690
Karórák
  • Newyorker
    #1
    Üdv mindenkinek!


    Akarok venni egy Citizen karórát, már ki is néztem a Duna Plázában, de mivel 170ezer, ezért gondoltam, hogy megkérdem tőletek, hátha tudtok valami olcsóbb helyet, ahol lehet kapni ilyen kaliberű karórákat.Mivel a Duna Pláza nem az olcsóságáról híres, ezért tuti, hogy van olcsóbb hely is, főleg BP érdekel, mert ott aztán minden van.

    Ha esetleg van valami netcímetek, ahol utána lehetne nézni, annak is nagyon örülnék!


    Előre is THX a segítségért!
  • sapkafej
    #2
    Én tudok egy helyet, ahol már 120 rongyért utánad dobják...de azok ilyen olcsó szarok.
  • bertino
    #3
    20 rugót nem adnék ki egy szaros karórára, tudod mennyi minden másra lehet költeni annyi lóvét ?
  • mstummer
    #4
    Van olyan hely...kínai piac...tod: szok ócsó... :P
  • Takezó
    #5
    a prioritások...valakinek ér annyit, punktum:ððð
  • oneal1
    #6
    hali!!
    Nekem citizen promaster nighthawk BJ7010 08E van!!!
    elég fasza kis óra!!
    én nem mondok árat meg nagykerből lett hozva de plázákban 120 körül láttam ezt!!
    ha érdekel az óráról esetleg valami akkor írj!!
  • bertino
    #7
    sajna így van :|
  • Petka
    #8
    ha lenne felesleges 170k-m, nekem is megérné :C
  • Thanatos
    #9
    google.com
  • Newyorker
    #10
    Netcíme van?
  • Newyorker
    #11
    Karórát egy egész életre veszek és az mindig nálam van, úgyhogy ennyit rászánok
  • Newyorker
    #12
    Jaja, nekem is jó lenne ilyen nagykeres cucc, de sajna nincsen ismerős :(
  • Newyorker
    #13
    Sajna itt már néztem, de semmi :(
  • Metwork
    #14
    "Citizen Karórát Akarok Venni!"

    egészségedre
  • Taranov
    #15
    Lehet, hogy van, aki erre akar költeni. Nem baj ez.
  • Taranov
    #16
    Szerintem nevetségesek vagytok, hogy leugatjátok a srácot, miközben csak azt kérdezte, hogy hol tud ilyet venni.
    Másrészt óra viszonylatban nem ez a drága, hanem az 5 milliós.
  • blackgamer
    #17
    egyes politikusok másfél milliót is költenek karórára
  • Newyorker
    #18
    Így igaz, ha kicsit utánanézne pár ember, akkor képbe lenne, hogy mennyiért is mennek a tartós órák.Ez még az alja lenne a dolognak, no meg a márkának is.

    Sajnálom, hogy eggyesek így állnak a dolgokhoz, csak tudnám, akkor minek szólnak bele, hmmm...
  • Barni
    #19
    mindenki maga dönti el mennyiért vesz órát, amúgy 170k-ért citizent hát nem tudom, akkor inkább valami svájci órát vegyél
  • oneal1
    #20
    a GYurcsánynak rolex daytonája van asszem 4.8 Millió!
  • oneal1
    #21
    http://citizen.timecenter.hu/
    innen tuti találsz valamit
    van pár cím boltokhoz is
  • Newyorker
    #22
    Köszönöm, jó nyomon vagyunk! :D
  • Newyorker
    #23
    Nah igen, a Rolexnél kezdődik a drágaság és még sorolhatnám...
  • tigeroo
    #24
    170K?? annyiért már megállítom az időt nektek ;D
  • oneal1
    #25
    amúgy ezek is nagyon profi órák!!!
    előnye pl hogy soha nemkell szétszedni az órát!!
    mármint ami nekem van
  • Taranov
    #26
    Ez probléma? Nem kötözködés képpen, érdekel a véleményed.
  • Dzsini
    #27
    a citizen a japán órák "svájci"-ja, nagyon jó minőségű, nagytudású masinák. nekem már megvan vagy 7-8 éve, elem nem kell bele (ecodrive :o) ), estem már vele pár akkorát, hogy sokminden ripityára ment rajtam, de ennek még nem sok baja lett (koppkopp). párszor leresetelt (ami egy mutatós órától érdekes, de ez megteszi), de gond nélkül megy. igaz, ez olcsóbb volt, "csak" 65ezer.
    az orakereso.hu -n vannak egész jó áron.
  • Taranov
    #28
    Régen 10 ezer forintért vettem (bár azóta volt pár százalék infláció :D) egy Timex órát, még mindig működik, de őszíntén szólva elég igénytelen dolog ilyen digitális órával járni. Mostmár nem is nagyon hordom. Ha lesz fölösleges 100-150k-m, biztos egy Citizent vagy egy Tissot-t veszek.
  • Newyorker
    #29
    Én is mint írtam, azért szánok rá ennyit, mert ezt csak egyszer kell megvenni és ha valóban a minőség az minőség, akkor többet nem költök karórára :)
  • Taranov
    #30
    Engem az érdekelne, hogy egy IWC Schaffhausen mennyibe kerül.
    Az oldalon (iwc.com) nincsenek árak, és eddig még nem írtam nekik levelet.
  • blackgamer
    #31
    mindennapi használatra rongyrázás és fölösleges, negatív értékrendet tükröz
  • oneal1
    #32
    melyiket nézted ki amúgy?
  • Newyorker
    #33
    Ha valaki megteheti, akkor miért ne venne olyat!
    Ha megnyernéd a lottót, akkor milyen autót venné pl?
    Vagy házat?
  • Newyorker
    #34
    Ez az, hogy sajna nincs köztük, de írtam nekik mailt, hogy megtudakoljam a pontos típusát!

    Nincs köztük, pedig annyira nem speckó és nem drága és nem egyedi :)
  • Taranov
    #35
    Szerintem egy üzletembernek fontos, hogy jól nézzen ki. Ehhez kell elegáns autó, jó óra. Ezek nem ízléstelenek, nem csicsásak.
    Emellett persze lehet, hogy festményeket gyűjt, érdeklődik a kultúra iránt. Az órára lehet legkevésbé mondani, hogy a műveletlen újgazdagok költenének rá általában.
    Vagy te inkább a remete életmód híve vagy? :)
  • Barni
    #36
    Tissot, Breitling, Certina, Rado és még sorolhatnám...
    nekem ezek jobban tetszenek de ízlések és pofonok, jobb mintha mindenkinek ugyanaz az óra tetszene
  • Newyorker
    #37
    Ez nem rongyrázás, amit Ők csinálnak, Ők ilyen szinten élnek!
    Ennyi!
  • Newyorker
    #38
    Igaz, ezek nagyon nagy márkák, csak ezek már árban nagyon drágák, még az enyémhez képest is :)
  • Taranov
    #39
    Ha a Tissot tetszik, akkor azt a Timecenternél találsz 150-170k-ért.
    Viszont a Citizennel ellentétben ezek kevésbé fiatalosak, de szerintem elegánsabbak.
  • blackgamer
    #40
    az én értékrendembe ha milliomos lennék akkor is max egy 150 ezres óra férne bele,
    a maradék 1 350 000 Ft-ot inkább az egyháznak vagy a rákutatás előrehaladásért adnám

    persze én ilyen "egyszerű" ember vagyok, nem öltönyös üzletember