107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • eagle161
    #13364
    és egyáltalán mi a térképen az hogy "Club", meg mi rajta az hogy "Drive-IN", ezekből nekem egy sincs, mik ezek és hogy lehet elérni hogy legyenek ilyenjeim? PLZ HELP
  • Eisenhower
    #13363
    szerverhez kapcsolodva vagy?
  • Soneji
    #13362
    magyar vagy-e?
  • Soneji
    #13361
    a hosszabbakból még egyet se csináltam. elkezdtem csak kicsit hamar meguntam. azok szerintem a végére maradnak, ha egyáltalán megcsinálom őket.
  • Truck Driver001
    #13360
    Kocka-e vagy?O_o
  • Soneji
    #13359
    megalománia. ennyi.
    mellesleg mutassatok már egy akármilyen trainert ami működik is hozzá. kötve hiszem, hogy nem kúrja szana-szét Xp-stől az egészet. online játék, a servert nem tudod heckenteni, single-ben meg kit érdekel? bár nem lehetetlen, hogy van állat aki erre fecsérelné az idejét. ráadásul a játékban is gyorsan lehet pénzt szerezni.
  • Truck Driver001
    #13358
    Őszintén.Hányszor csináltad meg a Milliós futamot?:D
    Én 2-nél többször nem tudtam mert kezdtek kifolyni a szemeim!:D
  • eagle161
    #13357
    lécci segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • eagle161
    #13356
    mellesleg a térképen rámegyek arra hogy a Playerseket vagyis játékosokat jelezze és nem jelez senkit!!!
  • Eisenhower
    #13355
    lényeg hogy megoldódott. hajrá jó játékot jövő héten akár össze is futhatunk
  • Soneji
    #13354
    persze, persze. türelem. különben meg alig vettem autót, csak az olcsóbbakból van néhány. motor már megvan a négy, de azok összesen nem voltak 250 000 pénz, meg házam van még sok, de az sincs sokba. most még csak gyűjtögetek.
  • Truck Driver001
    #13353
    Arra vagyok kiváncsi hogy minek kell neki ennyi pénz.Mondjuk lehet hogy HÁROM ZAGATO-t a garázsba állásponton van.
  • eagle161
    #13352
    De én megnyomom az F-et és előjőn az ahol lehetne váltani a nevemet és nem tudom váltani, nem akarja és így nincs is kit bejelölnöm!
  • mikuc
    #13351
    Wazze......megvan a bibi!
    Még anno felraktam a warez werziot és annak a kulcsát használta!!!
    Ohhhhhhhhhhhhh istenem!!!!
  • Eisenhower
    #13350
    biztos bevillant a money trainer :D
  • Eisenhower
    #13349
    semmit nem állítottam. tűzfal ablak feljött hogy engedélyezem-e arra igen és utána ment igaz hogy többször kellett probálkoznom mert eléggé le voltak akkor terhelve a szerverek...
  • Truck Driver001
    #13348
    Van ám lóvéd..Nekem most kemény 300k-m van!:D
    Bár már nincs értelme pénzt gyűjteni..Teljesen kivégeztem és mindenem megvan!:D
  • mikuc
    #13347
    És kellett valamit állitani a routeren? Pl.portokat?
  • Eisenhower
    #13346
    esetleg próbáld meg vmi ismerősödnél felrakni a játékot és ott kiprobálni az accot hogy megy-e ha ott megy akkor nálad lehet vmi baj bár nekem eddig is volt routerem mégis gond nélkül ment az online játék a betanál.... vagy esetleg beszélj oylanokkal akinek megvan és megy az online játék, :) talán hykao segít ha jó paszba van :)
  • Soneji
    #13345
    nem értem én ezt a legmagasabb egyjátékos fokozatot. ez a kettő itt a balon teljesen pite(az északi város ahol a Ducati kereskedés van).


    még biztosan zsúfolt volt a parkoló mikor jött, de azért kinézhetne néha, hátha elment már valaki.
  • mikuc
    #13344
    Igen igy van. Ezt is megcsináltam.
    De egyszerüen nem hajlandó csatlkozni a szerver!
    Szerintem feladom. Összecsomagolom a gamet és felrakom a polcra! :-(
  • Eisenhower
    #13343
    hát akkor nemtudom. a gamespy acc azt aktiváltad. vmi olyasmi rémlik hogy küldenek mélt egy linkel és arra linkre kattintva aktiválodik a gamespy acc
  • SiteDisagner
    #13342
    Nézd meg melyik gomb az 'Add to the friendlist'... ezt a control menupontban tudod megtekinteni.

    Ha már itt járok nekem olyan kérdésem lenne, hogy én kormánnyal,pedállal játszok, de valamiért nekem a padlógáz csak fél vagy egy kicsit több (hardcore modeban mutatta), és nem teljes... viszont mikor gombra rakom a gázt nem pedalra akkor meg huznak rendesen a gépek.. a játékon vagy a pedálomon kéne valahol állítanom??
  • mikuc
    #13341
    Hogyan tudom kipróbálni az általam elkészitett accot hogy jó e?
  • eagle161
    #13340
    Gyerekek segítsetek léccives!
    Hogyan lehet a játékban barátot szerezni, akit be lehet jelölni vagy vmi ilyesmi, mert tom hogy van ilyen! Na előre is köszi, csáósztok
  • mikuc
    #13339
    Van utánna szám! :-)
  • Eisenhower
    #13338
    nekem anno ugy volt jó hogy a név után még írtam vagy 2 számot... és ugy csatlakozott...
  • mikuc
    #13337
    Szerintem valami router hiba lehet de ez egy IP TV-hez használatos router igy nem nagyon értek hozzá.
    Sajnos a régi sima modememmel meg nem hajlandó a net szikronizálni, igy nem tudom kipróbálni hogy a router kever be de elég rendesen vagy a gamespy acc a rossz! :-(
  • mikuc
    #13336
    nem. Már csináltam vagy 3at. De egyikkel sem hajlandó csatlakozni.
  • Tomy Lee
    #13335
    Másik profil létrehozásával sem müxik?
  • mikuc
    #13334
    Mindent megcsináltam. A routeren beállitottam a leirásban beálitandó portokat de semmi. Mindig hibát ir ki.
  • Tomy Lee
    #13333
    Hopp:)
  • Tomy Lee
    #13332
    Csináltál acc-ot gamespy-on?
  • Eisenhower
    #13331
    tűzfal router? csináltál gamespy accot?
  • mikuc
    #13330
    Hát ez szivás...megvan a játék eredetiben de egyszerüen nem birom rávenni hogy online csatlakozon a szerverhez. Már rement az egész délutánom és az estém.

  • Tomy Lee
    #13329
    Tisztában vagyok ezzel én is Vista op.rendszerről futtatom.
    Csak ne nagyon fitogtast mert még téged is leszólnak 1-esek mint engem annó:)
  • bacow
    #13328
    hello mindenki az milyen dolog hogy windows vistan csucsul megy a játék 1 hétig játszottam vele vista alatt minden maxon semmi szaggatás és grafikai bugok és hogy xp-n meg elöjönnek ezek a jellegzetes hibák mint hogy szétesik a kép meg hasonlok na erre varjatok gombot :)
  • TyPhooneDave
    #13327
    pécs messzebb van,bizti azé késnek de én is látogatni fogom zsebemben a zsével naponta a játékgyárakat ja és képzeld vmi burzsoá megvette az egyetlen G25öt 80ért,úgyh 7végén nem volt mit tapiznom.. LOL
  • InfiniteReality
    #13326
    A visszafordító előtti checkpointnál menj át a füvön balra a következő checkpointhoz. Ez a trükkje. Egyébkéntmeg padlógáz.
  • TyPhooneDave
    #13325
    aranyba