107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Kmarha
    #15183
    vagy nem nyomsz továbbot és még csak a pályát mutatja be neked, vagy elkezdődik a meccs, csak te elfelejted beizzitani a motort. Nem csak a gázt kell nyomni, érdemes a kulcsot is elforgatni, különben csak állsz és pislogsz okosan :P
  • autoszimulator
    #15182
    Épp arra gondoltam, hogy ha nem is BMW-ként, hanem vmelyik tuningcég által készített BMW-k bekerülhetnének, utobbiak adnának liszensz jogot szerinte, gondoljunk csak a RUF-porsche dologra.
  • Mateem
    #15181
    Köc.
  • princodvd
    #15180
    *liszenszét
  • pongi10
    #15179
    sziasztok!!!lenne egy olyan problémám hogy megveszem az kocsim az elején és mennék az első versenyhez és ott rámegyek a singleplayer módra kírja még azt is hogy a győztes mennnyi pénzt kap és ott megáll.a kocsik mennek távááb én is tudom mozgatni az egeret de nem történik semmi.légyszi segítsetek.előre is köszi
  • princodvd
    #15178
    válasz: A BMW liszienszét a EA birtokolja, ezért nem is lesz benne sohasem.
  • InfiniteReality
    #15177
    Írni tudtommal csak "közösbe" lehet, freeride módban T billentyű, és lehet pötyögni a mondandódat.
  • Mateem
    #15176
    Hmhm :) Valaki rám irt de lövésem sincs hogy tudok valaszolni meg Voice Com. is volt -.-" :) Ennyi. Egyebkent nekem a warezos verzio pl. szar volt. ugyhogy én nemtudtam h fog menni a gépemen amikor megvettem Deti.
  • bertino
    #15175
  • bpeti72
    #15174
    Ha eljutok odáig csinálok egy Miért Nincs BMW klubbot.
  • autoszimulator
    #15173
    Tudom ajánlani a single playeres küldetések után a globális ranglista megtekintését :D Néha egy 2 kanyaros versenyen, azonos autóval, 3as tuninggal kapo 5-10mp-et... Esélyes :D De volt verseny ahol legjobb 20ba benne vagyok/voltam.
  • item
    #15170
    Sikerült még tegnap elinditanom, akinek eredeti gaméja van és ugyan ez a gondja az nézze meg hogy a "próba" verzió nincs e bemountolva a daemon toolsba, és jobb ha bezárja a dameont.
  • InfiniteReality
    #15169
    #15153-ra valaki tudja a választ?
  • AdaKiller
    #15163
    minden maradt u.ú.
  • AdaKiller
    #15162
    avyg írj majd ide, vagy dobj egy privit
  • VRSDM
    #15160
    akkor így kérdezem, a béta grafikai állítás hibája megmaradt?
    vagyis... low-med-high aztán örüljünk ennek? vagy van már valami részletesebb /árnyék-csillanás stb.stb./
  • AdaKiller
    #15159
    u.a. mint reggel fél 10kor vszeg
  • Sland
    #15158
    Nem. Miért szólt volna neked? :o

    #15155 Képet kitöröltem, gondolom nem baj :)
  • VRSDM
    #15156
    ez ugye nem nekem szólt...
  • bucsher
    #15155
    Nájsz kócsag! Gém nem volt? :)
  • Sland
    #15154
    Gépigényes kérdéseket mostantól TÖRLÖM!

    60x átt lett beszélve, van gépigény a FAQ-ban, olvasgassatok nyugodtan!
  • InfiniteReality
    #15153
    Nem sikerül a confirmation email az ataricommunity oldalán. Rákattintok a linkre, de hibaüzenet jön elő. Mi lehet a gond? A linkre hülyeségek jönnek elő (multiple choices hibaüzenet az ő szerverükről).

    Nem akarom hogy törölje az accountomat.

    Többeteket láttam fent a magyarok között, remélem tud valaki segíteni ebben.
  • Joybull
    #15152
    rendben
  • AdaKiller
    #15151
    megbeszélünk egy időpontot megmondom hova gyere és ennyi
  • gplay
    #15150
    Meg jött a gém csütörtökön és én csak ma tudom felrakni. :(
  • AdaKiller
    #15149
    jöhetsz hozzánk is
  • VRSDM
    #15148
    öhm, nézegettem a fájlokat, de nem találtam használhatót, értsd...
    sehogy sem lehet kilőni dolgokat? pl árnyék?
  • Joybull
    #15147
    hogy működik ez a meghívás? mert szívesen csatlakoznék.

    TDU nik: Halika
  • InfiniteReality
    #15146
    A normál versenyek ugyanazok mintha offline játszanál. Freeride módban gyérebb a forgalom, a többit az online játékosok (akik szintén freeride módban vannak) alkotják. Egy adott területen belül max 8 játékost látsz, de ahogy mész előre mindig másokat. Multiplayer versenyeknél a többi élő játékos ellen versenyzel. Ezenkivül van gyors verseny, levillantasz valakit (enter gomb) és két kijelölt pont között lehet versenyezni. Ezen felül az online módnak vannak még egyéb lehetőségei is.
  • InfiniteReality
    #15145
    Kösz az infót. Nálam pont hogy online jobb. Egyet kijavíthatnának. Ha a WoWban megtudták oldani h egyszerre sokan lássák egymást, itt is meglehetne szerintem. Freeride módban azt a gyér forgalmat a szerver mozgatja, a többi autó helyzetét 1 bizonyos szintig biztos lehetne kezelni 1 layeren belül is. Emellett tényleg lehetne olyan, hogy akire "rálockolsz" azt akár a sziget túlfeléről is jelzi. Nyilván kell valamiféle layeres rendszer, de ha egy területen belül sokan vannak, akkorse max 8at lássak már mert ez így gáz szvsz.

    Másik érdekesség lehetne, hogy akik egyfajta misszióban vannak, azok is lássák egymást. Pl érdekes lenne, ha az összes ember aki autóvisszaszállítós küldit csinál épp, az 1 layerben lenne, nem jelezné ki a nevüket, de akire rálockoltál azt igen. Autóvisszaszállításnál úgyis mindenki vigyáz a kocsijára, kevés olyan "barom" lenne aki mindenkit csak letolni akar az útról.

    Ugyanez mehetne külön a stoppos és modelles küldetésekre is.

    Nyilván kell valamiféle késleltetés, ha több ember egyszerre indítja ugyanazt a küldit, de szerintem megoldható lenne. Vagy csak szimplán kikapcsolni az ütköztetést player és player között. Szerintem izgi lenne.

    Ebben a játékban rengeteg még kihasználatlan lehetőség rejlik, üdvözítő lenne ezeket a későbbiekben látni megvalósulni.
  • Gabor12070
    #15144
    Sziasztok! Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de mind1! Eredeti a játékom és, ha multiplayerben akarok játszani, ugyan úgy van, mint egyszemélyesbe? Magyarul ugyanúgy kell a versenyeket vinni, meg minden ugyan az, mintha egyedül játszanák, csak valós ellenfelek vannak. Előre is kössz a választ!!
  • gduck
    #15143
    FRIEND LIST: nemtom

    BOOKMARK:

    Csak szövegnél, ebbe rakjad bele:
    C:\Documents and Settings\USERNEVED\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegame\PROFILNEVED\bookmark\bookmark.txt

    Fájlok ide:
    C:\Documents and Settings\USERNEVED\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegame\PROFILNEVED\bookmark\

    Az online részen még van mit javtanítani :(
  • InfiniteReality
    #15142
    A friend lista mekkora lehet?
  • InfiniteReality
    #15141
    gduckot 1x láttam kb 10 mp-ig a rejtett szigeten. Elég nagy kicseszés, hogy ha a rejtett szigeten nyomok 1 mapot, és aztán kilépek belőle akkor valahová visszatesz a "rendes" útra, és kereshetem meg megint az E betűt...

    Láma kérdés: voltak ilyen bemásolt bookmarkok, azokkal mit kell csinálni? Kérdésem arra is vonatkozik ha fileokvannak (hová kell másolni őket), meg ha csak bemásolt szöveg van, azzal mit kell csinálni?

    THX.
  • XuChi
    #15140
    Ramon miér röhögsz ilyen jót?
  • gduck
    #15139
    3 magyar FRIEND-et sikerült szerezni. Ez azért is jó, mert a térképen lehet a FRIEND-re szűrni és így látom a magyarokat :D Antihero-val jókat versenyeztünk, csak tól sok volt az egyenes szakasz

    Én este is fennt leszek, valahol lehet megint egy találkozó :D

    RAM: lol :D
  • XuChi
    #15138
    Hali skacok. Tegnap lemaradtam az island-os taliról mert gixer volt a gépemmel. Esetleg nem tervezünk ma is egy talit?

    Meséljetek hogy sikerült ha sikerült.

    Ja amugy tegnep beleraktam a gépembe még 1 giga ramot és azóta tized annyit szaggat mint eddig. Ma még ujra is rakom a wint és megycsinálom rendesen a gépemet majd délután irok mi változott.
  • Amadeus HU
    #15137
    Akinek van kedve csatlakozni a Hungarian Team klubba azt szívesen meghívom. Pmben jellezétek kérvényeteket :)
  • Smuge
    #15136
    Nincs esetleg még üres hely valamelyik magyar klubban? Szivesen csatlakoznék!
  • AdaKiller
    #15135
    köszi a jótanácsot, én eddig is minden kilépés után menttetem:)

    szóval tényleg érdemes sűrűn menteni, nem tart 10 mpnél tovább, és sok időt megspórolhatunk ha tényleg akad vmi gixer