107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Maxtreme
    #13413
    Visszamásoltam a tegnapi mentésem (az Mclaren utánit) mostmá' jó :) Semmit nem veszítettem hálisten :)
  • Danman
    #13412
    ehh velem is ezt csinálta open betanal...csak én nagyobbat szoptam utána. elvette a full tuningos enzomat...-.-
  • Maxtreme
    #13411
    Nem vagyok ideges, fő a nyugalom..







    Ahogy beléptem a játékba össze vissza irogatott mindent hogy megkaptam az ilyen meg olyan rewardot, és jelenleg így néz ki a mapem mindenhol..
    Szal nálam is beszart a mentés..
    Még jó hogy archiváltam.
  • Danman
    #13410
    visszatért a jaguaros srác8-)




    meg egy kis ego:P:
  • hykao #13409
    Milyen indíttatásból választottál női karaktert? :O
  • InfiniteReality
    #13408
    Nagyon egyszerű oka van, XP-nmiért jönnek elő a képhibák (főleg nvidiásoknál). Az nv legújabb XP-s béta drivere is 2006 novemberi. Atival xp alatt 6.12-es driverrel akadt, de képhiba nem volt, 7.2-es legújabb driverrel (2007 februári) se akadás se semmi. Egyszerűen régi az nvidia XP-s drivere. A Vistás béta újabb.
  • bucsher
    #13407
    ha nincs húzva akkor is vissza lehet venni...
  • jamesbond691
    #13402
    A VGA nincs húzva viszont a memória asszem igen. Megpróbálom és már remélem jó lesz. Köszi a választ! ;)
  • 3P
    #13401
    Ha esetleg húzva van a VGA, akkor vedd vissza a húzást. Amit írtál általában memória tuningnál jön elő. Ha nincs húzva, úgy nincs tippem.
  • tsarffi
    #13399
    [IMG][/IMG]

    Szép képecske
  • jamesbond691
    #13398
    Sry, de megint Én vok! Elolvastam a FAQ-t és nem találtam a hibámra megoldást. Sajnos a tegnapi két ötlet sem vált be hiába lépkedtem ki és be. Ha már itt tartunk ilyen konfigom van: Abit NF7-S2 (Dual chanel), Barton 2500+ (3200+ -on fut), 1giga RAM, GeForce 6600 TurboForce. Más valami megoldás??? Még 1x sry a kérdésekért!!!
  • Szabi1991
    #13396
    #13388 ?
  • ST220
    #13394
    :DDDDD
    Akkor látom más sem talált jobbat! :DDDD
    Igen kell a tuningos B kategóriás, nagyon könnyű az Ascarival az még 350-et is kifutja ha egy kicsit tovább mész, de jó még a Ford GT az is hamar, meg a chevi Z06. Utóbbinak nagy előnye, hogy rendkívül olcsó, és a B katban az egyik legjobb. A Gallardo nem jó!
  • 3P
    #13391
    Hú de álmos fejjel írtam. Ennyi gépelési hiba. Bocsi... :)
  • 3P
    #13390
    A sziget alján levő központi város részben van egy futam, ahol B kategórisá járművel kell 290 km/h-t elérned. Az kb 30 másodperc.
    A trük az, hogy meg kell fordulni mindjárt a rajt utána, mert arra könyebb megcsinálni. Ha mégis lesz ehy kis koccanás, aqkkor is mad még további rész ahol újra felgyorsulva el tudod érni. Persze ajánlott hozzá tuningos B-s autó. Ezzel futamonként 75e-t kereshetsz, csak picit unalmas... :)
  • ST220
    #13389
    Melyik a legjobb verseny ahol a legtöbb pénzt lehet keresni arányosan az idővel? No itt arra gondolok, hogy tudom ott van a millás verseny de az meg 50 perc. És ha mondjuk 3 perc alatt megcsinálsz egy 75.000-es versenyt akkor az meg már 1.200.000 :D. Azért kérdem melyiken lehet leggyorsabban pénztkeresni?

    Én 8400 km-nél vagyok (7650auto/750motor) Mondjuk én még nem nyomtam többiekkel, csak itthon szórakozom magamnak X360-on! :D
    33.536.964$ kerestem eddig, abból 18.451.216-ot költöttem kocsikra, több mint 70 (jó ebből egy párat megkaptam mert jó voltam :D), és 7.002.000-át kölöttem tuningra. 505.054-et az autók egyedi festésére, 1.812.795-öt a rendőrségnek fizettem ki, és 5.121.000-et meg a házakra. Most nekem is az a célom, hogy még egy jó pár ingatlant vegyek a szigeten többek között a 3 és 2 stb millásakat! :DDDD
  • Szabi1991
    #13388
    ha elmentem,és kilépek a játékból , majd vissza akarok lépni , nem enged ki a garázsból , mert a töltésnél kifagy :(

    vmi ötlet ?
  • Soneji
    #13387
    hát az AI nem a barátod!
    van aki nem akar fogadni. ha "A" kategóriás motorral mész és szintén "A"-s autót villogsz le az valószínű megy pénzben is. és fordítva is. de ha te gyengébb vagy akkor lehet, hogy szintén hajlandó. ha erősebb akkor biztosan nem.
  • eagle161
    #13386
    várjatok, azt csak online módba lehet? de a stake-et akkoris 10.000-re rakom és 0 marad
  • Soneji
    #13385
    pasz. meg kell várnod valakit aki játszik online. kérd meg szépen, hogy találkozzatok free-roam módban és meglátjátok mi lesz.
  • reaper5687
    #13384
    Váltogatni a navigációs billentyűkkel kell, asszem alapból a keypad-on levő nyilak, vagy egyáltalán nem is látsz neveket ha körbenézel?
  • eagle161
    #13383
    akkor sincsen nem tudom váltani pedig tom mivel kell milyen billentyűvel, a másik meg hogy fel veszem a Stake-et 10.000-re és verseny közbe 0 marad ugyanúgy!!!
  • Soneji
    #13382
    akkor lesz benne ha kvázi látótávolságban van. azért kvázi, mert nem biztos hogy látod, csak mutassa a gps. akkor lesz szerintem.
    de én idióta vagyok és el vagyok szállva magamtól, szóval ezek tekintetében hallgass rám.
  • eagle161
    #13381
    De nem tudom kiválasztani, mert egy ember sincs benne csak én!!!
  • reaper5687
    #13380
    Van olyan gomb, hogy freeride players, majd ott kiválasztod a nevet amelyiket akarod, aztán megnyomod az add to friend list gombot
  • Soneji
    #13379
    én neked mondtam.
  • reaper5687
    #13378
    Ó hát ha nics kormány, akkor szerintem én tudok egy eladót, jó állapotban jó áron
  • eagle161
    #13377
    léccives segítsetek
  • Soneji
    #13376

    hamár árasztok!
  • Soneji
    #13375
    gondolom vissza kell hogy igazolja. de ezt csak logika alapján mondom, nem tapasztalatból.
  • eagle161
    #13374
    de figyeljetek már az odáig oké hogy be kell jelölni hogy megjelenítse be is jelölöm de sztem ti nem olvassátok el rendesen a kérdést mert hiába jelölöm egy sincs belőle, mi kell ahoz hogy legyen?
  • Soneji
    #13373
    az még hagyján. de mikor "!RÜKVERC!", azaz rükvercben mész a felfedezett területeid is újra felfedezetlenek lesznek.
  • Soneji
    #13372
    a sasszem-brigádból tetszik lenni?
  • autoszimulator
    #13371


    mér lükvercben motorozol?
  • Soneji
    #13370
    egyébként elkúrtam. van hack és működik is nagyjából, csak feltűnően sok pénzt ad. azon felül kicsit mellé is nyúl. na hol a hiba?

    másodszorra már olyan hibásan mentette el, hogy le is fagyott a játék indulás helyett.
  • Soneji
    #13369
    majd kibérelitek. vagy a sofőrötöknek kúrogatnia kell az enyémet. akkor is ha a tiétek is lány.

    ezek az opciók.
  • Eisenhower
    #13368
    ha megveszel minden kecót mi hol fogunk lakni? a kocsiban? :D
  • Soneji
    #13367
    még hiányzik kilenc millió pénz ahhoz, hogy az összes ingatlant megvegyem a szigeten. nem gond.
  • Eisenhower
    #13366
    be kell állítani hogy mit jelöljön a térkép....
  • Eisenhower
    #13365
    én tegnap 2x :) de f1 előtt lehet nekifutok megint :D moccival nagyon kircsi :P