107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • razz
    #13454
    hykao megnéztem az oldalt amit linkeltél.nézem driver database egyböl elsö oldalon hykao hungarian club hungary
  • Dave00
    #13453
    Szijasztok!!megutdjátok mondani nekem h az a pont amit a bal felső sarokban számol az mire jó?előre is köcce
  • gabesz752
    #13452
    A 7955-ös hsz-nél olvastam, hogy létre kell hozni eg új profilt majd visszalépsz a régibe és elvileg nem fog kifagyni.
  • Truck Driver001
    #13451
    Nem!:(
  • hykao #13450
    Hát én kérdeztem, hogy kinek kell - mielőtt kimentem volna...(mondjuk nem baj, hogy nem kellett többet hozni, mert a faszom kivolt a postázgatással... :D)
  • Eisenhower
    #13449
    magyarhonba csak a ratyi változat jön?
  • Eisenhower
    #13448
    pitsába
  • rotator
    #13447
    Én először minden játékban férfi karakterrel kezdek, hátha van a történetben olyan szál, hogy össze kell/lehet jönni egy/sok nővel, ennek a fordítottját ugyanis nem szívesen játszanám meg. De ha aszexuális a játék, akkor másodjára már én is nőt szoktam indítani. :P
  • hykao #13446
    Budapesti vagyok, és az utolsó példányt kedden veszi át JohnnySmith.
  • Eisenhower
    #13445
    LOL :D hykao merre laksz? ha szolnok közelében és van még felesleges tdu-d elmásznék érte ^.^
  • hykao #13444
    kétoldalú térkép jár a játékhoz... :)
  • Eisenhower
    #13443
    2 térkép? nem 1?
  • gduck
    #13442
    :D

    A DD-s verzióban PDF formátumban vannak a térképek, de olyan fos minőségűek hogy na! 100%-on nézve teljesen elmosídottak a térképen lévő ikonok!

    hykao: köszi ;)
  • hykao #13441
    "Share my infos"-hoz tegyél pipát a profil beállításoknál.
  • Sland
    #13440
    Nekem kell az a 2térkép és a szép tok :P
  • gduck
    #13439
    :(

    (Ezért vettem meg a DigitalDownload verziót!)
  • gduck
    #13438
    Tök jó :)

    Az Én profilomnál azt írja ki, hogy nem "publikus" :( Ezt hol lehet beállítani ?
  • Sland
    #13437
    Április 7-én lesz meg a TDU :(
    Alig bírok addig várni. Most úgy kedvem támadt játszani, de én warezzal nem fogok :(
  • bronco
    #13435
    A Deluxban csak a motorokat, a CLK DTM AMG-t és a jutalom Alfát nem lehet festeni és talán egy-két G-osztályú autót.
    Nekem engedi: link
  • Maxtreme
    #13434
    nebassz:)) Na akkor keresek is 1 olyat, nem szeressem a vöröset :)
  • autoszimulator
    #13433
    Hát azzal a Gamespy accal fogom folytatni, de a mentés már nincs meg :S
  • Eisenhower
    #13432
    nekem pedig megy a kedvencekbe :)
  • Sland
    #13431
    Látom nagyon csíped a Shelbyt :P

    Shelby Cobra® Daytona Coupe™ (10h25m57s)
    Kawasaki Ninja ZX-10R (07h51m57s)
    Aston Martin DB9 Coupe (03h59m29s)
    TVR Sagaris (03h56m41s)

    Jó ez az oldal, pár hete még elég kaki volt :S
    Mindenféleképpen berakom a FAQ-ba
  • hykao #13430
    Folyamatosan bővül az oldal. (amúgy nálam elég lassú)
  • autoszimulator
    #13429
    Megnéztem a profilod de inkább nem idézek belőle
    De ahogy látom ez a béta alapján van, és azt fogja folytatni? azt hittem újra kezdi :)
  • hykao #13428
    Hát nekem nem engedte! Azt írta, hogy ezt az autót nem lehet átfényezni!
    Nem lehet, hogy az utcait fényeztetted át? Mert azt át lehet.
  • bronco
    #13427
    Dehogynem lehet festeni, csak a De-lux festőmühelyben. Az enyém sötétkék. ;)
  • hykao #13426
    Az nem pink, hanem vérvörös. :) (ezt az autót csak egyféle színben lehet megvenni, és átfényeztetni sem lehet)
  • bronco
    #13425
    lol pink GTR!
    Egyébként jó a kép. ;)
  • Maxtreme
    #13424


    Ezt tök jól elkaptam :)
  • hykao #13423
    EZT az oldalt láttátok már? Vagy volt már róla szó? Itt elég sok minden megtekinthető az ONLINE lehetőségekkel kapcsolatban - anélkül, hogy a játékot be kéne izzítanunk.
  • hykao #13422
    TESSÉK angolul... :)
  • Eisenhower
    #13421
    google translate
    Test drive Unlimited has the problem that repeatedly memory conditions are destroyed and the laboriously developed career futsch are. After to me now also happened I this small Tool programmed.
    TDUBackup provided automatically complete Backups of your Savegame of file as soon as somewhat changes here. This can several times pass in the minute, there it however only around a few kilobytes acts is to a few hundred copies reliably no problem for your non removable disk. Anyhow have you in such a way with a Savegame Crash guarantee still a oder one or more function Savegames the it only retransfer must.
    How? In the file “path.ini” behind “SAVEGAMES=” carry for it simply the complete path to your Savegames and your profile (it is importantly that the profile name at the end of the path as is indicated, not only the file “savegame”). As in the example, my profile is “JanStuhlman”. In this file is among other things the file “playersave”
    !!!!!! IMPORTANTLY: INDICATION OF PATH!!!!! Complete path with drive assembly letters, thus instead of “own files \ TestDriveUnlimited” e.g. “C:\Documents and Settings\Jan\EigeneDateien\TestDriveUnlimited\savegame\Jan”
    Afterwards store ini the file and start the Exe. A Icon with the test drive symbol appears overwritten with “le” in your task border. Over this Icon can you the program also again terminate. As soon as now a file in your Savegame file changes, in the Savegame file a copy is provided into the file “TDUBACKUP_” and then the current date and time
  • Eisenhower
    #13420
    ó bahh :D
  • Sland
    #13419
    írj hozzá leírást és berakom a FAQ-ba :P
  • Pepsi Twist
    #13418
    Ez jó... (habár nemtom mi, nemtok németű)
  • Eisenhower
    #13417
    jóreggelt.
    Találtam egy hasznos kis progit:

    TDU Backup Tool
  • hykao #13416
    Ne hemzsegd már szét a fórumot! Először is próbálj gondolkodni picit! Offline módban milyen barátokat akarsz megjelölni? Ezen kívül a kluboknak és az autós kajáldáknak szintén csak ONLINE módban van jelentősége!
    Úgyhogy majd ha ONLINE lesz a profilod, akkor foglalkozz ezekkel a dolgokkal.

    FREERIDE módban a kis-GPS alatt láthatod, ha egyéb online játékosok vannak a közeledben. (ha 1-nél magasabb számot látsz...) Ekkor az F billentyűt lenyomva előjön a listájuk, amiben pl. barátként megjelölésre és LOCKolásra (megtartja a kettőtök kapcsolatát, ha több online játékos jelenne is meg) van lehetőség a NUMERIKUS billentyűzetrész használatával.

    A KLUBOKról: megfelelő mennyiségű pénzért alapíthasz egyet vagy csatlakozhatsz egy már meglévőhöz (ehhez vagy meg kell, hogy hívjanak vagy pedig legalább egy BARÁTOD tagja kell, hogy legyen...)
    Egyszerre csak egy klubnak lehetsz tagja, és egy klubnak max. 16 tagja lehet.
    A klubokban versenyeket lehet szervezni a tagok között, illetve más klubok között. (ez a funkció még nem működik)

    AUTÓS KAJÁLDÁK (DRIVE-IN): FREERIDE módban P bill. lenyomása után lehet kiválasztani a SAJÁT VERSENY készítésére lehetőséget adó szekciót. Saját verseny elkészítése után legalább egyszer teljesíteni kell a versenyszámot - hogy ne lehessen olyan küldetést létrehozni, ami teljesíthetetlen.
    Ha kész a saját verseny, és certifikálva is lett, akkor lehet aktiválni - azaz elérhetővé tenni mások számára is - bármely "Drive-in"-ben.
    (...és értelemszerűen más által készített egyéni versenyek kiválasztására is a Drive-in-ben van lehetőség)
    A saját versenynek meg kell adni a nevezési díját (amit minden egyes próbálkozáskor be kell fizetni a kísérletezőknek) és a nyeremény összegét is, valamint, hogy mennyi ideig legyen érvényben (max. 3 nap).
    A lejárat után az kapja a nyeremény és a befolyt nevezési díjak 90%-át, aki a legjobb időt érte le, 10% pedig a saját verseny készítőjét illeti)
    (magyarán akkor lesz nyereséges a dolog, ha a legjobb időt elérő és a saját verseny készítője te magad leszel...)
  • Maxtreme
    #13415
    szintén :)
    2 dátumozott mappába :) (arra az esetre ha 1ik nem jó, ott a másik :D)
  • Pepsi Twist
    #13414
    velem is volt ilyen... és én is elraktam a mentésem... (én minden kilépés után másolok egy mentést)