107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • gduck
    #14987
    Eszközkezelő/Monitorok-nál Plug&Play van beállítva? Vagy rendesen be van állítva a monitorod típusa?
  • Lyan Kyj
    #14986
    kezdheted enni
  • Swy
    #14985
    mennyi a legolcsóbb motor?
  • M@TriX
    #14984
    brühühü, hát ha ez 70+ autó vana gémbe akkor megeszem az abroncsom.. vagy a különböző színek is számítanak? ;)
  • Lyan Kyj
    #14983
    most vettem észre, h community-n azt írja, h meg kell erősítenem a mailcímem...rákattintok, de nem csinál semmit...vmi ötlet?
  • robotnyk
    #14982
    egyelőre teszt verzióval vagyok, szóval ez nem játszik be
  • vki
    #14980
    Én a Trade-en vettem egy 98 km-t futott Shelby Cobra mindössze 999.000-ért. Egyből megvolt, és még olcsóbb is volt.
  • autoszimulator
    #14979
    Kitettem a bannerba egy új funkciót, ahol a magyar játékosok vannak. Aki nem találná rajt magát, lécci priviben írja meg az adatait. (Sajnos IE alatt még nem látni a popup ablakot, de próbálom megcsinálni ^^)
  • robotnyk
    #14978
    elfogyott a türelmem, vettem egy miurát. mentem vele 2 versenyt, jött a hír, hogy megérkezett a shelby cobra :D
  • Sland
    #14977
    Ígérem ma este bővítem a FAQ-t. Ezen a héten nem volt szinte semmi szabad időm, de remélem a kövekező nyugisabb lesz...


    JAH ÉS SZEMÉLYESKEDÉST, MEG A CIVAKODÁST PRIVÁTBAN FOLYTASSÁTOK, VAGY AZ OFFTOPCIBAN!
  • Gabor_(HSF)
    #14975
    Hát csak annyi,hogy nekem se mozdult el 40-ről a Driving-em,még sem perfect...akár hányszor csináltam meg.. pedig már elvittem másik úton is,hátrafelé indulva,de ugy sem...
    Youryt azt körbe vittem és azt égre beadta....
  • Soneji
    #14973
    ezt most nem egészen értem.
  • Gabor_(HSF)
    #14970
    Ha ez nekem szólt,ill látom ez a Brandon leszállítása,de az a gáz igy megcsináltam minimum 20x és mégsem adja meg perfectnek...
    Ha ezt nálad beadja és a neve mellett is szerepel,akkor nemtom mivan
  • Soneji
    #14968
    ez a kép neked ment. nagyban, vagy ha leszeded akkor biztosan látszik, hogy 0.01 pont levonást kaptam. hogy miért azt ne kérdezd, de nem adta meg tökéletesnek.
  • Soneji
    #14966
  • Kmarha
    #14954
    hatalmas.. középszerő kis memóriás laptopon, mobility 64 megás Radeon 9800-ason tökéletesen fut medium graf beállításon a játék.. és csak ugy 5 percenként szaggat be mikor egy nagyobb map részletet betölt (igaz ilyenkor azt veszem észre hogy az uton vagyok majd a köv pillanatban már egy fának ütközve pihenek)

    Eddig nagyon hangulatos, nagyon aprólékos. A madarak, ahogy a vezetékeket sodorja a szél.. beleszerettem! :D

    Két láma kérdés: ablaktörlő és lámpa van é a játékban, és a bill confignál milyen címszó alatt állíthatom be?

    Valamint a fejmozgáshoz nicns valami használhatóbb opció? Mert mire elfordulok jobbra, majd balra már rég nem az a helyzet az útakon amit felmértem. Nincs egy gyors flash jobbra és balra esetleg?
  • Mateem
    #14953
    Van olyan aki nagyon unatkozik? :) Felszeretnem fedezni minnel elobb az összes dealer t , hogy vehessek fasza kis Kawát ^^ de egyedül elég uncsi :p
  • Mityu91
    #14952
    Akkor inkáb hagyom..
  • item
    #14950
    Coolbits forceware megvolt mindent 60Hz re raktam, mert egy LCD tv-n nyomom. Nem oldotta meg, esetleg várom az ötleted. Addig is próbálkozom tovább!
  • XuChi
    #14949
    ultra low-ban talán.
  • Mityu91
    #14947
    hello!
    Egy 2.6 Radeon 9600 512 ramos gépen elfutna a játék?

    Köszi!:)
  • AdamT
    #14946
    Helló!mért van az hogy mongyuk jáccok 10 percet és megy minden simán,gyorsan aztáncsak belasul minden és fagy ösze visza?nem hiszem hogy a gépel van baj mert az:AMD athlon 64 3200+,1giga ram,7600GS,lehet valami driver hiba vagy nem toom
  • wander01
    #14942
    na beléptem egy climax nevezetü klánba :) összehaverkodtam a reptéren egy csávoval aki klántagokat keresett. mondta hogy jofej vagyok, és ha belépek akkor 4,4 milláért megveszi tölem a TT-met hogy segitsen kicsit :) és megtette :) ugyhogy csináltam eddig 1 versenyt, 2 leszállitosat hogy meg tudjam venni kedvenc lambomat és kb ennyi. és most tele vagyok zsével :))kicsit dumálgatok velük aztán megyek a magyar klánba majd ha lesz hely :))
  • Mateem
    #14941
    Hm, Woops :) Köszi :p Sokat segit / segtitett :)
  • Gabor_(HSF)
    #14940
    425
  • item
    #14939
    Köszi, megpróbálom..
  • XuChi
    #14938
    tegyél fel egy olyan progit ami szabályozza a moitorod képfrissitését.

    És ott állitsd be azt az értéket amit álltalában használsz én pl 100hz.

    Utána egy progi sem tudja kisseb vagy nagyobb frekvencián üzemeltetni a moncsidat mert a program blokkolja a kérelmeket. Ha ugysem megy akkor majd irj privit hátha tok még segiteni valahogyan.
  • item
    #14937
    Hát vakker tökön szúrom magam! Ugyan az a problémám, inditás után hang van de nem küld jelet a monitornak. Próbáltam leszedni a ffdshow-t meg a matroska dekódert, más nincs fent,volt direct x frissités is de igy sem indul el megőrülök.

  • dashed_
    #14936
    FAQ
  • Pepsi Twist
    #14935
    HI!!!

    Nah gyerekek végre megtuttam venni :D:D:D Most jáccotam kb 20 percet és már abba is hagytam:S (sajna, mert most nem leszek 1 hétig gép közelbe... szóval majd jövőhétvégén nyomulok veletek :D és majd akkor gyorsan össze szedek egy kis pénzt nyitok egy klubbot aztán jöhettek)

    Bye!!!
  • Mateem
    #14934
    Hali
    meg elegge uj vagyok ...bla bla :9 Newbie , szoval valaki tudna postolni egy jol lathato képet a maprol , ahol bevannak jelölgetve a Dealerek? pls ,előre is köszi
  • Redokee
    #14933
    Help: megvettem a játékot, de valamiért nem csatlakozik a TDU serverhez (azt irja amugy hogy servers unaviable), nos amikor kijelölöm a gamespy profilom(amivel a bétát is toltam...) ezt irja ki: failed to connect test drive server. please check your network status and try again. miért??? :O tüzfalamnak engedélyezve van
  • Tomy Lee
    #14932
    A csomag vagy autós leszállítós küldik jól fizetnek és egyszerüek.Fehér ikonnal vannak a jelzéseik 15-30 km között kell általában levezetni(sima közúti közlekedés nem verseny)és ha perfectre csinálod őket az kanyaronként 120.000 dolcsit is jelenthet.
  • Gabor_(HSF)
    #14930
    Pl. elmész bankok rabolni
  • Tomy Lee
    #14929
    Áh bocsi a link: http://kepup.extra.hu/
  • hykao #14928
    Maradj az URL-nél, úgy működik a dolog. Átalakítottam a linkjeidet, akit érdekelnek a képeid, majd kattingat.
  • Smuge
    #14927
    Valaki megosztaná, hogy lehet leggyorsabban sok pénzt szerezni?
  • Tomy Lee
    #14925
    Mi??
    Tess:ez a leggyorsabb képfeltöltő oldal(feltöltöd-kimásolod a direkt link-jét-majd topicba url beszúrásnál belinkeled)
  • gduck
    #14924
    Ezt nem értem...
  • Gabor_(HSF)
    #14923
    Vezess ügyesebben és főleg ne ütközz,ez nem a roncsderby