25
Sony Ericsson J210/J210i
  • Saddalim #1
    Hello.
    Két okbol csináltam eztet itt.
    Az egyik, hogy legyen erről a tipusról valami hely a natan, mert guglin keresve semmi ilyesmit nem találtam...
    A másik, hogy van a j210i-nek egy olyan dolga, hogy cella információ, ami elvileg azt mindaná meg, hogy épp hol vagy... Ha én azt bekapcsolom, egy zöld háromszög jelenik meg a főablak sarkában, de semmi különös. Akkor az ott micsoda, és egyáltalán ki lehet-e vele iratni...
    Kösz
  • Tobacco
    #2
    Lehet, hogy tévedek, de úgy tudom, csak Pannonnak van ez a szolgáltatása...
  • schrank
    #3
    különben is adókörzetinformáció a becsületes neve
  • PeeTeR
    #4
    nem tevedsz, mar evek ota csak a Pannon -nak van ilyen szolgaltatasa ami elmeletileg/gyakorlatilag (szerintem) seemire nem jo... de jo hogy van! :D
  • Saddalim #5
    az jo...
    de akkor mér ugy árusitja a voda, hogy ez vodás mobil, ha olyan funkcioja van, ami nem megy vodán???
  • laliking
    #6
    Nemlehetne az összes szoni mobilról itt dumálni?? Nekem K500i-m van
  • laliking
    #7
    Itt is a kérdés. Ha letöltök vmit emeltdíjas sms-el, akkor utána hogyan tudom megoldani hogy infrán-smsben továbbküldjem valakinek?
  • Tobacco
    #8
    Mert nem a voda gyártja a telefont. azért mert a voda árulja ezt a telefont, nem biztos, hogy azt a szolgáltatást meg is adja, amit a telefon tud/tudna. mert ha így lenne, akkor kb 1 millió szolgáltatás kellene adnia/nyújtania minden telefontársaságnak.
  • Tobacco
    #9
    a két telefonnak kompatibilisnek kell lennie, hogy infrán átküldjed. először bekapcsolod az IRDA funkciót, kiválasztod a képet vagy csengőhangot, és vannak a kiválasztható lehetőségek, lesz egy felajánlás ott, hogy továbbküld infraporton keresztül, rányomsz, és küldöd.
    az új telefonoknál sms-ben már nem lehet küldeni.
  • Saddalim #10
    ahha... jellemző... :D
  • laliking
    #11
    ezt vágom, csak az ilyenletöltött cuccoknál ez általában korlátozv van.
  • Tobacco
    #12
    akkor vegyél egy adatkábelt, keresd meg a telefonodhoz való manager szoftvert, és töltsd át a gépedre. aztán ha van infra a gépeden tovább tudod küldeni.
    de ha van adatkábeled, vagy infrád, akkor felejtsd el a sok fizetős vackot, tele a net mindennel ami egy telefonra kellhet.
  • Pheel
    #13
    Vegyél független telefont, azt nem korlátozza le a szolgáltató, hogy méregdrága sms-eket küldjél neki...
  • laliking
    #14
    nem erröl van szó. gépen van infra onnan egy játékot felnyomok mobilra rögtön lekorlátozza hogy infrán továbbküldjem Merhogy nincs rá engedély vagy mi..
  • Saddalim #15
    na meg van mégegy kérdésem.
    leszedtem gépre a SE hivatalos témacsinálóját, csináltam az enyémhez témát, megpróbáltam átnyomni infrán, de azt mondta, hogy érvénytelen adat. aztán megpróbálkoztam egy fekete-fehérrel is, de az se ment...
  • enkido
    #16
    mivel küldöd át?

    Mert a MyPhoneExplorerben vagy egy olyan funkció, hogy java telepítése... ha csak simán átmásolod, akkor nem fog menni, viszont ha telepíted akkor igen.
  • Saddalim #17
    hát... az a skincsináló progi .thm-be menti, azt spontán próbáltam...
  • vtmk
    #18
    Nem tudja valaki hogy a Se. j210i hogyan lehet kikódolni?
  • Saddalim #19
    szerintem van pár olyan kis "állomás" ahol megcsinálják... :P
  • Saddalim #20
    na help #15!
  • Saddalim #21
    tudja valaki h hogy kell j210i-ben gprs-t beállítani? a piros szolgáltatónál aktiváltam a gprs-t, a telefon/hozzáadtott leírás alapján megpróbáltam beállítani, de szerintem elszúrták a papírt mert amit mond ott, olyan menüpontok nincsenek is...
  • enkido
    #22
    hello. mit mond? :))
  • Saddalim #23
    sok mindent, hogy A-t írt át UFF-ra, csakhogy A nem létezik, stb
  • Saddalim #24
    help
    van egy SEj210i mobil (ez most még nem is fontos), egy myphoneexplorer 1.4, és egy asus a4000-es laptom beépitett infrával. csináltam egy király témát a mobilomhoz a király hivatalos SE témacsinálóval. először megpróbáltam csak úgy spontán átküldeni a .thm-fájlt, de aszonta (mármint a mobil), hogy érvénytelen adat. aztán mondták ezt a myphoneexplorert, csakhogy ez meg nem találja az IR-portot (a port-lista üres), kereséskor meg aszongya, hogy nincs szabad port. szóval most végülis hogy lehet ezt életre lehelni (a fő kérdés a téma rárakása, nem feltétlenül kell ezt az izé progit használni, nekem 8 hogy hogy kerül rá, csak kerüljön rá)
  • Saddalim #25
    újabb fejlemény :P
    adatkábellel már látja a mobilt, de ismeretlen telefont ír és semmit sem lehet vele csinálni. annyira birom a SE-t legközelebb nem ilyet veszek...