveket hanyagolva, sablonosan, és szinte azonnal offenzíve, személyeskedve. Az esetek többségében nem arról van szó, hogy magukat nem tudják kifejezni, hanem nincsenek tartalmas gondolataik. az még kifejezetten szimpatikus, mikor érezni, hogy csak nem tudja magát választékosan és tagoltan előadni valaki, de tükröződik, hogy vannak értelmes gondolatai. sajnos ez a ritkább.
    A többség önmagát a másik fölé emelkedve tekint le a másikra, mert elő tud állni ilyen ostoba és gyerekes szidalmakkal.
    Ha belegondolok mi lesz itt mire megöregszem komolyan félni kezdek.
  • autoszimulator
    #13291
    Toyota Hybrid vagy a Volvo XC70?
  • Eisenhower
    #13290
    te biztos már elmultál 40 is... tata nem kéne már az öregotthonba vonulni? pelenkát kicserélték már vagy még mindíg a szaros pelenkán ül?
  • Willi Betz
    #13289
    visszatérve a játékhoz remélem lesz egy ilyen is majd egyszer vmelyik patchben S 65 AMG
  • Soneji
    #13288
    hehe. a magyar fiatalok.
  • Maxtreme
    #13287
    :D
  • Maxtreme
    #13286
    nem..ezt nem tudtam:)
  • Eisenhower
    #13285
    max nem tudom hoyg feltűnt-e de mikor az open betaval nyomultam nekem naprol napra javult a játék eleinte votl vagy 5 perc mire megtalálta az online playereket... meg egyre kevesebb bug volt az utolso 1-2 napban már nagyon tuti volt beléptem online és máris ottvoltak a haverok és láttam őket :)