240
Vaklárma, vagy komolyan vigyázni kell?
  • Super Mario
    #1
    Tegnap hallottam a rádióban, hogy minden hónap harmadikán betör az elektronikus levelekbe, és minden programot letöröl a számítógépről. Állítólag még a vírusírtó programok is tehetetlenek ellene. Ez most tényleg így van, vagy csak vaklárma?
  • ngcsnet
    #2
    wtf
  • ngcsnet
    #3
    vírusírtó használat powa
  • Tobacco
    #4
    Én is kiváncsi lennék. Egyenlőre előre állítottam a dátumot. De, hogyan tovább?
  • Dj Faustus #5
    1. Tessék olvasni: Megkezdte támadását a Nyxem féreg - Nyxem.E = Kama Sutra.
    2. Minek egy újabb topic? Már [/url=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1029057971]van[/url] vírusokkal foglalkozó!
    3. Ha van rendszeresen frissített, rendesen feltelepített vírusírtód; és ésszel használod a géped, nem érhet baj.
    4. Innen tölthető le gyorsmentesítő.
  • NeoMaN
    #6
    Tudtommal az egész internetet letörli és utána megeszi a processzort is...

  • Dj Faustus #7
    Tehát a topic címe:
  • Tobacco
    #8
    Nem akarom védeni a topiknyitót,és mást sem, de azért, amit erről a vírusról beszélnek, ha ez igaz, akkor megérdemel egy külön topikot.
    Én nagyon féltem a gépemet, és az adataimat! Nem zavar a külön topik!
    És a rádió szerint a vírusírtók még nem tudnak mit kezdeni a vírussal (ezzel a vírussal)
  • alph4
    #9
    Sok hűhó simmiért :DDDD
  • Tobacco
    #10
    nana...
  • DEXTER92
    #11
    Nekem épp most mondta egy haverom hogy jopp ha kikacsolom a gépet. :0
  • DEXTER92
    #12
    "Vaklárma, vagy komolyan vigyázni kell?"
    "Vakláma! A topic nyitóval komolyan vigyázni kell!"
  • Max7
    #13
    én pl undorítónak tartom azt hogy valaki nyit egy topikot és egyből lehuhogják! dexter te is hozászolsz a témához utánna meg leugatod a topiknyitó fejét mert a többiek is ezt csinálták! elöbb nézetek magatokba utánna szoljátok le a többit ez nem a gumi hogy szold le a topik tulajdonost!

    hogy a témához is hozzászóljak amikor felkeltem ma (6:00) ráindítottam a nortont!
  • Gladiator
    #14
    fogadjunk 12 éves, quake 3 pólóban van, és megvan a hustler összes száma...
  • Max7
    #15
  • desigo
    #16
    és mit talált a norton?
    Nagy semmit!

    Várom azok beírását akik találkoztak a vírussal. lol
  • Tarajos Sül
    #17
    Én is kaptam 2 levelet ami körlevél volt,és csak egy csatolt fájl volt,semmi szia meg ilyenek!

    Amikor nem lemezre akartam menteni,hanem megnyitni egyböl beriasztott a Nod 32!
    nekem is vmilyen férget irt ki!

    Persze emailban!
  • Gladiator
    #18
    lol, megnyitottál egy filet, ami körlevél és semmi nem volt melléírva?
    grat...:)
  • Sland
    #19
  • PetruZ
    #20
    Minden szavad marhaság, és pont te vagy az a célcsoport, aki körültekintés nélkül el is hiszi ezt.

    Remélem a modik mihamarabb zárolják ezt a topikot.
  • Tarajos Sül
    #21
    én még nem találkoztam olyan levéllel,amihez nem volt semmi odairva,csak egy csatolt fájl,és virusos lett volna!

    Ja nem,ez a második eset,de akkor üzenet is volt hozzá,persze angolul,és emiatt nem is értettem!

    Amugyis kiváncsi voltam!
    És rögtön megszakitottam a letöltést!
  • Super Mario
    #22
    Én ma megnyitottam a leveleimet, és semmi probléma nem történt.
  • Gladiator
    #23
    hát, ha körlevél akkor vmelyik vírus küldözgeti magát körbe a címlistán lévőkre.
  • sweech
    #24
    én nem szoktam emailezni =)
  • sferrari
    #25
    Ez megint egy olyan virus amit beteszünk a hiradóba és csak parázzatok! hogy miért mondom ezt:
    Én tudom hogy ha van egy jó irtóm tűzfalam akkor vszinüleg nem lesz gáz !
    De miért kell ezt a hirekbe betenni? Ma vagy tiz ember figyelmeztetett hogy vigyázzak ám mert Tvbe mondták hogy milyen veszélyes !
    sorolom bnőm, apu, anyu, vagy 3 munkatársam, haverjaim de ami legviccesebb még a nagymamám is felhivott :D !
    szerintem a media túl sokat foglalkozik ezzel !
  • hammerh2
    #26
    mit érdemes tudni erről a vírusról,
    van akit már megfertőzőtt?
  • mucsácsó
    #27
    van olyan béna akit már elkapott? xDDD
  • Gladiator
    #28
    nekem is mindig szokott szólni nagymamám.
    múltkor olvasom itt a fórumot és vki benyomott egy gifet, amin egy csaj táncolt. mamám idejön, azt kérdezi, hogy ezt te csináltad. mondom nem. azt teljesen bepánikolt, elkezdi: JÉZUSOM! AKKOR EZ EGY VÍRUS!!! NE CSINÁLJ SEMMIT, HÍVOM APÁDAT!! EZ NAGYON VESZÉLYES, HALLOTTAM A HÍREKBEN!!
    oh, mondom nem kell köszi, nagyi. ha vírus is lett volna apám még annyit se tudott volna tenni, mint mamám...
    szal fasza ez a média.
  • Goth
    #29
    "Vaklárma, vagy komolyan vigyázni kell?"

    vaklárma.
  • akyyy
    #30
    loál kezdem érteni amiket írsz:D
  • akyyy
    #31
    :DDDDDDDD
  • Tobacco
    #32
    Elhiszem inkább, mert tudod, nekem van féltenivalóm!
    Nem úgy mint az átlagnak.
    Nekem nem csak gagyi játékok vannak a gépemen...
    És volt már vírus, amit sem a nodom, sem a kasperskym nem fogott meg.
    és nem emilben jött.
    "Minden szavad marhaság" és azért ezt a hangnemet kikérem magamnak, nem vagyunk egy súlycsoportban. Kultúráld magad.
  • Max7
    #33
    talált valami alacsony kockázatú férget szal a káma szutra virust én elkerültem :)
  • jazzy
    #34
    virushirado
    Hasznos oldalacska..
  • Tobacco
    #35
    Tényleg? Nem mondod?...
    Amúgy nálam nincs ilyen vírus.
    De hallgatod a tv-t?
    A vírusírtót is hatástalanítja.
    Épp most beszélnek róla.
    Nem nekem kellene így beszólogatni szerintem. Bár senkinek.
    Nehogymár itt velem kezdjetek ki, mert nekem van féltenivalóm a gépen és igenis félek a vírusoktól. Ha csak játszanék a gépen mint ti, akkor nem hiszem félnék bármitől is, mert fogom, újra letöltöm, és kész.
    Akkor én is így fognám fel.
  • Max7
    #36
    nekem is van mit félteni a gépemen nagyon sok céges adat van rajta!

    amúgy csak hogy én is belédkössek de nem rossz indulatból! a rádióban azt is elmondták hogy csak 3.-án aktivizálja magát és másodikáha végignézed a géped akkor nagy valószinüséggel megúszod a dolgot!
  • nh1
    #37
    linux rulez.
  • Max7
    #38
    sokan csak azért használják mert azt hiszik attól menők! használj te is szabad softvert és tartoz egy jó csoportba:
  • nh1
    #39
    van akinek a munkajahoz tartozik.
  • sferrari
    #40
    Figyelem aki nagyon parázik és nem bizik egyik virusirtóba se akkor az 2.án 4-re állítja a dátumot és kész ki van védve ez hihetetlenül félelmetes virus :D