107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Soneji
    #15088
    de jó! ilyenek vannak még?
  • AntiHero
    #15087
    Hát azt ajánlom is nekik:) Bár nekem a netem szar:D
  • InfiniteReality
    #15086
    Lehet h én is ottleszek a szigeten 23-kor. Bár még csak tegnap kedtem el online nyomni, így csak 3 kocsival és szerénykedhetek. Offline már végigvittem amit lehetett, de ugye online elölről kellett kezdeni :-)
  • Gabor_(HSF)
    #15082
    Hát persze...Minden eladó!!!csak ők még nem tudják
  • Soneji
    #15081
    gondolj bele. csak a normális fékezésen nagyon sok múlik. a gázadás legfeljebb az indulásnál hozna számottevő előnyt, de a kanyarodást rendkívül megkönnyíti. ezért nem is igazán jó megoldás az ahogyan az egész online részét megoldották, de ebbe most nem megyek bele.
  • autoszimulator
    #15077
    Eladó a reptér?
  • Gabor_(HSF)
    #15076
    Látom nem figyeltél!
    Én arra törekszem,hogy minden perfectbe "kivégezzek" és az összes verdát megvegyem..
    2x végigjátszottam,más cél már nemigen van,esetleg megveszem az összes házat is,meg talán a reptereket is....
  • Gaba9
    #15075
    öööö van msn-ed ?? nyomj privibe egy cimet és dumáljuk meg .. oks ??
  • Soneji
    #15074
    kormánnyal és pedállal minden autó irányítható a maga módján. az autók számadatairól van számos lista, az pedig, hogy kinek melyik autó fekszi jobban a kanyart csak akkor derül ki, ha megy vele egy közepesen hosszú versenyt.
  • Amadeus HU
    #15071
    OK majd ugyan ezen a néven megtalálsz a játékban
  • Gabor_(HSF)
    #15070
    Hát izlés kérdése,de sztem és tapasztalatom szerint,max 10 kocsi van ami jól irányitható a játékban..
    Igaz én billentyűvel nyomom,de nem hinném sokkal más lenne kormánnyal
  • kigger
    #15069
    "a szükséges biztonsági egységet nem lehet aktiválni a következő programot nem lehet végrehajtani(6000)."
  • hykao #15068
    MUSTANG -> SALEEN tuningjánál.
  • beejeey
    #15067
    A klubok egyébként fogynak a szigeten? Vagy, korlátlan számú klub nyitható?
  • hykao #15066
    Ara van a tesztvezetés, hogy vásárlás előtt kipróbáld...
  • kigger
    #15065
    segítsetek feltettem de valami sz**t kiír
  • Gabor_(HSF)
    #15064
    Kb 5-el...de nem is ez a lényeg..
    legyen meg mind,az olyan klassz
    Külömben is,mit csináljak a sok dolcsival,csak rám száradna....
  • Soneji
    #15063
    egyébként találkozott már valaki olyannal, hogy tuningolás után az autó már magasabb versenykategóriába lépett?
  • beejeey
    #15062
    ...Ezért nem lenne rossz összerakni egy olyan autólistát ami un. "Ajánlott autók" Ha valakinek van kedve meg ideje, szerintem nem rossz ötlet, így a szarul irányítható verdákat kerülnénk...
  • Soneji
    #15061
    úgy kell neked.
    szerintem kevésbé értelmes mindet megvenni, mint kiválasztani azokat amiket tényleg jól tud vezetni az ember. a hetvenöt autó közül mennyivel játszol rendszeresen? még az ötven, sőt még a tizennyolc is sok, hogy rendszeresen megjárassa az ember.
  • Gabor_(HSF)
    #15060
    Tetves Mclarenre kiadtam 1.5 gurigát + 700k a tuningra,aztán egy rakás kula a verda,alulkormányzott,nem áll meg és minden baja van....
  • beejeey
    #15059
    A vga már naggyából elég szerintem, de a proci...hát...Mindenesetre biztos, hogy több fps-ed lesz mint 25 :)))
  • Gabor_(HSF)
    #15058
    Annyi lóvéd van! vedd meg az összeset...
    Vagy arra gyüjtögetsz,hogy megvehesd az egész szigetet?
  • Soneji
    #15057
    én meg nem tudom mit vásároljak még össze, hogy meg legyen az ötven. eddig huszonnyolc van, de abból simán van tíz olyan amivel még egyáltalán nem mentem.
  • TyPhooneDave
    #15056
    még áá Atari sem,mostanában azt hazudták,h először az online kickelős bugokat javítják....
  • Mityu91
    #15055
    Van AGP...
    de azon már elmenne?
  • Gabor_(HSF)
    #15054
    Az új lexus-t,most reklámozzák a TV-ben,de a játékban egyenlőre nincs,mint ahogy ZX12R sem...

    Viszont utóbbiról tudok szép képeket mutatni,mert nekem volt
  • Gaba9
    #15053
    Nemvok nagy spiler de szivesen csatlakozom ha kellek
  • berett81
    #15052
    Nem tudja valaki hogy az új járművek mikor jelennek meg?(LEXUS,KAWASAKI ZX-12R stb.)
  • princodvd
    #15051
    sajnos nekem mindent cszerélni kell: alaplap, proci, ram, táp... és persze a videókártyát is
  • item
    #15050
    Köszönöm... próbálozom tovább, örülnék ha én is feltudnék menni hozzátok!
  • robotnyk
    #15049
    első indításkor
  • beejeey
    #15048
    Bocsánat, utánanéztem és tényleg létezik, de a véleményem ezentúl is változatlan:)
  • item
    #15047
    #15039 valaki erre ?
  • beejeey
    #15046
    Szerintem nem érdemes így gépet fejleszteni, de ez csak az én véleményem. Most veszel egy "jobb" videokártyát, aztán a gép többi része meg elavult...nekem is hasonló a gépem, de érdemesebb egy új gépre összedobni.
    A 7600Gs-ben van AGP-s változat? Mert ha nincs akkor cserélhetsz alaplapot is, ja és akkor már procit is
  • Gabor_(HSF)
    #15045
    Na megvettem a 70.verdát is..
    Kicsit sajnáltam rá a lovét,de sajna van még1 húzósabb is...
    Azt hiszem még 5 kell és mind meg lesz.....
  • princodvd
    #15043
    Nemsokára nálam is gépfejlesztés lesz, megérett az Fx5700, hogy nyugdíjjazva legyen :) Méltő utódja lesz, R600, amint 140 alatt lesz majd az ára :)
  • Mityu91
    #15042
    hy nah 2 hét múlvár összedobok egy gépet:
    1giga ram 2.6 proci 7600Gs-512mb.
    Ezen menni fog?
  • beejeey
    #15040
    Mityu91! Az én gépem 9600XT 256MB, 1GB DDR, Barton @3000+ proci.
    Tapasztalat: 800*600 minden lowon 20-25 fps, szóval nem egy nagy durranás, de a játék feelingje így is megvan. Egy próbár megér szerintem...
    Nemsokára gépfejlesztés, juhúúúúú :)
  • item
    #15039
    A gyári játéknál mikor kell kérnie a CD-kulcsot ? Mert elötte fent volt a warez, azt uninstalláltam, és utánna tettem fel a gyárit, de nem kért a setup cd kulcsot.

    Lehet ezért csinálja az inditás utáni fekete/kikapcsolt képernyőt ??