107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AdaKiller
    #15134
    az én klubbomat asszem 250ért csináltam
  • vki
    #15131
    Hát nagyon jó. Kétheti munkámnak vége, 59%-os volt a mentésem. Most kezdhetem előről. Alig volt kb. 34 autóm. Na mind1. Személyes tapasztalataim alapján azt tanácsolom, hogy mindenki csináljon naponta mentést a profiljáról.

    További kellemes szombatot.
  • Debilke13
    #15130
    oh köszz!
  • gduck
    #15129
    Nem lehet valahogy rövidíteni?
  • gduck
    #15128
    Üres klubbházakat akkor látsz, ha felfedezed őket! Létező klubból meg azt látod amibe meghívót kapsz vagy tagja vagy! Ha saját klubbot szeretnél létrehozni, akkor a legolcsóbb klubb a sziget jobb alsó sarkában lévő "kráter" jobb oldalánál van! (Ha jól emlékszem $350.000, a többi meg $750.000)
  • Debilke13
    #15127
    én 39%-nál vok és még nem kaptam meg a ClubbokatMi lehet a Gond??
    Vagy csak felkell őket fekedznem??
  • AdaKiller
    #15126
    hát nem is amatőr csíterek. igaz rakhattak volna vmi védelmet bele, pl lecsekkolja nincs-e kiszedve a forgalom, meg az ilyen irreális időket csináló playereket 2-3 alkalommal felfüggeszteni 1 hétre, utána bannolni a cd-keyt. más ember játékkedvét veszik így el. eddig legjobb helyezésem global rankinkba asszem 81. lett.
  • Torry
    #15125
    Ezekszerint vannak cheaterek
  • AdaKiller
    #15124
    azt magyarázza el nekem vki, hogy adott egy online verseny, semmi forgalom, csak meg kell tenni kb 1-2 km-es távot, de ez nem lényeg. fel van osztva 7 checkpointa. az első 18 mp alatt csinálta meg kawasaki ninjával. én is nekiálltam azzal, persze 3 as tuningmegvan, motorra fekvés megvolt. és nekem 30 mp alatt nem sikerül megcsinálni, első checkpointál már 2 mpet rámver, a 2.nál már 5öt, de kb 3 mp alatt hogy ver rám 5mp-et??? mert 18 mp a rekord, 7 checkpoint, akkor 2.5 mp-enként checkpointváltás van, és kb az 5.nél már 10 mp-el jobb időt ment...



    másik verseny; első helyezett 7 perc alatt csinálta meg, 2. 38 perc alatt; én meg vmi 42 perc asszem, ez az egyik kurva hosszú verseny(neve nem jut eszembe), 100 km felett van az biztos. 7 perc alatt megtenni 100-150 km-ert, hát mit mondjak....
  • chicco
    #15123
    Néhány kérdésre szeretnék választ kapni ha lehet:Látok néha ugyan olyan örült autóst motorost mint én száguldozni kék pont jelöli a gps-en.Mia teendő velük?????

    Soxor újraindul a gépem TDU alatt vlmi tanács.
    config:d2core e6300 2giga ram 7300gt.
  • AdaKiller
    #15122
    25nél már biztos van
  • Debilke13
    #15121
    Valaki meg tudja nekem mondani hogy kb. hány százaléktól kapjuk meg a Clubbokat??
  • AdaKiller
    #15117
    jó reggelt:))
  • Tomy Lee
    #15116
    Nem tudtam ma ott lenni a találkán mert gőzöm sincs hol ez a titkos átjáró a szigetre.8× megnéztem a videót de fullon nem leltem rá.
    Viszont Saleen-el megcsináltam az 1 millás futamot 2× is.Yes,profi volt.

    Jól sikerült a Baner-ban szereplő Magyar Player-ek listája,grat
  • gduck
    #15115
    nyenyenyenyeeeee Majd megyünk egyet hegyi úton is
  • AntiHero
    #15114


    NA mennyek én aludni...
    Ma sok magyarral találkoztam
    gDuck[HUN] nyenyenyenyenyeeee
  • gematta
    #15113
    Hali
    Gamepadot támogat
    logitech köcce?!
  • Gabor_(HSF)
    #15112
    Már csak a Cobra hiányzik..
    Elvittétek az összeset,mert nem érkezik a kereskedésbe...

    JA! 77 autó, van nem 75
  • rev7
    #15111
    a kormany miatt akad. huzd ki, resetelj, es probald ki billel, menni fog.
    nalam kormannyal atlag 5 fps (kormany nelkul 1280*1024 high-on 30-40), ha sokat forgatok rajta, masodpercekre is megall. ha billre van allitva, es a pedalt pumpalgatom, akkor is ua ugy szaggat.
  • Béla9248
    #15110
    Van vmi különös oka hogy magyarokkal még nem találkoztam? Vagy van vmi cím amit be kell pötyögni?
  • MrTressy
    #15109
    Ugyanúgy :)
  • robotnyk
    #15108
    2,5 órát elbuktam ma, juhejj, de jó, hogy kivételesen backupoltam.
  • Light
    #15107
    Hali!

    Nemrég letöltöttem a warez Procyon verziós TD-ot és nálam eléggé szaggatott, a városban mind1 is volt, h mit állítok.
    Most gondolkogom, h megveszem a témát, de nem tudom, h ezek után h menne.
    A gépem: AMD 3,5 Ghz; 1,5 giga dual-ban; AtiX800 256 mega.
    Ezen a teljes játék Sztetek h futna?

    Köszi
    Üdv
  • Andrásss
    #15106
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy szerintetek ezen a gépen megy-e a játék 1024*768-as felbontásban, min. grafikán:Intel P4 2,4GHz; 512 MB RAM; ATI Radeon 9800 SE 128 MB. Szerintetek ezen ilyen beállítással jól megy?
  • hykao #15105
    Már kismilliószor volt róla szó (kismillió fórumon), hogy sajnos a játék érthetetlen - és eddig még fel nem derített - módon egyes konfigokon akadozik össze-vissza...remélem egyszer lesz rá megoldás. (nálam is akadozik, főleg a sűrűbb városi részeken, és ugyanannyi fps-t produkál max. és min. beállítások mellett...)
  • Gabor_(HSF)
    #15103
    A remény döglik meg utoljára.......
    Azzal mennie kellene,bár minek húzod a procit,. nemtom
    az a XT is alapból is igen meleg,lehet játékon belül eléri a forrátpontot is....
  • dashed_
    #15102
    f betu es onnan a numpados nyilakkal(2,4,6,8) lepkedsz
  • AntiHero
    #15101
    Hogy lehet valakit havernak felvenni meg lockolni?
  • edeleny
    #15100
    Hali fiuk,adjatok tanácsot.
    A konfigom A64 3,2 (4,1-re huzva),1 giga RAM,ATI X1650XT.
    1024-es felbontásban minden minimumra levéve szaggat,ha megcsúszok,vagy lemegyek az utrol,ugratás,hirtelen kormány mozdulat esetén 3-5 mp-re is lefagy,hogy a végeredmény ,valahol a dzsindzsába.
    Leszedtem a minimum konfig filét nem segitett,minden driver a legfrissebb,lassan eljutok oda,hogy kihajintom az egészet játékostul,gépestül.
    Van remény?
  • bpeti72
    #15099
    az mi és hol találom
  • Danman
    #15098
    jaj de aranyos...regelnék ezen a szar communityn de a link amit elküldenek a e-mail címemre rossz( mm a confirm:D) de szereteeeemmmm
  • AntiHero
    #15097
    gDuck... A végén csak rályöttél hogy a motorom erősebb a Ford GTtől:D
  • bpeti72
    #15096
    nekem is ugyanez a baj, talán lesz egy pöcs majd erre a hibára
  • Danman
    #15095
    Hát jó ha neked az müxik én csomószor próbáltam de nem nagyon sikerül:( na mind1 majd eccer:))
  • autoszimulator
    #15094
    Először beregelsz egy acc-ot, majd ott megadod a gamespy accod adatait.

    A kit látok dologra meg annyi, hogy nyomsz mapot, ott látsz mindenkit, aztán katt a nevére, letesz valahova, vársz kicsit és már látod is az adott személyt.
  • Danman
    #15093
    Optionsben a sound v voicesnál van hogy enable voices asszem és ha az nincs bepipálva akk nem pofáznak
  • Amadeus HU
    #15092
    Hogyan lehet kikapcsolni a mikrofon részét a játéknak? Mert néha egyes játékosok bekapcsolva hagyják és mást nem lehet hallani csak autó bőgést meg recsegést. Az audió beállításoknál nem találok ilyesmit hogy ne lehessen hallani a másik játékost. A netbeállításnál meg direkt be van kapcsolva hogy csak a barátok hangját lehessen hallani de semmi. Valaki tud ebben segíteni?
  • Danman
    #15091
    még egy kérdés a testdriveunlimited/community -n az a reg ugyanaz mitn amivel a játékban jáccol, vagy újat kell csinláni? /Jöhetne már a peccs/
  • Danman
    #15090
    részvét fatboy...nekem meg azzal cseszte fel a fejem, hogy térképen tök királyul látok mindekit, de játékban magában meg csak pár emberkét, de ofc sose azt akit én akarok... nemtom, ez a layeres cucc elég szar lett...bár betaban meg tökjól tudtam jáccani:( layer dolog alatt azrt értem hogy csak 8 embert láthacc egyszerre, ebből következtetek hogy nyolcasával rakosgat...
  • vki
    #15089
    Na most b***ta fel az agyam. Tudtommal már más is járt így. A megvásárolt járművek száma, meg a többi adat minuszba, mindent verseny lenullázott, vagyis az eredmények megvannak, de újra járhatom mind a harminc autóleszállítós, illetve mind a 29 Courier mission. A tököm már kivan az egésszel.