13
  • geri15
    #1
    Hasznos cikk, thx (Y)
  • concrete
    #2
    monopod mennyire használható pl éjszakai felvételnél? semennyire?
  • Blasta
    #3
    Ez a záridő hosszától és a Te ügyességedtől függ, de nyilván túl nagy stabilitást nem ad.
    Inkább félhomályban, sötét erdőben használható jól.
  • rigidus
    #4
    A cikkironak ordoge van: mult heten vettem egy Hama allvanyt, ill. hetfon 4 db Energizer 2500 mAh akkut.
  • rigidus
    #5
    Sracok, ez a monopod ez, hogy mukodik? Ugy ertem, hogy all meg 1 labon? (ez nekem se konnyu)
  • geri15
    #6
    Ebben én sem vagyok biztos, de sztem úgy, hogy "ledöföd" a földbe, vagy csak a földre állítod, és így már nagyobb a stabilitás, mintha fognád a gépet...
    Gondolom én, persze :o)
  • sennatti
    #7
    Jól gondolod.
    Uniross aksikkal én befürödtem. Kaptam a töltőhöz négyet, de hiába töltöm föl, egy hét alatt magától elengedi a töltést. Nem ajánlom senkinek. Az energizerrel egyikkel sincs ilyen problémám.
  • Blasta
    #8
    Így van, semmi ördögi nincs benne, kb. mintha egy partvisra tennétek a gépet.
    Ennyi az egész
  • antos
    #9
    Nekem Uniross aksijaim vannak és ilyet még nem tapasztaltam...
  • Loál János #10
    Émmeg ma akarok állványt venni. :-o
  • DKm
    #11
    Én december közepén vettem egy Hama star 44-es állványt. Meg vagyok vele elégedve és megérte az árát ami olyan 7E ft.
  • Yossarian
    #12
    én is ugyanezt vettem decemberben. Amire én használom (gyerekek, családi eseményeink fotózása, videózása) nagyon megfelel.
  • waterman
    #13
    aki már állvány vásárlásra szánja magát annak mindenképpen 3 lábút ajánlok. a monopod tipusúak szerintem csak túrázásnál teljesítenek jól, amikor a kis méret és elhanyagolható súly fontos. vannak olyanok amiken van vízszintező - sokat nem érnek, de használatukkal talán nem lejt majd a horizont.. monopodot szerintem csak sivatagi homokban lehet igazán jól használni:)