107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #14882
    Onnan kissé hosszú az út a teleportig.
  • Gabor_(HSF)
    #14881
    Na tele tököm...
    szóljon,ha valaki leszállitotta Brandont perfectbe és mivel...
    Elfogyott a türelmem,pedig ritka fanatikus vagyok.....Tele is pumpálom sörrel magam
  • XuChi
    #14880
    Benne vagyok de valaki odavezethetne engem
    Ha valaki vállalkozik rá akkor jöjjön a kráter bejáratához olyan 22:30kor és vigyen a teleporthoz. Elviekben egy saturnal leszek de lehet ha elvitték a dodge viperemet akkor veszek egy espritet ami majd sárga lessz.
  • autoszimulator
    #14879
    Nekem jó. De hol? Legjobb a kis easter egg szigeten lenne, feltéve ha mindenki tudja hol van :) Ott nincs tömegnyomor.
  • AntiHero
    #14878
    MA lehet ne egy kis magyar találka a titkos szigeten.:D
    Mi zsír lenne mindenki ott lenne. Legyen az ideje mondjuk 23 óra mert nekem előtte póker verseny.
    OK?
  • Bull
    #14877
    Hi!
    Árulja már el nekem valaki hogy hogy lehet lekoptatni a zsarukat?megörülök,hogy elöbb-utobb mindig elkapnak.
  • AdaKiller
    #14876
    faq
  • bpeti72
    #14875
    sziasztok hogy kell zenét berakni olvasom a kézikönyvet de sehogy nem értem. légyszi valaki segítsen kösz
  • kaposi1
    #14874
    A hetvegen nem leszek gep kozeleben.Akinek megkapom a boritekjat annak kuldom postafordultaval a terkepeket.Jo jatszast mindenkinek.
  • XuChi
    #14873
    Hát este megirom a tapasztalatomat vele kapcsolatban.
  • Soneji
    #14872
    2Gb ram már ideális. nekem is annyi van és lapozófile nélkül remekül megy. ha túlozni akarnék, mondhatnám, hogy ha van lapozófile, akkor rosszabb is, bár valószínű ehhez hozzájárul, hogy közben megy föl-le töltés.
  • Kmarha
    #14871
    no kiváncsi vagyok szegényke kis laptopom alig valamicske memóriával mit tud kezdeni ezze la játékkal :D
  • rotator
    #14870
    Megjött a játék nekem is. :)
  • gduck
    #14869
    Este nem lesz vmi összeröfennés??? Én kb 10-11 óra után érek rá (tegnap alvósnapom volt :D )
  • gduck
    #14868
    Nekem is 1GB RAM van és semmi gondom vele... Kíváncsi leszek, segít-e a +1GB ;)
  • XuChi
    #14867
    Hát ma viszek haza még 1gb-ot és meglássuk mit lép rá
    Amugy is hétvégén ujra akarom rakni a gépemet.
    Majd szombaton megirom mit segitett a dolog.
  • Soneji
    #14866
    na szerinted mi a nagydolog?
  • IvanovicsTech
    #14865
    Nem hiszem hogy az 1gb ram a gond.Havernak 512mb-ja van és így is elég élvezhetően fut rajta.
  • IvanovicsTech
    #14864
    Próbáld meg hogy régebbi drivert raksz fel a vga-hoz,vagy ragd újra a játékot.
    Nekem is ilyes fajta problémám volt és ezek után meg oldódot.
    De az is lehet hogy van fenn valami olyan codeck pack ami be zavar,havernek az volt a baj.De a vége az hogy újra húzod a winfost.
  • peti1000
    #14863
    sziasztok!
    találkozott már valaki olyannal, hogy felmegy az autók ára?
    nálam az enzo 6,5 misi, a lambó miura 1,6 misi!!!!!!!!!stb.
    mintha egy tizedessel elcsúsztak volna az árak.
    lehet a hatred crack a hibás???????
  • hykao #14862
    1GB ram mellet nem meglepő, hogy swappelget. Ha pedig a fura akadozásra gondolsz, az teljesen különböző konfigokon is előfordulhat...nálam is van, remélem majd valami peccs vagy valami megoldja...(bár már 92%-on vagyok, úgyhogy túlvagyok a nehezén - így akadozva is...)
    Ha pedig korábban jó volt, és egyszer csak gyanúsan belassult a játék, akkor abban a könyvtárban, ahol a cdkey.txt van - törölj minden fájlt, kivéve az előbb említettet, és megfelelő lesz ismét a sebesség...
  • XuChi
    #14861
    3ghz p4 630, 2x512 ddr2 667 kingmax, sapphire x1950xt 256ddr3, 120gb samsung sata1, 250gb sata2 maxtor diamond max 20, 500w chieftec táp, pioneer 112d, toshiba dvd 16x, és a többi blabla.

    Szal szerintem semmi gond nincs kéne mennie ezerrel. Ráadásul pakolássza a texturákat a távolban ami baromi idegesitö.

    A vga beállitásai 16af, 4xaa, hdr, minden fullon. De ha low-ra rakom akkor is swappel.
  • IvanovicsTech
    #14860
    Kösz.
  • atomboy
    #14859
    Nem lehet. Max fenyezes.
  • Lyan Kyj
    #14858
    nem, g25-öt sem, legalábbis nálam...akárhányszor belépek, mindig más értékeket ad meg érzékenységnek, a csúszkáktól függetlenül, lejjebb már panaszkodtam pár sort a random ffb és vibrációmentességre.. szal reméljük minél hamarabb jön egy terjedelmes peccs a dologra!
  • IvanovicsTech
    #14857
    Lenne egy kérdésem...
    Optikailag lehet tuningolni a kocsikat?
    Mert még nem tatálkoztam ilyen boltal.
  • autoszimulator
    #14856
    Azért majd heggesztek egy gombot a bannerba -amint van egy kis időm-, amit megnyomva feljön egy popup ablak, és mindenki beirhatja magát, hogy mi az itteni meg a TDU-s nickje, aztán úgy kicsit könyebb megtalálni egymást. Mondjuk a többségnek azért ott van a HUN valahol, szóval feismerhető :)
  • bpeti72
    #14855
    Jó a játék csak elég szomorú hogy csak a g 25 kormányt támogatja, formula force ex van és nagyon szar vele pedig csak kormánnyal lenne az igazi. Elő kell mennem a gamepadot sajnos. Remélem azért majd javítják valahogy, eddig minden autós játékhoz jó volt a kormányom, idegesítő hogy pont ehez nem jó.


  • hykao #14854
    Minden autó a kereskedésekben van... Countach NINCS egyelőre a játékban...
    Minden kérdésedre választ lelsz a FAQ-ban!!! Összes autó, és azok tulajdonságaik -> BANNER -> gördülő menü -> GYENGÉBBIK TÉRKÉP...

    Csak az oltimerekkel foglalkozó kereskedéseknek változik némiképp a kínálata, de a kereskedésekben mindig látható a teljes kínálat, max. épp raktáron nincs a kívánt autóból. Ekkor meg kell rendelni, és majd értesítenek, ha megjött - vagy pedig időnként vissza-vissza nézni, hátha van már. (sokszor így előbb lehet hozzájutni, mintha megrendelnéd)

    A legjobb G kategóriás autó a Shelby Daytona. Az ára is majdnem a legjobb, talán csak a 3 milliós Aston drágább nála...
  • gduck
    #14853
    "...fekete képernyővel/monitor kikapcsal indul..."

    Állítsad be rendesen a windowsban a monitorod típusát és akkor nem fog a játék olyan értékeket használni amit nem bír a monitorod!
  • hykao #14852
    Ez így nem teljesen igaz, mert a 8-as nV-k már tudják.
  • hykao #14851
    "Sland, a faq-ba nem lehetne egy online nick gyüjteményt létrehozni az itteni társaságról? ki milyen nick-el van a játékban, egyszerübben lehessen magyarokat találni..."

    Felesleges! Erre való az ATARI Community TDU oldala. Link a bannerben...
  • IvanovicsTech
    #14850
    Nekem semmi problem nem jelentkezik a játék futáskor.Neked milyen konfigod van?
  • XuChi
    #14849
    2000mb min és 4096mb max-ra van szal nem az a gond és ráadásul még a másodlagos vinyomra van rakva a swap (virtual mem naaa).
  • AdaKiller
    #14848
    ok majd keress meg:)
  • Eisenhower
    #14847
    nekem 2x 1gb-so ddrII/800-as modul van a gépbe és no swap ^.^

    mellesleg megtaláltok eisento[HUN] néven ^.^ este hazaérek nyomulhatunk ^^
  • Lyan Kyj
    #14846
    lap.fájl mérete mekkora? lehet kicsire van állítva..
  • Smuge
    #14845
    Az a Island Tour 1 millios vagy mennyi küldi mikortol elérhető? Vagy már elejétöl csak oda kell menni?
  • pottom555
    #14844
    Valaki meg tudja nekem mondani, hogy lehet motorokat venni? Vegig jartam mar az osszes autos szalont, megsem engedi. Mondjuk meg csak Pro fokozatban vagyok. Otlet?
  • XuChi
    #14843
    Szoval ma hazaviszek 2x 512 ddr2 ramot pluszba a meglévő 2x 512 mellé és megnézem ugy mit reagál a játék. Ha továbbra is swap-elni fog akkor tényleg nagyon gáz a gém.