41
Tales of Legendia
  • musha
    #1
    az előzőekkel nem játszottam, de csak jókat hallottam róluk (igaz, Sephi? ^^)
    trélerek alapján nagyon-nagyon hangulatosnak tűnik, engem egyrészt az animációk fogtak meg, másrészt a klasszikus japán rpg-k keveredése egyfajta Namco-s bunyós hrcrendszerrel. kellemes anime betétek vannak a játékban, szóval tetszetős.

    remélem jó is :)

    GameTrailers
    IGN
    GameSpot
  • dinomano
    #2
    ez a Tales of destiny I-II folytatasa? Elözöeket nyomtam picit(ill.csak 2öt) grafra nem nagy szamok, 2D sprite karakterekkel, renderelt/rajzolt hatterekkel; aranyos hack and slash volt; uyganugy bejött 1 harckepernyö mint FFnel, csak lehetett szabadon mozogni, ugrani+ütni...cukimuki géééém! :-)
  • Sephi
    #3
    Jok jok es naon szepek de ez a realtime fight nekem meg mindig nem jon be es nem is fog. Szeretem a nyugisabb stilust ahol van eleg idom elgondolkozni a kovetkezo lepesen.

    Itt vannak olyan csatak ahhol asse tudod mi tortenik mert mindehonnan valaki tamad vagy valami magia es miegymas :D
  • mila69en
    #4
    bocs az offért:)

    végre megvagy:DD....te othon vagy a témában^^ plz mondjál nekem point&clik stilusú kaland játék címeket amik jóak is...én nemigazán ismerem ezeket a játékokat
    -broken sword 1;2
    -syberia 1;2
    -moment of silence
    -Indigo Prophecy
    -still life
    ezeket ismerem....de biztos, hogy van még...nem?plz thx...
  • Sephi
    #5
    Hat

    Monkey Island 1 2 3 4
    Gilbert Goodmate
    Sam & Max
    Day Of The Tentacle
    The Black Mirror
    Runaway
    The Dig

    Hirtelen ezek de eszmeletlenek mind. Van ami regebbi de megeri hidd el.
  • dinomano
    #6
    nem tölem varod a valaszt; az igaz, de okoskodom egyet :-)))) ..:Syberia 1-2öt lattam(demoit nyomtam, de nekem tul lassu jatekmenet a point-and-click..elismerem öket, nagyon hangulatos gémek, de nem nekem valo..nekem musz. fight...), facca kis point and click a SYBERIA1-2, franciak csinaltak, qrvaszepek az allokepek; müvesziek nagyon...jo kis gém...Broken sword volt ps1-re is, rajzolt hatteres nyomozos, linearis..én nem ismerem, 2.részt anno nyomta bnöm pc-n(aszonta linearis, de jo)...Indigo meg most jött ki vmikor, abban vannak vmi akcijo részek is, az is nyomozos... :-/ (pc+ps2+xboxra jött ki talan...)
  • dinomano
    #7
    day of t.; megaatomjo, azt toltam, sam and max is ari; jah, meg pc-n durvajo volt a GRIM FANDANGO...csontvazszerü mokas karakterek vannak benn; kb.20-30as evekbe helyezve...kb. 4-5eves gém..
  • fanatifo
    #8
    Syberia 1-2 alapmű mindenidő egyik(ha nem a legjobb) point-click játéka!Black Mirror is isten!

    KIváncsi leszek majd a Microids uj gaméjére a Lost World-re miylen lesz de a képeket nézve tuti nemlesz csalódás:)
  • Luiprima
    #9
    No de uraim a Dragon Quest 8 topic után ezt is szét offoljátok?
    A játékhoz kapcsolódóan első ránézésre nem rossz hangulatos , csak a harc a realtime miatt kicsit átláthatatlan és hosszú távon idegesítő az ordibálás ami megy harc közben.
  • Goth
    #10
    pedig a real-time harc a jóak, higgyétek el :D
  • fanatifo
    #11
    Sztem saokkal kelevesebb a taktikázási lehetőség szvsz a real time szar ezért félek egy kicst az ff12től_!
  • mila69en
    #12
    nagyom kösz....
    már jópár topicban kérdezgettem és kaptam olyan válaszokat hogy csak lesetem:D hogy jön a 80 nap alatt a föld körűl a point&clik kategóriaba?:DD meg olyan oldalt montak hogy nézzek körűl ahol egy ilyen stílus sem volt:) pedig aztán P&C-s játék topicja volt:D
    huhh dejó keresek valami demót ezekről..az nem is baj ha régiek...

    huuh azért látom sikerűlt egy offot elindítanom:D bocs
    /ON
  • Ersiman
    #13
    OFF
    Hát a http://www.adventuregames.hu/ kifejezetten a kalandjátékokat gyüjti egybe, nem véletlenül küldtek oda. Elolvastad a játékteszteket?
  • mila69en
    #14
    nem...minek...ott aztán van minden:))) kaland az igaz hogy van... csak éppen nem sok már megjelent P&C!!

    szerk: persze olyan P&C-t megtaláltam amit pont ismerek:)
    broken sword teszt van:)

    nem hiaba kutattam shepi után a topicokat:) tuttam hogy ő tudja:)

    na tényleg
    /ON
  • Ersiman
    #15
    Minden ott van amit itt ajánlottak. Csak a Gilbert Goodmate nincs felsorolva a többi között.
  • mila69en
    #16
    ja:SSSSS játéktárt nem láttam:DD
    bár ez így egyszerübb^^ mint a-z-ig végig olvassam, hogy melyik is P&C és melyik a jó:)
    [lusta]

    na tényleg elég lesz mert megköveznek:)
  • Unknow
    #17
    Most nyomom, nagyon zsír...csak hát a harc :S
  • dinomano
    #18
    nekem mind1, hogy real time vagy felig meddig körökre osztott, birom mind2öt...a point and click viszotn nem nekem valo, azt lassunak érzem..perce mint mar irtam volt nem szidom, mert naonhangulatos gémeket tudnak összedobi kalandgémekben...mondjuk, ha humoros akkor tolom..jah, vazz majdnem kihagytam... mekkora volt a Clayman.-es gém? :-) a neverhood...imadtam..nah az is point and c., egyik legjobb...
  • mila69en
    #19
    fúúú ááá nem bírom real-time... szeretek gondólkodni rajta:) főleg ha valami nagy csata
  • dinomano
    #20
    nekem mind1, akciogémekkel kezdtem, uyghogy realtime a fontos...amugy gondolkozas:vegulis régi finaleknel sem volt hu, de megaatomhosszu idöd gondolkodni, az sem teljesen körökre osztott, marmint a time battle rendszer...
    D.
  • mila69en
    #21
    na jó nem azt mondom hogy napokig gondolkodni akarok rajta:DDDDD
  • dinomano
    #22
    okka,. értelek...de van amin lehet napokig:-)pl. Jade cocoon...le se kell pauseznod, jofejek az ellenfelek, udvariasak, megvarnak:-)
  • Unknow
    #23
    Használd már a válasz gombot plz :P
  • dinomano
    #24
    na egye fene..most irtam ki az elözmenyt, a tales of destiny II-öt ps1-re; 3CD, majd megsas...vmi fiatal japanstyle manga csuli a föszereplö, total 2D, nem szep de ahhanyos gém; majd kiproba...amugy hack and slash...
  • Unknow
    #25
    Na tovább vittem a gamet és az a meglátásom,hogy eszméletlen könnyű....csak nekem sikerült kinyírnom minden főellenfelet max 10mp alatt? Benyomom a climaxot és szinte fixre nem fogják húzni 10mpnél tovább! Ha normális harcrendszer lenne akkor azt mondanám,hogy nagyon jó játék, így szimplán egy jót kap. Ráadásul akkor miért nem úgy oldották meg a harcot mint mondjuk a Destrega c. játékban? Ez 2D-ben elég gáz...
  • Gábor
    #26
    Az ign vagy a gamespot szerint az első fele könnyű, a második fele az igazi!
  • Unknow
    #27
    Az a gond,hogy kijött az új Bleach játék ami most háttérbe nyom nálam mindent...és ráadásul jön a Grandia III is...ettől meg a kedvem megy el :D
  • Luiprima
    #28
    Off
    Mi is a neve az új "Bleach " játéknak és milyen platformra jött ki? Nem vagyok képben
  • NormalisEmber
    #29
    Milyen nehézségi szinten játszol?
  • Gábor
    #30
    Bleach?? Gamet csináltak belőle? Hol, mikor, merre? :)
    Vajon meddig viszi a sztorit? Vagy talán alt univerzum?
  • Unknow
    #31
    Nem állítgattam semmit csak nyomtam neki :)
  • Unknow
    #32
    Két játék is van már belőle!

    Bleach - Selected Soul ->Ez az első, ez a Byakuyás küzdelemig viszi és ez jelent meg először. Sima hack'n'slash és sajna nagyon tré...aki szereti a sorozatot az talán játszik vele egy picit de ennyi...


    Bleach - Hanatareshi Yabou -> Ez jött ki pont tegnap :P A játék grafikája nagyon állat :P Tisztára mintha a sorozatban lennél mivel rajzolt az egész, csak a karakterek nem de az nem gáz. A játék amúgy RPG és most épp tápolom Ichigot mert az elején lenyomott két orvbunyós hollow :D Nekem nagyon bejön csak kár, hogy japán :P Remélem lesz belőle normális nyelvezetű is.
  • Unknow
    #33
    Hopp azt elfelejtettem írni,hogy természetesen ps2re :P Ezenkívül DS-re és PSPre is fellelhetőek játékok, sőt nem sokára GCre is jön egy :)


    Na ennyit az offról.
  • NormalisEmber
    #34
    Easy-n még jóhogy könnyű(ott tényleg csak egy button smashing-á degradálódik a játék), próbáld meg legalább normalon nyomni:))) Kb. akkora a különbség a nehézségek közt mint pl. a star ocean3-nál.

  • Unknow
    #35
    Akkor meg az vágja haza a játékot..miért nem tudtak norm. harcrendszert csinálni? Amúgy lehet normálon nyomom..nem tudom...ált. én átnyomom az ilyen ökörségeket.. DMCnél is csak utólag tudtam meg,hogy van Gold meg Yellow :D
  • NormalisEmber
    #36
    Én is normálon játszom, ahol én vagyok (15óra után, 4.fejezet végénél járok) már nem annyira könnyűek a főellenségek. Amúgy pl. a GC-s Symphonia is nevetségesen könnyű lett ha az ember megszerezte a cursed fegyvereket (többezres sebzés 1 ütéssel a játék végső főellenségeinél)
  • Unknow
    #37
    15óra..hol vagyok én még attól? Na de ok, ha így mondod,hogy lesz benne valami izgalom tovább nézem mert azért érdekes a sztorija. Thx az infót! Amúgy vannak benne rejtett karik vagy valami furcsaságok?
  • NormalisEmber
    #38
    Egyenlőre rejtett karakterekkel+mellékküldetésekkel nem találkoztam, de ez csak annak köszönhető hogy minnél hamarabb végig szeretném vinni a játékot és végre belekezdhetek a dq8-ba.
  • NormalisEmber
    #39
    Viszont azt be kell ismernem, hogy betegesen sokat kell benne harcolni. Én tápolás nélkül tartok most 350db csatánál.
  • Unknow
    #40
    Azokban a görbített terekben amúgy megéri harcolni? Én eddig mindig megálltam,hogy hátha valami kincset kapok értük vagy valami de ált. semmi extra :S