19
  • 5i
    #1
    Ez szégyen gyalázat!

    Szar ez a hír, mert ezzel elindulhat egy amolyan Disney-féle igénytelen rajzfilm-áradat. Lesz még Fantasztikus Négyes 6 is, Only DVD!
  • robrose
    #2
    Hál'stennek.. Életem egyik legszarabb filmje volt ennek az első része..
  • Zro
    #3
    David Duchovny mint Hulk :)
    Na majd megsasolom :)
    Hulk mindig is a kedvenceim közé tartozott.
  • akyyy
    #4
    Mulder miatt megnézem azért, :)
  • Cat 02 #5
    1-em eladludtam :D
  • zaki
    #6
    hát ez szánalmas
  • Atyus
    #7
    Sajna az első rész is igen leűlt, főleg a gyenge forgatókönyv miatt, s hát a rendező is csak osztott képernyőket mutogatott, nemhogy kicsit pörgősebbre, értelmesebbre vette volna a filmet.
  • Jack Bauer ahős
    #8
    Ang Lee pont azt csinálta a Hulk-kal, amit Nolan a Batman-nal, csak pechjére ő nem reklámozta be jóelőre. Azaz: megpróbálta valóságossá tenni és az emberi drámát jobban kidomborítani.

    Ettől persze van, akinek már unalmas volt...
  • rgerg
    #9
    ...például nekem.
    De utána (sokkal utána) láttam dvd-n..és ha az első 1 órát kihagyod akkor nagyon jó kis múvi...
  • MrPrise
    #10
    Nekem is tetszett a film. A kisképernyős jelenetek miatt is. Anno az XIII-ban (játék) láttam hasonlót először.
  • Danecay
    #11
    Mondjuk már amikor kijött az első rész lehetet tudni, hogy trilógiának készül a HULK, sőt azt is olvastam valahol anno, hogy Eric Bana aláírt mind a 3 részre. Na most vagy ez nem volt igaz, vagy Bana bácsi úgy gondolta hogy egy Trója vagy egy Münnhen nem biztos, hogy hiányzik neki a HULK 2. Kíváncsi lennék, hogy Eric Bana azért nem vállalta a filmet, mert csak DVD-n fog kijönni, vagy azért fog csak DVD-n kijönni mert Eric Bana nem vállalta a szerepet? :D Persze biztos más is áll a háttérben.
    Igaz, hogy a HULK nem volt egy feledhetetlen alkotás, különösen ott idegesített fel amikor HULK és apja, Nick Nolte harc közben már gigantikusnak mondható energiagömböt generáltak. A képregényt nem ismerem, úgyhogy elképzelhető, hogy ez is benne van, mind1. Az ilyen dolgoktól eltekintve voltak azért benne jó jelenetek és a hangja is jó volt. Vakószínűleg ha kijön a 2. rész, meg fogom azt is nézni de sajnos az a tény hogy csak DVD-n fog megjelenni azt hiszem minőségileg is sejtet valamit :(
  • zberta
    #12
    Mioről beszéltek ez egy nagyon jó képregényadaptáció volt...Nagyon hiteles színészi játékkal nagyon eltalált trükkökkel, gyönyörű zenével! Az egyik kedvenc filmem!
    100% jobb mint az Pókember vagy Fantasztikus 4-es!
  • zberta
    #13
    Persze csak az a titka, hogy nem a silány magyar szinkron-os verziót kell nézni hanem az eredetit!
  • Tower Guard
    #14
    "Pedig a Fenegyereket már egyszer legyőzte a pénztáraknál Hulk" Szerintem a fenegyerek ezerszer jobb mint a hulk és hogy a Hulk 2 csak dvd-n lesz
  • winnie
    #15
    hulk nagy film volt. képregény fíling ezerrel görög drámába oltva.
  • zoliii
    #16
    A hulk 2 csak DVD-én fog bejönni de egy másik szinész fogja játszani a főszerepet.
  • C7
    #17
    ebben nincs igazad! a pókembernél se jobb, pedig a pókember sose volt a kedvencem. a story jó, de a film egy kicsit unalmas. Marvelből még mindig a Fantastic 4 a legjobb!
  • C7
    #18
    story jó, de a film egy kicsit unalmas.=>Hulk
  • Ecology #19
    A HULK egy király múvi ! Megnéznék még vagy 10 részt!