107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Truck Driver001
    #14842
    Tényleg nagydolog egy AI-t lenyomni..
  • InfiniteReality
    #14841
    Bocs, szóval azt akartam írni, hogy szerintem attól "javult" meg, hogy online nyomom. Online kevesebbet akad, és buggal eddig még nem találkoztam (eltünedező AI autók és még sorolhatnám).
  • InfiniteReality
    #14840
    Félreérted. Online kevesebb / akadás szvsz, folyamatosabb a játék.
  • AdaKiller
    #14839
    szerdán kellett volna megrendelni:)
  • robotnyk
    #14838
    passzolom, nézegesd a classic boltokat. de valaki megerősíthetné, hogy egyátalán van-e benne countach alapból, vagy majd csak lesz.
  • Streetwarrior
    #14837
    Köszönöm a segítséget,bár úgy tünik a verziószám ugyanaz,de nem bírtam magammal.Kár hogy csak jövö héten jön meg...online versenyeken remélem összefutok innen valakivel.
  • AntiHero
    #14836
    TITKOS SZIGET VIDEO

    TITKOS SZIGET BOOKMARKS:
    "To Secret Island" 6 63530.90 221.06 46332.38 -0.480 0.085 -0.873 434922621
  • M@TriX
    #14835
    akkor olvass sűrűbben fórumot ;)
  • M@TriX
    #14834
    azok nem hoznak lázba, engem klasszikusok érdekelnek ;)

    szóval akkor arra nincs válasz hol van a többi autó?
  • Vlala #14833
    Ez a titkos sziget-dolog nekem meglehetősen új.
  • AntiHero
    #14832
    A képeket saját FTPre nyomom nem holmi szar képfeltötltő szerverre.
    Verziószám nekem is :VMC1.45A_MC1.2
    Jön valaki a titkos szigetre autókázgatni?
  • AdaKiller
    #14831
    lol
  • XuChi
    #14830
    Van ott egy hajó amire ha felmész akkor elmész oahu 2-re :D
  • Szasza20
    #14829
    Én is így vagyok ezzel.....
  • ST220
    #14828
    Megvan köszi! :D
    És van valami jelentősége a kis szigetnek?
  • XuChi
    #14827
    Lehet a beta nem is beta volt hanem teszt verziós full. És a kod beirásával átvált félig bugmentesbe :D.
  • Mikiller
    #14826
    -Online játék közben úgytűnik mintha kevesebbet akadozna, és eleve folyamatosabb lenne a játék.
    -Bugok egyáltalán nem jelentkeztek eddig (igaz ATI és nem nvidia kártyám van).


    Azt írtad nem telepítetted újra, hanem csak a kódot írtad át.
    Ettől eltűntek volna a hibák?
    Vagy rosszul értelmeztem amit írtál
  • kaposi1
    #14825
    Nezd meg a 14045 uzeneten belinkelt videot.
    Azt hiszem 25 merfold folotti sebesseggel kell neki hajtani.
  • bertino
    #14824
    Logitech Drive Force Pro kormány
  • XuChi
    #14823
    Bocsi de nem jöttem rá hogy mi az a dfp???
  • robotnyk
    #14822
    ha hétköznap 2-3ig megrendeled, másnapra. persze hétvégén nem.
  • Streetwarrior
    #14821
    - - -
    Ugye akkor sima 1.45 és nem 1.45 A?Még ennyit mondjatok meg,ezt a játékot mindenképp érdemes eredetiben meg venni.Keveslem az autókat kicsit(az igéretekhez képest),de mivel a DFP-met csodálatosan kezeli,így a polcomon kell lennie.Aki rendelt a CD Galaxistól annak mennyi idö alatt jött meg?
    - - -
  • InfiniteReality
    #14820
    Gyorsabban kell nekihajtani!
  • robotnyk
    #14819
    nekem a 3 új megvan már :)
  • ST220
    #14818
    Kiszálni? Mármint az autóból? :D Ilyet lehet?
    Akárhogy megyek neki, a jelnek de nem történik semmi.
  • XuChi
    #14817
    A ps2 user-ek nevében is köszönjük az infót.
  • wander01
    #14816
    astra classic (az a meredek hátulju seggberugott, szögletes, nem a gömbölyü, G astra talán?) és a második kerület riado utcábol vitték el :(
  • AdaKiller
    #14815
    dehogy 30-40 én kb 80-90re saccolom. csak a ferrari+maserati az 7 ha jól emléxem.

  • M@TriX
    #14814
    köszi, akkor az összesbe jártam, de akkor meg nem értem hol van még vagy 30 verda ;)

    az összeset végigstíroltam....
    most vegyek még 1 Ferrari 288 GTO-t? ;)
    Lambo kell!!! ;)

  • ACE
    #14813
    Milyen verdája volt és honnan vitték el?
  • vandyke
    #14812
    Sziasztok!
    A PS2-es felhasználóknak jelezném, hogy most érkezett be a PS2-es TDU. Megpróbáljuk ma 1-2 helyre kivinni, de úgy gondolom, hogy reálisan hétfő délutántól lehet már a nagyobb üzletekben hozzájutni a játékhoz.

    üdv, Tolnai Gábor
    Seven M KFT.
  • robotnyk
    #14811
    mindegyikbe be kell menni, nem csak márkánként. Countachal még nem találkoztam, de ha van, akkor valszeg european classic boltban lesz
  • wander01
    #14810
    na fasza. basszus haver verdáját (kb 200 méterre lakik de este itt volt és iszogattunk ugyhogy itt hagyta a ház elött) ellpták az éjjel. faszán jo hirrel kezdődik a nap.
  • InfiniteReality
    #14809
    Na megvettem. CD Galaxisban van (Dohány utcában a Blahánál... az elöttem álló csóka is TDU-t vett ).

    Ha valakinek a "teszt" verzió van meg, újratelepíteni nem kell, a Documents and Settings/all users/application data/test drive unlimited/cdkey.txt file-ban át kell vésni a kódot arra, ami az eredeti játék dobozában van.

    www.gamespy.com itt ingyenesen regisztrálni kell és létrehozni egy accountot (név/jelszó).

    játékban profiloknál újat létrehozni, gamespy ID-t bepipálni megadni egy nicket (ellenőrzi van-e már ilyen) és ha nincs akkor utána meg kell adni a gamespyhoz használt emailünket és a gamespy regisztrációnál megadott jelszót.

    Ezután zsírul megy online-ba. Hogy a kis zászló a nevünk mellett mitől lesz magyar az valószinüleg a Gamespy regisztrációtól függ (valszeg ott kell megadni, nem emléxem mert kb 2 hónapja csináltam meg az ID-t), mivel a játékban nem lehet megadni milyen országból vagyunk.

    Nekemis "teszt" verzió volt, így nemtudom, hogy a lemezen lévő miben különbözik tőle, mivel nem telepítettem ezért újra. De:

    -Online játék közben úgytűnik mintha kevesebbet akadozna, és eleve folyamatosabb lenne a játék.
    -Bugok egyáltalán nem jelentkeztek eddig (igaz ATI és nem nvidia kártyám van).

    A végleges verzió az online mentésünket kezeli minden további nélkül (akár bétásat is). Az online profilt valószinüleg nem lehet folytatni (nem engedett be a szerver a bétás profilommal).
  • M@TriX
    #14808
    nekihajtasz...
    vagy kiszálsz és beleugrasz...

    választhatsz...
  • ST220
    #14807
    HI!
    Megtaláltam a hegxy gerincén azt a csillogó E betűt vagy mit, amivel át lehet jutni elméletileg a kis szigetre. De nem tudom mit kell vele csinálni, hogy át is engedjen. Valaki?
  • tmisi
    #14804
    Hopp. Na azt én nem néztem, hogy csak 4x-esnél csinálja-e, mondjuk nálam ritkán induláskot, amikor bejön a házam, szétesik a gép. De ALT+TAB és helyrejön. De nekem kell a 4xAA, mert anélkül érdes még 1024-ben is.
    A HDR-t meg kipróbáltam, nekem inkább zavaró, hogy hol világosodik a kép, hol sötétül. Biztos élethű, de inkább az élsimítás.

  • AdaKiller
    #14803
    én eddig szerda estétől 1350 km-t nyomtam le:)
  • Lyan Kyj
    #14802
    nvidia kártyák nem tudják a kettőt egyszerre (még)..nálam minden oké graf téren, néha csinálja azt, h bizonyos területekre érve kiugrik a hang, és restartot igényel, mással még nem találkoztam
  • fokec
    #14801
    Hali miért van az hogy a HDR-t és az AA-t nem tudom egyszerre használni?Ja és másnál nem jelentkezett grafikai bug(lila kék zöld lesz minden) ha az AA-t 4x-esre állítja?mert nálam sajna igen és csak a 2x-esnél fut rendesen.